Jump to content

Aaaaaaaaaaa bre, kako ovo bre?!


Sajro

Recommended Posts

<Bee_Jay> [17:53] <[WWN]Versus> Alo

<Bee_Jay> [17:53] <[WWN]Inkognito> ej

<Bee_Jay> [17:53] <[WWN]Versus> sta za accounte?

<Bee_Jay> [17:53] <[WWN]Versus> objasni

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Inkognito> treba ti ili gamecard ili kreditna za napravit uopce acc

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Inkognito> a gamecardova nema do 04.03

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Versus> Odmah na pocetku??

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Inkognito> da

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Inkognito> tako su nam rekli

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Versus> Znaci nema prvi mesec free dok ne nabavim?

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Inkognito> ovi iz US

<Bee_Jay> [17:54] <[WWN]Inkognito> da =/

<Bee_Jay> [17:55] <[WWN]Inkognito> teh sux

Ne verujem da mi treba i j*bena CC da bih uopshte dobio tih mesec dana free... damn! :(

Link to comment
Share on other sites

[18:22] <[WWN]XM> you need a credit card to start don't you?

[18:22] <[WWN]Versus> yeah

[18:22] <[WWN]XM> it's for identification purposes more than payment

[18:23] <[WWN]XM> when they ban you they want to make sure you dont come back

[18:23] <[WWN]XM> you need a credit card even to play the first month, which is free for all those who bought the game

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je tako bas...

Mozda je tako bilo za US,ali neverujem da ce biti tako za ovde...

Ja imam Raiffeisen Visa Virtoun,mada nisam siguran da li je primaju ili ne.Pisalo je da prihvataju sve vise pa i electron(to je isto kao virtuon mislim),tako da bi trebalo da sve bude u redu,nadam se...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

<[WWN]Valyinish> Do I need to enter credit card information to register an account?

<[WWN]Valyinish> When registering an account to play the game you will have to choose one of the available payment methods. If none of the alternative payment methods apply, you would be required to use the credit card option. (Please note that a credit card will also be required for those players who plan to use pre-paid game cards but wish to start playing before they become available on the 4th of March.)

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno kako oko toako vazhne stvari se nishta josh ne zna tachno? Mozhda to nekome nije vazhno ali meni JESTE jer postoje dve mogutjnosti:

1) Da sutra/prekosutra nabavim igru, krenem da igram i da moj zivot dobije neki smisao

2) Da treba kreditna i da oko 3 nedelje imam igru kod kutje a da ne mogu da igram...

Mala li je razlika?

Link to comment
Share on other sites

Visa Virtuon - Raiffensen banka ... 20 evra depozita plus oko 500 dinara godisnja pretplata. Sa tim parama i licnom kartom odes u Rajfajzen, narucis karticu, dobijes je kroz nekoliko dana. Nakon toga uplatis na svoj devizni racun (otvara ti se kod otvaranja kartice) recimo 15 evra (da imas da placas za naredne mesece) a mozes i bez toga ... samo ti treba kartica da ukucas ako ti je WoW trazi. Znaci neces cekati tri nedelje nego maksimum nedelju a mozda i manje ako se potrudis pa krenes ranije u citav proces

Link to comment
Share on other sites

Ja bih preporucio VISA Internet Vojvodjanske banke. 200din godisnja clanarina i treba ti 20evra da otvoris racun, ali za razliku od Rajfajzena i ostalih tih 20evra mozes da trosis, ne moras uvek da ih imas na racunu.

Ostalo je klasicno, ne moras da imas racun kod njih na koji primas platu, samo odes, oni ti otvore namenski devizni racun, uplatis pare i to je to, za nedelju dana ili manje dobijes karticu. Jedini uslov je da si punoletan i da imas tih 20evra + 200din :)

Link to comment
Share on other sites

Visa Virtuon - Raiffensen banka ... 20 evra depozita plus oko 500 dinara godisnja pretplata. Sa tim parama i licnom kartom odes u Rajfajzen, narucis karticu, dobijes je kroz nekoliko dana. Nakon toga uplatis na svoj devizni racun (otvara ti se kod otvaranja kartice) recimo 15 evra (da imas da placas za naredne mesece) a mozes i bez toga ... samo ti treba kartica da ukucas ako ti je WoW trazi. Znaci neces cekati tri nedelje nego maksimum nedelju a mozda i manje ako se potrudis pa krenes ranije u citav proces

Bas tu karticu imam... :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam bio na account creation stranicama za wow europe,da otvorili su ih,kao i forum,i step 4 i 5 za account creation je payment method i billing details...

e sada mozda to ne treba za prvi mesec,mozda ima neka opcija za preskakanje toga za taj prvi mesec,ali mozda ce ipak morati da se sve od informacija za kreditnu da odmah...

Saznacemo uskoro...

Ja se nadam da ce moja kartica proci...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Jedino pazite sa tim visa electron, posto su one obicno namenjene za sva placanja sem ona preko neta, dobar deo njih nema svih 16brojeva nego samo 8 cini mi se, a imaju chip zbog provlacenja u radnjama i slicno. Obavezno se raspitajte pre nego sto uzimate. Sigurno rade razne verzije internet visa kartica i naravna classic, gold, platinum i master card ekvivalenti :)

Link to comment
Share on other sites

Visa Virtuon radi perfektno. Koristim je skoro godinu dana i sve MMORPG-ove za taj period sam placao preko nje, Lineage 2, City of Heroes, Everquest 2. Naravno za svaki ozbiljan MMORPG se podrazumeva billing plan pa je zato neophodno da se prilikom kreiranja accounta unese ili broj kreditne sa naznakom ocete li placati mesecno ili za vise meseci odjednom uz popust (koji je uglavnom smesan) ili unesete broj game card-a. Tako je bilo sa MMORPG-ovima jos 1997, tako je sa novijim, tako je bilo i sa WoW US pa ce tako sigurno biti i sa WoW EU.

Za one koji nemaju kreditnu karticu...Ortak koji ima karticu moze da Vam kreira account. Vi u medjuvremenu izvadite Visu i na isteku prvog meseca idete na svoj account i promenite payment method ili payment options i unesete novi broj svoje kartice umesto kartice ortaka.

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Moras da otvoris devizni racun u Raiffesienu i da deponujes na njega 20 jura koji moraju uvek da ti budu na racunu, tako da na njuh ne racunas za placanje. Posle toga popunis zahtev za izdavanje kartice, platis unapred clanarinu koja iznosi nekih 70-80 dinara za mesec dana vazenja kartice (tj. ako ti daju karticu na 10 meseci placas 10 x 70-80 din) i kazu ti da dojdes ili u prvi sledeci utorak ili cetvrtak (to su im dani kada im stizu gotove kartice). Hipoteticki, ako danas ili sutra odes i zavrsis papirologiju, vec u utorak mozes da imas validnu karticu. Tako je bar bilo pre nekoliko meseci.

Onda uplatis koliko hoces da trosis i krenes u akcije placanja po netu.

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...