Jump to content

Aaaaaaaaaaa bre, kako ovo bre?!


Sajro

Recommended Posts

koliko je period chekanja od trenutka kada podnesesh zahtev za tu rajfajzen virtuon do kad mozesh da je dobijesh/upotrebish ?? i jel mora stalno da bude neshto na rachunu ?

ja sam cekao 10 dana pre jedno godinu i po dana, lord of terror pre 6 meseci oko 7 dana, tjira kaze 2-3 :)

bolje ih okreni sam, ili ako si u gradu svrati do neke poslovnice, pa pitaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja bih preporucio VISA Internet Vojvodjanske banke. 200din godisnja clanarina i treba ti 20evra da otvoris racun, ali za razliku od Rajfajzena i ostalih tih 20evra mozes da trosis, ne moras uvek da ih imas na racunu.

Ostalo je klasicno, ne moras da imas racun kod njih na koji primas platu, samo odes, oni ti otvore namenski devizni racun, uplatis pare i to je to, za nedelju dana ili manje dobijes karticu. Jedini uslov je da si punoletan i da imas tih 20evra + 200din :)

Ae mansone javi sutra dal funkcionise ta kartica (posto moji imaju rachun u vojvodjanskoj pa bih mogao da prevacujem lovu) ako ne da idem na virtuon u reiffeisen...

Link to comment
Share on other sites

Ae mansone javi sutra dal funkcionise ta kartica (posto moji imaju rachun u vojvodjanskoj pa bih mogao da prevacujem lovu) ako ne da idem na virtuon u reiffeisen...

Ja placam EVE njom i sve ide bez problema, jedino sto kad je dobijes zoves Vobanov centar u NS da ti otkljucaju karticu, zbog zloupotreba i to, mozes i da je zakljucas posle koriscenja, al sto bi to radio, bar ja nisam :)

Ovaj mesec igram EVE, videcu kad prodje, da li da nastavim ili da malo predjem na WoW, tako da ne znam da li ce da radi, ali ako radi na EVE i na jos nekim online shopovima gde sam je koristio, radice i za WoW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...