Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Za nase uslove jeste xD

Pejo dobijas brzi net bre..

npr:

Flat prepaid - 2048/256

Flat postpaid - 4096/384

Flat postpaid 12 meseci - 6144/512

e:

nemoj da pobrkas internet i mix pakete ;)

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

dok sam bio na sezamu njihova politika je bila da ja plaćam brzinu od 1.5 mb-a, ali da mi se brzina konstantno povećava dok cena ostaje ista.

kako ih je orion kupio, vratili su mi brzinu sa 6 mb-a na 1.5, jer je to brzina koju plaćam.

ono što mene zanima je da li postoji neki provajder koji paket od 6mb-a za manje od 1900 dinara ?

da li svi imaju politiku potpisivanja ugovora za sve ? npr., ako potpišem ugovor na dve godine dobijem 2 meseca besplatno i 3 meseca nižu cenu, pa posle toga full cenu.

i da li neko ima politiku kao sezam pre, da ja uzmem taj i taj paket, da cena ostaje fiksa a brzina se povećava svako malo ?

možda je nub pitanje, ili mogu lako da dođem do odgovora, ako je tako soz.

ty.

Link to comment
Share on other sites

Ugovor na godinu dana kod telekoma ti valjda još uvek daje 6mbit po ceni 4mbit, 2120 or so. PTT je imao akciju godinu ili dve ugovora i dobiješ paket u pola cene ne znam da li to još traje. Orion je imao promociju za korisnike koji potpišu ugovor da za osnovni paket dobiju veću brzinu godinu dana. Bili su strpljivi tih godinu dana i sad očekuju da si se navukao, što jesi, i da pređeš na skuplji paket, što hoćeš, samo se ti lepo prošetaj do njih i traži im MiK pa put pod noge :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Od 1.og sam na Orionu i svako malo dobijem random diskonekt sa IRCa/MSN-a.. Tipa, sve ostalo kul radi, a random me diskonektuje sa nekog od IRC servera ili MSN-a. I to se samo desava kada nesto downloadujem, ili je internet necim drugim "okupiran". Zvao sam podrsku, rekli mi da iskljucim one G.DMT itd opcije i ostavim samo ADSL2+, medjutim i dalje isti problem.. :\

Link to comment
Share on other sites

dok sam bio na sezamu njihova politika je bila da ja plaćam brzinu od 1.5 mb-a, ali da mi se brzina konstantno povećava dok cena ostaje ista.

kako ih je orion kupio, vratili su mi brzinu sa 6 mb-a na 1.5, jer je to brzina koju plaćam.

ono što mene zanima je da li postoji neki provajder koji paket od 6mb-a za manje od 1900 dinara ?

da li svi imaju politiku potpisivanja ugovora za sve ? npr., ako potpišem ugovor na dve godine dobijem 2 meseca besplatno i 3 meseca nižu cenu, pa posle toga full cenu.

i da li neko ima politiku kao sezam pre, da ja uzmem taj i taj paket, da cena ostaje fiksa a brzina se povećava svako malo ?

možda je nub pitanje, ili mogu lako da dođem do odgovora, ako je tako soz.

ty.

Postoji kablovski provajder :D za 1500dinara 6megabita burazeruuuuuuuuuuuuu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa sbb ima za oko 1500-1600din 6mb a i radijus vektor kod koga sam ja 6/mb je 1590 :) prikljucivanje je dinar :D ali naravno u prikljucivanje ne ulazi to sto ce da ti razdvoje prvobitni kabal na 2 dela :D to naplacuju 2000din :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam paket S kod sbb-a, namestio ga majstor bob sinoc, rece da ce doci do pune brzine u roku od 4 sata, i dalje je na 256kbps. Ne znam da li da ih zovem ili da cekam jos neko vreme, nekako nisam u mudu da pricam sa random idiotom.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

meni se nikad nije desilo da podrška bude loša kod internet provajdera. budeš ljubazan i u startu im daš do znanja da si probao da restartuješ ruter i da znaš da uključiš komp, i uglavnom su vrlo profesionalni i efikasni.

Link to comment
Share on other sites

^ e bas to, jos dok sam radio u eunetu kao tech support ljudi koji se ne postave sa 'sha koji kurac ne radi mi dzojstik' su mi bili omiljeni, i uglavnom smo resavali problem jako brzo.

Jedna situacija mi je ipak na prvom mestu:

Zena: Ne radi mi internet.. [:0]

Ja: Dobro hajde da proverimo kablove da li je sve povezano kako treba..

Zena: Pa ne mogu da vidim kablove iza stola su i mracno je..

Ja: Pa upalite svetlo ili lampu da proverimo..

Zena: Ma nemam struje..

Ja: ... :fp:

*klik* tuuu tuuuu

Posle toga niko nije mogao da me iznervira xD

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, lelekomovi operateri su znali da me pitaju pitanja iznova i iznova, iako sam im stavio do znanja ono sto je ivan rekao, a inace sam veoma ljubazna osoba, preko telefona. (:

Btw, proradio je paket, dve ljubavi za sbb.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko ovde Orionov ADSL i kako mu radi ?

Ja pizdim, diskonektuje me cim upalim nesto da se skida, ma i youtube kada upalim me diskonektuje na milisekundu, i cudno je sto recimo youtube stream ne prestane da se ucitava, dok mi irc, msn, skype odu offline na sekundu, pa svi rekonekt. Upalim recimo online poker da igram, svaku desetu ruku mi zablokira veza.

Zvao sam ih do sada bar 5 puta, svaki put sam deseti-petnaesti na redu cekanja za tehnicku podrsku ffs, menjali kao neka podesavanja rutera, ali ne pomaze. Zvacu ih sutra opet, da trazim zamenu rutera, ako ni to ne pomogne, put pod noge pa kod drugog provajdera. Zvao sam ih i danas da mi izdaju MIK, kazu ne daju pre raskida ugovora, tj moram da im vratim opremu prvo. Koliko sam citao po nekim forumima moram to da uradim kao do 25.og u mesecu, znaci 5 dana bez interneta ako se ne snadjem za ruter + cekanje na novog ISP-a da uvede net. ffs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...