Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

^Jа сам узео ту акцију пре пар дана. Уз њу можеш да повећаш на клик 6 пакет по цени клика 4 кад год хоћеш.

Такође уз њу добијаш и WebTV услугу која ти траје годину дана бесплатно. То је као гледање TV-а преко њиховог портала. Пробао сам и није лоше за оне који немају телевизор у соби или су негде на путу са лаптопом.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

odem ja u nedelju do ushca u orion da platim net i radnica mi predlozhi da povecam (placam 2 soma 4mb a mogu da imam 6 mb za istu kintu + 3 meseca gratis ako potpishem ugovor). i ja kao ajde da reshim to sve, potpishem ugovor na 2 dine, ona mi kazhe da ce od ponedeljka da mi bude net 6 mb. i nishta stigne ponedeljak, resujem ja ruter, testiram net i ispadne mi da imam 14 mb down i 1mb up. prvo sam mislio da se neshto ubagovalo ali evo i danas je ista scena

1541316837.png

r1h-untitl.jpg

e sad se ja pitam da li je uopshte moguce da su se oni toliko sjebali opet (pre par godina sam isto povecavao sa 512 na 1mb i isto su se zajebali i pustili mi 7mb. i to je trajalo godinu dana :D)

orion kida :tf:

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

cable>all

orion, pa jebe ih to sto im je telekom nadprovajder, a i tehnicka podrska im je sastavljena od newbies'a koji se ne razumeju mnogo u problematiku nego prvo krecu da proveravaju da li si ukucao dobro pwd :tf:

Ali ako nemas opciju za neki kabl, go for it.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko sta se desava sa **benim telekomovim adslom zadnja 3 dana? Dodje neki period dana kad me discuje na svakih 5-10 minuta u roku od sat vremena, a ostatak dana radi solidno. Ajde sto sam predgradje Beograda, ali srsly, zasto svake, ali svake godine kad pocne kisa net pocne da baguje kao blesav,normalan covek bi pomislio da u 2011 cak i neka Srbija moze da popravi takav povrsan problem :S.

Edited by Serthias

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

to oko kablova je u 90% slucajeva problem sa losom konektivnoscu kod svih provajdera. stari bakarni vodovi,

poplave, zle komsije koje se na kvarno kache na kablovsku (cable net offc.) etc.....

to naravno ne znaci da nema i problema vezanih za samog provajdera tj njegovu mreznu opremu, servere, dns-ove i sl...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

istina je da negde kabl ide vazdusnom linijom :) ali sam hteo reci da to sto je pod zemljom ne mora da znaci da ce se tu najcesce praviti problem :) pre ce biti negde pri kraju gde izlaze iz zemlje ili betona gde svako moze da ih cacka :) tako su kod mene u bloku virili kablovi od telefona iz zida ispred ulaza :D i svako je mogao da ih dzara bez problema :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SBB je svojim korisnicima omogućio povećanje brzine protoka u downloadu, i čak do 50% povećanja protoka u uploada!

ou bradr.

ali ako ništa, treba im čestitati na ovim brzinama i povećanjima. Ne znam da li to prati i kvalitet usluge, ne koristim SBB, ali je svakako pohvalno. Da ne pričamo da je sad kod nas internet zapravo dosta povoljan u odnosu na druge zemlje Evrope, a solidno brz.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam bas zadovoljan.

Vise se ni ne secam kad sam dobio njihov net, i bila je jedna situacija da sam morao da zamenim modem i to je sve. Od tada radi super.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...