Jump to content

Smallville


Recommended Posts

imam dosta drugih serija, nije mi frka da vas hranim time, al smolvil me baš ono ne zanima.. zar ga nema na onom hubu koji vidite iz redakcije?

Nope ... nema ... mozhda ima na nekom drugom hubu iz sveta, al' tada ne pricamo vise o 1mbit downloadu. Mada ok, videcu ja mozhda ako predjem na eunet sa adslom pa cu stavljati onda od kutje da se to skida. Nije ni toliko vazno, pre bih poskidao sve EFC epizode koje sam propustio :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sumnjam da ce ivan da skida smallville, kao da nema vec ocajne domacice i lost na listi za download :) Inache, sto se serije tice, ne bih ja bas racunao da ce je sigurno otkupiti nadalje. Pink je u proslosti jako mali broj serija otkupljivao do kraja, osim ako nije bas bas hit (kao na primer dosije x ili prijatelji) a ostale su onako, uzimali ako im dodju ... Recimo, 24ke vidim nema, iako su vec pustali trecu sezonu ...

Sto se samog smallvillea tice, mogu da gledam seriju onako, opusteno subotnje prepodne ili nedeljno, i tako malo bacim pogled na to. Inache pored toga postoji odredjeni broj klishea koje covek mozhe pratiti pa postoji recimo 80% identicnog materijala koji se ponavlja iz epizode u epizodu u ovom ili onom obliku. No ipak mi se cini da je bolje od Gilmore Girls koju mozhemo da gledamo umesto Smolvila, mada, ko bi ga znao.

ok, to stoji, ali kao sto je timovac rekao, sasvim opustena serijica vikendom, kada se probudis, onako u krevetu hasash i gledas slatku lanicu (kristin kreuk) kako bije ... hmmm

a ima li neko na disku te prve 3 sezone??? nisam gledao celu prvu i pola druge....

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Gilmore Girls su meni ochajne. Ja tokom svog zivota nisam gledao niti jednu seriju koja ima loshije napisane dijaloge i nespretniju glumu. Mislim na razgovore keve i cerke (glavne likove, ne znam im tachno imena) koji se chine kao da bacaju rechenice, sekund kada ova druga zavrshi svoju i totalno nezavisno od toga sta je recheno. Kao da samo deklamuju naucheno napamet....UZAAAAAAAS

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Posto ja verovatno nikad necu doci do te seije, da je odgledam bas ono celu, ajde mi recite sta je i koliko tacno prikazano kod nas, i stavite mi please, u spoiler, sta ce se dalje desavati (u glavnoj prici, naravno, dakle Lex, Matori Lajonel, i sve ostalo sto je glavno- si sta se tacno zbilo na kraju ove zadnje epizode, kao Johnatan poginuo, keva se istripovala, Klark otisao matorom, Lex ispizdeo... Pojasnite mi, ako treba, u spoileru.

THX

BTW, odlicna serija!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

si sta se tacno zbilo na kraju ove zadnje epizode, kao Johnatan poginuo, keva se istripovala, Klark otisao matorom, Lex ispizdeo... Pojasnite mi, ako treba, u spoileru.

To ... sto vecina kazu ... NIJE ISTINA! Pa mis'im, zar zaista smatras da ce sve da bude onako kako je bilo u klif hengeru na kraju te epizode?

Admin na pink forumu je odgovorio.

Vi stvarno posecujete te forume, posebno pinkov?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ranije visio sa jednim ortakom na Pinkovom forumu. Ložili smo masu da smo iz Pržogrnaca, njegov nik je bio ponos sela, a moj Gnjaco, i glumili smo zaraćene komšije. Stvarno sramota, u šta će sve ljudi poverovati...

moze link do toga, ili neki transkript (da, da, gledao sam malo sudjenje:-)_

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ko bi to uopste zeleo da cita, pri zdravoj svesti :) Jedino sto Pinkovci ne mogu da odma' provale da se ljudi zajebavaju, jer znaju da im je to iovako ciljna publika, i toga se ne stide.

Pa to, to, mislim ljudska glupost je nevaending, a ja sam ti retko kad ciste svesti,, pa ono :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Posto ja verovatno nikad necu doci do te seije, da je odgledam bas ono celu, ajde mi recite sta je i koliko tacno prikazano kod nas, i stavite mi please, u spoiler, sta ce se dalje desavati (u glavnoj prici, naravno, dakle Lex, Matori Lajonel, i sve ostalo sto je glavno- si sta se tacno zbilo na kraju ove zadnje epizode, kao Johnatan poginuo, keva se istripovala, Klark otisao matorom, Lex ispizdeo... Pojasnite mi, ako treba, u spoileru.

THX

BTW, odlicna serija!

chachkaj ovde ako hoces nesto vise da saznas sta ce se desiti ...

mada ja ne bi preporucio, ipak je zanimljivije da saznas kada se pocne ponovo prikazivati, kako corey kaze... a inace jel kazu kada ce to, bar okvirno, biti?

Link to comment
Share on other sites

chachkaj ovde ako hoces nesto vise da saznas sta ce se desiti ...

mada ja ne bi preporucio, ipak je zanimljivije da saznas kada se pocne ponovo prikazivati, kako corey kaze... a inace jel kazu kada ce to, bar okvirno, biti?

OK, cekacu, ali verovatno cu osedeti cekajuci Pink!!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

znači, lik je glumu učio od elajdže vuda?

Skoro da si u pravu :)

Smallville bonus epizoda - "RUR" (ista kao i sve druge)

UVOD

* Lana je u "Talonu", skuplja sa stola praznu sholju kafe i ide ka sanku, dok u pozadini ide DIDO - neka balada. *

Lex: Zdravo

Lana: Jao, prepao si me Lex, nisam te videla kada si prosao na pola metra od mene u dugackom crnom mantilu! * osmeh *

Lex: Gde je Klark?

Lana: Ne znam, ovo je tek uvod u epizodu, ja ga obicno vidim tek pri sredini i na kraju obavezno! Treba da jos jednom smorimo narod kako se mi zapravo volimo, ali su nam branili ljubav, kao u pesmi Zorice Brunclik!

Lex: Reci mu da sam ga trazhio, posto ja mobilni telefon smem da koristim samo kada mi scenarista dozvoli, ovako se stalno vozikam kroz grad u svom porsheu i pitam 3rd party ljude za to gde se nalaze oni koji mi trebaju, posto je to brze nego da ih pozovem telefonom!

* Na drugom kraju grada, Klark u ambaru tovari seno na gomilu *

Keva: Klark, vechera je gotova!

Klark: Evo me, stizhem, samo da prebacim ovo seno na drugu gomilu, sa koje cu tri scene kasnije da vracam seno na ovu prvu!

Keva: Sta je, ponovo te muchi Lana? Dozvoli da ti pomognem, ipak sam ja tvoja retko smorena keva koja su uzeli samo da bi plakala po potrebi u napetim scenama!

* U tom trenutku, cuje se velika eksplozija a oblak dima i vatre "preuzima" horizont *

Keva: Klark, sta je to bilo?

Klark: Ne znam, idem da proverim. Sacekaj da uskocim u svoj kamionet koji razvija do 100 na sat jer je to znatno inteligentnije nego da potrcim svojom super brzinom koju cu ionako kasnije koristiti jos osam puta tokom epizode.

* Na mestu eksplozije, Klark trazhi prezhivele *

Kloi: Klark, ja sam, pomozi mi!

Klark:

ryan_75.jpg

SPICA

* U bolnici, Lana sedi pored Kloi, a dolazi Klark *

Klark: Kloi, sta se desilo?

Kloi: Ne znam, vozila sam svoju novu bubu koju mi je kupio cale koji nema para leba da jede jer nema ni posao vec neko vreme, i odjednom se ispred mene isprecio neki momak. Ja mislim da je na njega uticao meteorit, jer je to izgovor koji uvek upotrebimo kada gradimo epizodu!

Klark: Pa dobro si prezhivela!

Lana: Ali kako si ti Klark prosao kroz toliku vatru da bi iz kola spasio Kloi?

Klark:

ryan_75.jpg

* Lutorcorp *

Lajonel: Ja sam izuzetno mocan tip u zemlji, ali najvise volim da se drndam sa ljudima u Smolvilu, to je tako zanimljivo. Cekaj da pustim disk klasicne muzike a onda cu da ti u polu zagonetkama i skrivenim izjavama kazhem da cu ti smestiti ubistvo!

Lex: Nema potrebe, oce moj, ja cu to isto tebi uraditi pozivajuci se na poznate grcke filozofe i njihove izreke! Naravno da mi ne pada napamet da te trenutno eliminisem tako sto cu ti sipati nesto u pitje, mnogo je bolje kada u to ukljucim jos 10 ljudi i onda mi se izjalovi plan, pa moramo da cekamo sledecu epizodu!

Lajonel: Da, to je moj sin, i ja cu isto tako uraditi! A sada mi pozovi Klarka, zelim jos jednom sa njim nesto da se dogovorim, a onda da ga ispalim kako bih ga zapravo zatvorio negde i ispitao zasto je on toliko poseban!

Lex: Ne, nikada! Klark je moj drug, necu ti dozvoliti da to uradis. Ja cu ga zatvoriti i iz njega izvaditi sve potrebne informacije za mene!!

* Klark je naishao na trag koji ga vodi do "mutanta" na kojeg su uticali meteoriti, koga cemo, za potrebe ove epizode, zvati Dzek *

Dzek: Klark, kakvo divno iznenadjenje! Ja imam sve tvoje karakteristike i mogucnosti a dodatno sam sposoban da nestanem i kontrolishem vazduh, vodu, vatru i zemlju. Ipak, ne zelim sada da te ubijem, vec cu sacekati da ti mene eliminises na kraju!

Klark: To nisi ti! Moras se odupreti! Ja ne zelim da te povredim!

Dzek: Hahaha * zatvara se u prostoriju u kojoj je velika kolicina zelenih kripton meteorita koji fluorescentno isijavaju.

Klark: Hm, da li da krenem za njim? Ovo u toj prostoriji sto sija zeleno ili mozhe biti kripton koji ce me naterati da izgubim svu svoju snagu cime cu neprijatelju otkriti svoju slabost i dovesti sebe do ivice smrti a necu uspeti da mu osujetim planove - ili je nova Miranda od Jabuke! Mislim da je ovo drugo! To teh reskju! * Pada na pod sa grcevima kao od zatvora cim je usao u sobu *

Dzek: Ahaha, kako si glup Klarche! Evo ti ovaj kriptonit u ustima sada, da ne mozhes da se pomeris, a ja idem da unistim svet odnosno da se na putu do kola sapletem i padnem na dalekovod i tako umrem!

* Klark poslednjim trzajima snage izbacuje meteorit i izlazi iz prostorije *

ZAKLJUCAK

* Klark je u ambaru i cita knjigu. U pozadini se cuje nova Avril Lavinj balada. Ulazi Lana *

Lana: Klark...

Klark: Lana...

Lana: Klark...

Klark: Lana...

Lana: Vidim da si dobro! To je super. Dosla sam jos jednom kod tebe da me rasplaces tako sto mi neces nista odgovoriti kada te budem pitala zasto neces da se smuvas sa mnom! A i kraj je epizode, znas i sam da se uvek na kraju epizode nalazimo kod tebe u ambaru!

Klark:

ryan_75.jpg

Lana: Ali ja tebe volim, sta to toliko ne smes da mi otkrijes?

Klark:

ryan_75.jpg

Lana: Odlazim ... zbogom ...

Klark:

ryan_75.jpg

KRAJ

U sledecoj epizodi - Klark jos uvek tovari seno, Kloi pishe za novine i otkriva surovu istinu o sebi, Lana i dalje pravi espreso i smeje se, Lex smislja kako da smesti tjaletu, tjale ubija 10 ljudi i smislja kako da smesti Lexu! Ambar ocekuje novi susret Lane i Klarka!

Izvinjavam se, al' nisam mogao da nadjem bolju sliku, ako je iskopam, okacicu nju :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...