Jump to content

Nova pravila i topici


Recommended Posts

Evo nije me bilo pet dana... Dolazim posle 1st Feb kad ono nova atmosfera... Svi fini i dobri... Nova pravila se postuju ... Bas lepo... Jedino sto moram da primetim je da su topici sve gluplji i gluplji... Da se razumemo... Pre prvog kada je svako mogao da bulazni sta je hteo bilo je mnogo zanimljivije... Evo gledam prvu stranu topica i nista interesantno... Neke slikice, par temica bez dushe... Bez veze... Mnogo je dosadno ovde. Zapoceta je dobra tema mislim od Lucky-ja o evropskoj buducnosti Srbije. Svaka cast. Ali ostalo je bljak. Zar stvarno nemamo nista pametno da kazemo. Zasto bre tako. Ili niko ne sme da zapocne neku normalnu temu (osim Admina) da ga drugi ne bi trpali????

Jel zna neko za zvanicni sajt nemacke ambasade u BG. Nemam kad da ih posetim a trebaju mi informacije koji su papiri potrebni za turisticku vizu. Nemam kad ni da ih nazovem u toku radnog vremena.

Ako neko zna unapred hvala ako ne onda nista.

1_5.gif

Hindi.gif

Link to comment
Share on other sites

i ja sam primetio to za nove topice, ali nisam hteo da otvaram novi radi komentarisanja. ne znam sta se desava sa starom gardom, da li je mozda rok? ispiti? ili nesto trece ....

uglavnom rur vise nije onaj rur, kao sto je nekada bio.

na ircu mu je mnogo zanimljivije, i o vise se teema diskutuje nego na forumu.

samo par ljudi diskutuje na 3-4 topica...

Link to comment
Share on other sites

posto se ovde radi o "iskrenosti" ja moram da priznam da su oni lakijevi topici veoma dosadni oni "FUN" pa ovde 5kilometara texta na englsekom a sta neko moze da kaze na te topice hahha lol bravo dobra fora sta ne razumem laki nemoj da me banujes plz :DDDDD samo kazem sta mislim

pa nema razloga da te banuje zbog ovog posta

posto si samo izneo svoje misljenje a to jos moze svako da uradi :D cak je i pozeljno

ali delimicno si upravu nije bas u svim takvim topicima jedini odgovor na njih dobro je itd

nego moze i da se diskutuje

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

posto se ovde radi o "iskrenosti" ja moram da priznam da su oni lakijevi topici veoma dosadni oni "FUN" pa ovde 5kilometara texta na englsekom a sta neko moze da kaze na te topice hahha lol bravo dobra fora sta ne razumem laki nemoj da me banujes plz :DDDDD samo kazem sta mislim

Iskreno kad sam otvorio tih par "kilometarskih" topica nije mi padalo na pamet da ih iscitavam, posto nemam komp u wc-u gde inace praktikujem da citam litetraturu. Tako da nisam hteo ni da postujem neko LOL ili [:D][:D][:D].

Za ove sadasnje topice i Bananagirl je majstor. [:D][:D][:D]

1_5.gif

Hindi.gif

Link to comment
Share on other sites

ma nemo se tripujete (stani neo), obican placebo efekat, evo, koliko juce/prekjuce je neki stari lik nekom novom liku reko da je retard i da ga treba banovati, ne secam se aktera...onda je, pazi, doso ivan i reko nesto tipa 'taj rad':)

tako da vam ne piju vodu te price o nedostatku hejta itd. ja sam se nadao tom novom pravilniku (koji je popusio kurac), ali eto, demokratija, dva losa ubise milosa i tako:)))

i shall diminish and retire to the west (at least from claybezuhbles:) )

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mrzim kad napisem post i forum ga "proguta".

Evo samo ukratko sada pa cu se dalje nadovezati :

1. Nema potrebe vezivati novi pravilnik za "dosadne topice".

2. Svi koji kazu da forum ima dosadne topice, neka lepo uzmu i otvore neke svoje koji ce biti interesantniji i njima i drugima, pa vise nece biti potrebe da se zale.

3. Ljude niko ne tera da citaju moje :: fun :: topice. Kao sto vas niko ne tera da kupujete sve novine na kiosku, vec samo one koje vam se svidaju, tako i ovde moje topice slobodno mozete da preskocite.

4. Pravilnik je tu i kao i svaki zakon u realnom svetu ne moze biti savrsen. Posebno sto ovde govorimo o forumu koji moramo posmatrati potpuno drugacije. Takodje, ako ti dignes cokoladu u cmarketu i ne uhvate te, to je isto kao da nisi prekrsio zakon. Ako neko nekoga prozove na forumu i admin to ne vidi, to je kao da ga nije ni prozvao. Zato ste vi tu da nas oko tih prozivki obavestite.

Link to comment
Share on other sites

heh, za ovo poslednje, to je isto kao kad dodje nastavnik u skoli i kaze 'slobodno prijavite ako neko smara/prepisuje/otima pare/maltretira'. onda neko kaze i bude jadan (ako uopste neko kaze)...kao sto govori topik iz mog primera na ovom topiku ( u jeee, koja konstrukcija):)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...