Jump to content

Obesheni devetogodisnjak?


Recommended Posts

Sad bas slucajno cuh/videh u trecem Dnevniku RTSa da su panduri nasli obeshenog devetogodisnjaka na Ceraku u ulici Lipa/Hrasta (ili tako nekog drveca - mada znam da je tamo sve drvece ;)) broj 15.

Klinac je bio obeshen za kanap od roletne!!!

Koja bolest ... :(

Link to comment
Share on other sites

heh...:((....kad bi znali koliki je u Japanu procenat dece koja izvrse samoubistvo jer ne mogu da se upisu i predskolsko...kod njih je to nesto istripovano pa imaju neke testove intelegencije i ako ne prodju (a uslovi su izuzetno teski) oni misle da su propali u zivotu, dodju do prozora i.....

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da se postavim u kozu deteta koji vec sa 9 godina ima toliko problema i koji ne vidi nijedno drugo resenje osim da sebi oduzme zivot ...

ne bi me cudilo da ga je neko drugi obesio. ipak je to suvishe heavy da se jedan devetogodisnjak sam obesi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

[neka druga pricha]

Tokom svadje sa sinom, otac ga je po ko zna koji put udario. Sin je pao niz stepenice i pri tome slomio vrat. Umro je momentalno. Otac je zatim odneo sina na tavan, vezao mu kajsh oko vrata i izlazirao njegovo samoubistvo... to je barem otac reko policiji posto su utvrdili autopsijom da se taj 16-togodishnjak, moj drug, nije obesio.

Sahrana je bila pre svega toga, i tad otac nije pokazivao nikakve emocije....

Ima svakakvih ljudi....

1337 , c00l ,etc. :)

P|-|3r th3 cute ones !

ftb_08.gif

Link to comment
Share on other sites

[neka druga pricha]

Tokom svadje sa sinom, otac ga je po ko zna koji put udario. Sin je pao niz stepenice i pri tome slomio vrat. Umro je momentalno. Otac je zatim odneo sina na tavan, vezao mu kajsh oko vrata i izlazirao njegovo samoubistvo... to je barem otac reko policiji posto su utvrdili autopsijom da se taj 16-togodishnjak, moj drug, nije obesio.

Sahrana je bila pre svega toga, i tad otac nije pokazivao nikakve emocije....

Ima svakakvih ljudi....

Strashno ...

Nego jel ima josh nekog infa o ovom klincu?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...