Jump to content

PADA SNEEEEEEEEG


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma to pada jer sam ja konachno free chovek pa da mi otezha reshavanje stvari po gradu...na svu sretju vratio sam se zhiv i zdrav i ne previshe isprskan bljuuuzgom =o))

mada

TOLD YOU SO!!!TOLD YOU SO!!!TOLD YOU, TOLD YOU, TOLD YOU SO!!!

=o)))

mislim, kad sam vam rekao kako ce da bidne bilo je "fali nam zimska idila", evo sada je drvetje bilo belo lepo 2 sata i onda je krenulo da se topi = fak it

a sneg nije onaj mokar nego je bash powder padao do 7h ujutro, onda je pochelo da otopljava...

takodje ovako ce da bude i sutra

pa onda cetvrtak i petak -9 notju, -2 danju = zaleitje sve sto se otopilo + preko toga ima da napada

pa kad krenete da se lomite po poledici setite se lepih ladnih suvih dana kada ste kukali da nema snega

uf sto je lepo kad se chovek vrati iz grada u toplo kutjno gnezdo i ishejtuje za sve pare =o)))

Link to comment
Share on other sites

meni je bas kul sto pada sneg.

i kul mi je da posle setam po bljuzgi.

a i posle da se smejem ljudima koji padaju po ulicama, sve dok se to meni ne desi...

sve je to sastavni deo zime.

btw kod mene jos uvek pada, i nije mokri sneg, nego onaj, pravi, rodjen za pravljenje grudvi [^]

a secam se kako smo sa trafo-stanice u pocercevoj traumirali ljude .. to su bila vremena :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...