Jump to content

The Nanny


Recommended Posts

Pa kaze. Prva epizoda.

Link

http://www.imdb.com/title/tt0106080/?fr=c2...fc=3;ft=39;fm=1

Bicu iskren. Meni se dopala serija. Impresionirala me je glavna glumica koliko je prirodna. Desava se u NY jos jedan plus kod mene, a ona ima tipican naglasak kao Dusko Dugousko, jos jedan plus. Serija je emitovana od 1993-1999 sto ce reci da je solidno prosla u Americi. Humor je sasvim solidan, sa izvesnim primesama britanskog. Eto. Ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ogledao sam prvu epizodu, i nisam nesto odusevljen. Pruzicu joj jos neku sansu, ali prvo sto nema vise veselih 70ih pa je to malo smorilo, a pored toga ja ne volim te sitkome iz tog nekog perioda sa pocetka devedesetih, sa onim karakteristickim kamerama, kadrovima, autfitu glavnih junaka i slicno. Mada, ko ce ga znati.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam seriju xy puta .. znachi mislim da opushteno moze da dobije titulu najizvrtenije serije ikada !! ono gde god sam bio preko na nekom kanalu se vrtela serija ..

inache sama serija nije neshto extra, po meni je tu u rangu '70 (uzeti u obzir da ja nisam otkidao na '70), bash onako za izblej tj. nemamshtapametnijedaradimpacudagledamovo [:D]

inache matora je opasna kuja ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa, nema vishe veselih sedamdesetih ??? :(((((((((((((((

Nema nema, gotovo ... tacnije gotov je ovaj serijal koji se kod nas pustao. Ja kapiram da ima neki nastavak (zapravo sigurno, posto videh da su jos aktivni u americi, tj. rece mi tako neko) ... moramo da se strpimo da ga otkupe nasi, ili neki od kablovskih kanala.

Mada me bas interesuje kako se "izvlace" iz ove situacije na kraju ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Jel imamo mi taj hrvatski RTL na ovim nasim veselim kablovskim SBB kanalima, ili jos uvek imamo samo hrt1 i hrt2? Bas bih pogledao sta oni to tamo imaju da ponude.

Kod mene je u pitanju geografija, vatam antenom pomenuti, obra htv-a, novu, oba madjarska. A ne mogu da uhvatim pink, neki stvarno imaju sretje, a? [:D].

Od domatjih televizija hvatam b92 i rts1, i naravno lokalnu somborsku k54, sve ostalo (rts2, 3k, novosadske...) samo dejstvom visih sila, kako kad.

Sto se tice programa hrtl-a, nije losh imaju jednu shpansku sapunicu (mozda josh jednu, ali izbegavam u tim terminima, pa not sure), hmm moz bitii da je portugalska; vrlo malo informativnih emisija; piche gomile serija (trenutno: simpsoni, bracne vode, dadilja, sabrina little bitch ovaj witch... ima josh ali evo ovo vako iz glave); imaju solidan i filmski program. Sta ja znam, onako nije loshe generalno, pa josh kad pogledash alternativu ispadne odlicno.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Dobra je Nanny, evo sad se zavrsila 2. epizoda, fino.

Inace, danas je bio lep dan za serije. Prvo Voyager, epizoda kada Hari Kim sjebe Voyager i posle 15 godina zajedno sa Chikoteom uspe da posalje poruku kroz vreme, naravno preko 7of9 i spreci katastrofu u kojoj su svi sem njih dvojice poginuli. Vidi se da maleni azijata zna da glumi. Drugo, Samurai Jack, danasnja epizoda, kada se sa Akuom bije (Aku je kao covek i ne sme da koristi supernatural osobine), zezali su se na svoj racun, bas dobra epizoda. Izgleda da sam se opet navukao na tv.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...