Jump to content

sta znaci...sta znaci...


Recommended Posts

eee zato kad moja baba odvali to je uzash.

Treba ona da prochita neko uputstvo za lek na engleskom i chita ona:

"jUes tRi tImes a dAu aEnd alVjz drNk a gAlss af vaTr viRth sOme shGar" [roflmao] mozda i nije tako smesno kad se napise ali kad bi neko to cuo kako ona izgovara umro bi od smeha :DD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni je smesan cale, ima neke svoje periferijske beogradske izraze koje svi znaju, ali su smesni kad ih cujes:)))

dzek - sta se kurcis, sad si kao neki dzek

zur - ides na zur ahaha ovo mi je tako smesno, ko da kazes ides na bal:)))

prvi - ovaj vic je prvi (mada se ovo polako vraca, uzeli smo 'vrh' i 'objasniti', doci ce i 'prvi' na red)

krvav - krvava si senka (cit. - nacionalna klasa)

itd itd

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nem ti pojma shta ti je to shnjura ali znam da je johanbin... pio ga sinotj... :)

nego.. recimo kod mene u jerkovitju se devedesetih govorilo zhur... to bilo normalno... tako da mi nije smeshno... ali me narafski nervira kada neko kazhe jer umesto jel... to recimo maud stalno koristi... ali mi se chini da mu je to preshlo u naviku iz zhelje da smara likove oko sebe ;PPPP

elem, nejznam... moj tjalac koristi par nesvojstvenih danas izraza ali i oni tje polako da se vrate u opticaj tako da je glupo da kazhem :)

ali ima tripove... umesto nego govori negro iz zezanja... :))

i takoooo.... sve je stalo samo deca rastu (5 bambija za onoga koji zna ko je ovo rekao)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

A i generalno, cale nije puno pogresio - hemendegs - hemendeks - jedno slovo, sta je to.

Cek malo, kako nije puno pogresio?

HEMENDEGS - SUNKA I JAJA

HEMENDEKS - SUNKA I SEKIRA

[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

imamo mi nasheg milivoja, znachi srpski mu je "sedi 1"

citiram ga odnedavno

"nemam ja tix finansijskix para" (na pitanje "imash neshto kesha?)

"eksropik shop" (erotik shop)

"secam se dana danashnjeg"

"shta se ti meshash u moj tudji zhivot" (svadja sa gazdom)

"izvadio sam pish_pushku" (playin' cs)

"kristina_agvilera"

itd.

sry, nema bash puno veze sa topikom al jbg da ga slushate svaki dan... [:D][;)]

/enivej, najvishe me ubija kad vetjina ljudi koristi "zadnji" umesto "poslednji"/

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

dzek - sta se kurcis, sad si kao neki dzek

hahah to je najjaci izraz :D dzek!

/enivej, najvishe me ubija kad vetjina ljudi koristi "zadnji" umesto "poslednji"/

mene vise zraci kad ljudi konstantno ispravljaju za to.

trip je sto nam je na faksu profan (tj. asistent sa filoloskog, a i nama drzi vezbe) rekao kako nije uopste nepravilno govoriti "zadnji put", tj. da 'zadnji' moze da bude suprotno i od 'prednji' i od 'prvi'.

e sad ok, to sto je lik sa filoloskog ne znaci da je bog, ali mi zvuci logicno. a i drago mi je da sad imam bar nekakav argument kad napusavam sve koji samo cekaju da kazes "zadnji" da bi se pravili pametni. :D

Link to comment
Share on other sites

maho, što se tiče zadnji/poslednji tripa, fora za srpskim pravopisom je da je princip da ako ljudi nešto uveliko koriste, a to nije po pravilima ali nije ni nešto strašno nepravilno, onda to u sledećoj reviziji biva proglašeno pravilnim.. derivat "piši kao što govoriš" krilatice.. sad, ne znam da li se to desilo u ovom slučaju, ali takav im je princip, kao što rekoh..

Link to comment
Share on other sites

lucky ponovi 10 puta brzo hemedekshemedekshemedeks i sve ce ti biti jasno

.. jbga cale uchio nemachki nije ni chudo shto je nepravilno izgovarao sve na negleskom

ali moj drugar koji zivi u cheshkoj pa dodje preko leta ovde ladno je u pekari rekao "dajte jedan burek i jogurac!!" :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

trip je sto nam je na faksu profan (tj. asistent sa filoloskog, a i nama drzi vezbe) rekao kako nije uopste nepravilno govoriti "zadnji put", tj. da 'zadnji' moze da bude suprotno i od 'prednji' i od 'prvi'.

e sad ok, to sto je lik sa filoloskog ne znaci da je bog, ali mi zvuci logicno. a i drago mi je da sad imam bar nekakav argument kad napusavam sve koji samo cekaju da kazes "zadnji" da bi se pravili pametni. :D

ma dae bre maho ne mozhe ;)

mislim jebem li ga, sve je moguce ali mi je nekako najlogichnije

prednji - zadnji

prvi - poslednji

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...