Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

jer sam je zanemario zbog kompjutera...zracio sam se 3 sata umesto da idem sa njom na zurku...i iskulirao sam je za bioskop jer sam morao da odigram sa ortakom zavrsnu misiju za bfme...i javila se na telefon i rekla mi je da sam totalna budala i freek i da ako ovako nastavim...da ce komp da me dovede do hemoterapije...sad sam ostavio komp ali ona je nasla nekog krezubog burzuja koji joj je kupio mobilni telefon i tako te stvari...ladno me je iskulirala...da ne mislite da vas nesto farbam...ime joj je maja...'88 je godiste i ide u cetvrtu...pa evo posto je komp razlog moje samoce...ja sam smatrao da je ovo pravo mesto za mene da se izjadam...

pa da cujem vase misljenje...i jel ste imali slicna iskustva...?...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au bolje pusti tu sto ide u cetvrtu ... kao i sve druge koji idu tamo ;))

znam da si ti iso u cetvrtu sa Djurom iz Ljutice u rezred,ali se od tada situacija promenila po pitanju riba.ova dobro izgleda ali ima malo problematican nos[bokserski].ovo ostalo je ok.ja idem u 4-t i ima dosta dobrih riba 88 i 87.

Link to comment
Share on other sites

Au bolje pusti tu sto ide u cetvrtu ... kao i sve druge koji idu tamo ;))

tu si upravu...mnogo normalne dece se izmenilo odkad idu tamo...ali najvaznije je da kazu ribe da idu u cetvrtu...nema veze sto zive u MML-u , zarkovu , maloj krsnoj , mirijevu itd...i jos gore je sto se retovi naprze da su ribe...i onda se izbezobraze...a da im tek cujes imena[odaju poreklo:)))]...znaci da ne prozivam ali u poredjenju sa njima konan deluje kao "urbano" ime...:)))

pozz posle duzeg vremena...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

tu si upravu...mnogo normalne dece se izmenilo odkad idu tamo...ali najvaznije je da kazu ribe da idu u cetvrtu...nema veze sto zive u MML-u , zarkovu , maloj krsnoj , mirijevu itd...i jos gore je sto se retovi naprze da su ribe...i onda se izbezobraze...a da im tek cujes imena[odaju poreklo:)))]...znaci da ne prozivam ali u poredjenju sa njima konan deluje kao "urbano" ime...:)))

pozz posle duzeg vremena...

pogresio si

laki nije mislio u tom smislu

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

< elevatioN.team > | watcheR

...when you dream there are no rules people can fly,anything can happened

...sometimes there is a moment pleasure awakin' and you become alone when you look around you,but you still dreamin'...

...you may think you can fly,what you gonna do try or...

[off topic]ta signatura...bre...ali bas ne ide ni jedan red kako bi trebalo :P[/off topic]

Link to comment
Share on other sites

Mladicu, jedini savet koji cesh ovde dobiti je,... zaboravi je,... imash brdo riba u ovom moru plavom, hmm i shta josh... nekoliko off topic postova, ...mozda malo hejta... Mozda ce neko reci da prestanesh sa kompom, ... ali sigurno sve ovo vec to znash jer si iskusio. I nadamo se da si pametan mladic i da cesh nauciti na toj greshci. [|)] -kunta mi se... /off

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

kakva je bre to smrdljiva generalizacija ?

inache morash sebi da postavish prioritete ako zhelish neshto da uradish u zhivotu. ako ti je vazhnija riba onda se njoj posveti, ako je vazhnije komp onda se tome posveti. ne mozhe i jare i pare.

taj rad... i skini sliku sa signe, hvata me krivica kad je vidim

(valjda znash shto)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...