Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde sad tju biti mirna...netju nikom nishta retji...zavrshila sa hejtom!

Nego...ovo je mozda malo off topic...ali smo spomenuli pre par stranica - mobilni. Stojim naravno iza onoga shto sam rekla...nego mobilni kao takav je uzhasno glup poklon (sem ako ti ne daju matorci i sl)...s obzirom da sluzhi u praktichne svrhe (ja ga bar tako svrstavam) to bi bilo isto ko da ste nekome poklonili peglu, mixer, toster, fen ili nedajbozhe usisivach.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

pa tako ti gledaš na mobilni, a većina ljudi ga kapira kao igračku i gotivno im je da imaju neki dobar mobilni, tako da je to kao da joj je poklonio auto (u krajnjoj liniji i kola služe u praktične svrhe)..

Link to comment
Share on other sites

a to nešto je čudesni dar koji svaka devojka može pružiti svom mladiću, pri tom ne uživajući u tome ama baš ni malo. šta više, to je za nju izrazito neprijatno i traumatično. zato devojke to poklanjaju samo momcima koje vole, al je ona kurva pa daje za mobilni.

бш!

Link to comment
Share on other sites

jer sam je zanemario zbog kompjutera...zracio sam se 3 sata umesto da idem sa njom na zurku...i iskulirao sam je za bioskop jer sam morao da odigram sa ortakom zavrsnu misiju za bfme...i javila se na telefon i rekla mi je da sam totalna budala i freek i da ako ovako nastavim...da ce komp da me dovede do hemoterapije...sad sam ostavio komp ali ona je nasla nekog krezubog burzuja koji joj je kupio mobilni telefon i tako te stvari...ladno me je iskulirala...da ne mislite da vas nesto farbam...ime joj je maja...'88 je godiste i ide u cetvrtu...pa evo posto je komp razlog moje samoce...ja sam smatrao da je ovo pravo mesto za mene da se izjadam...

pa da cujem vase misljenje...i jel ste imali slicna iskustva...?...

ma sponzorusha... vidi se ... sta cesh... zivot ide dalje...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

a to nešto je čudesni dar koji svaka devojka može pružiti svom mladiću, pri tom ne uživajući u tome ama baš ni malo. šta više, to je za nju izrazito neprijatno i traumatično. zato devojke to poklanjaju samo momcima koje vole, al je ona kurva pa daje za mobilni.

бш!

znachi [:0] ne mogu da verujem da si ti ovo nakucao .. [roflmao]

budalo

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...