Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

čekaj, što svi branite jovanu od comija, keve vam? ja kad sam video njegov genijalni i nadasve pronicljivi post, bio sam u fazonu da je zovem da odmah dođe na forum i da mu odgovori.. mislim ono, nije baš fer borba, pašće hjumilijejšn.

kali, bravo za dz i ribu :D

Link to comment
Share on other sites

xomi, ochigledno je da nisi upoznao dz kad lupash ove gluposti..

ne lupam gluposti...lepo sam rekao...moje misljenje...samo toliko...a sto se tiche toga koliko smo svi mi ovde experti za ribe pokazuje samo to koliko vremena bacamo na ruru , nety i kompu uopste...tako da...:)))

sto se tice svih ostalih koji su[ali znao sam da ce ovako da bude] pritekli u pomoc "jadnoj" dz koja inace moze sama da odgovori[sto je pokazala]...mislim...bas ste mi ocitali bukvicu...evo upravo sad se kaznjavam sa 200 avemarija...izvinite molim vas necu vise...omg...!!!...

i ko meni prica da imam genijalne postove...pa procitajte svoje pa onda 2 puta razmislite pre nego sto nastavite sa sranjem[u bukvalnom smislu te reci]...svi postovi su vam isti[isto sranje ste napisali na 10 nacina]...cast izuzecima naravno[cali coyot neo itd]...

ajde sad...da vas vidim...ko ce prvi da mi odgovori...vama je ovo bas uzbudljivo zar ne...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

xomi, bože zdravlja da ne prsne opet baza, pa da kad malo odrasteš pročačkaš po svojim starim postovima.. to su oni momenti koji te definišu, pet sekundi u toku kojih odrasteš pet godina.. da se razumemo, koliko god ja ne odobravao ovo što pišeš, ovaj post je veoma prijateljskog tona, i mnogo ćeš bolja osoba postati ako se svenario o kojem pričam obistini.

Link to comment
Share on other sites

ne lupam gluposti...lepo sam rekao...moje misljenje...samo toliko...a sto se tiche toga koliko smo svi mi ovde experti za ribe pokazuje samo to koliko vremena bacamo na ruru , nety i kompu uopste...tako da...:)))

sto se tice svih ostalih koji su[ali znao sam da ce ovako da bude] pritekli u pomoc "jadnoj" dz koja inace moze sama da odgovori[sto je pokazala]...mislim...bas ste mi ocitali bukvicu...evo upravo sad se kaznjavam sa 200 avemarija...izvinite molim vas necu vise...omg...!!!...

i ko meni prica da imam genijalne postove...pa procitajte svoje pa onda 2 puta razmislite pre nego sto nastavite sa sranjem[u bukvalnom smislu te reci]...svi postovi su vam isti[isto sranje ste napisali na 10 nacina]...cast izuzecima naravno[cali coyot neo itd]...

ajde sad...da vas vidim...ko ce prvi da mi odgovori...vama je ovo bas uzbudljivo zar ne...:)))

yodastfu.jpg

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

svi postovi su vam isti[isto sranje ste napisali na 10 nacina]...cast izuzecima naravno[cali coyot neo itd]...

ajde sad...da vas vidim...ko ce prvi da mi odgovori...vama je ovo bas uzbudljivo zar ne...:)))

meni je ovo ekstra zabava - dodjem i chitam shta sve likovi odvale kad sede u svojim sobama, bez drugih da umesto njih samih formiraju mishljenje

btw dobro si rekao neke stvari, ali si se previshe ustremio na dz

kad vec pwnujesh nekog, ne koshta nishta da to uradish sa stilom [;)]

Link to comment
Share on other sites

Zasto jednostavno ne bi svi malo iskulirali i zaboravili na ovo pre nego sto postane jos gore npr. da nekoga banuju.

Uostalom ova rasprava nikud nevodi.

Ja sam vas lepo pitao za savet vi ste mi odgovorili ja sam malo ispizdeo na Dz i izvinuo sam se i tu je kraj ove rasprave.

ZATO HAJDE MALO DA ISKULIRAMO

Nadam se da ce te me poslusati i jos jednom izvini Dz sto sam ispizdeo na tebe jednostavno mi nije bio dan.

HAJDE DA NASTAVIMO SA STAROM ZAJEBANCIJOM [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...