Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nista, onda, ako hocete da prodjete jeftino a da joj poklonite simbian - n-gage, i to jos QD ... nece ona vama da slusa MP3 i radio ;}

ma za ovu ribu...bila bi srecna da dobije 3310...jedino ako lik nije totalni idiot...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno koji je mob on njoj kupio ali cuo sam da je u pitanju mob koji kosta negde oko verovali vi ili ne oko 230e do 250e nisam siguran.Samo znam da ja nikad ne bi mogao da bacim tolike pare na mob.

Sta vise pre nekoliko dana sam cuo da su njih dvoje vec ranije bili zajedno pa je ona raskinula pa se smuvala sa mnom pa je se onda opet smuvala sa njim.

Kakva agonija.

A sto se tice mene koji mi je naj. mob jedan od njih je SIEMENS SL42 sa mp3. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno koji je mob on njoj kupio ali cuo sam da je u pitanju mob koji kosta negde oko verovali vi ili ne oko 230e do 250e nisam siguran.Samo znam da ja nikad ne bi mogao da bacim tolike pare na mob.

Sta vise pre nekoliko dana sam cuo da su njih dvoje vec ranije bili zajedno pa je ona raskinula pa se smuvala sa mnom pa je se onda opet smuvala sa njim.

Kakva agonija.

A sto se tice mene koji mi je naj. mob jedan od njih je SIEMENS SL42 sa mp3. [:D]

kakva fufa...:(

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Jan 29 2005, 21:55:26]

zashto, ALI ZASHTO BI IKO SADA U OVOM TRENUTKU MISLIO NA TEBE?!?!?

DAJ MI JEDNO LOGICHNO OBJASHNJENJE?!?!?!

ovo sam i ja hteo da ga pitam, ali mi je onda bilo trulo da ga hejtujem.. brate, xomi, jel čitaš ti uopšte pre nego što napišeš post?

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Jan 29 2005, 21:55:26]

zashto, ALI ZASHTO BI IKO SADA U OVOM TRENUTKU MISLIO NA TEBE?!?!?

DAJ MI JEDNO LOGICHNO OBJASHNJENJE?!?!?!

zato sto je moj post odmah iznad tvog...i zato sto odmah odgovaras...bolji od tebe...kao da se meni obracas...budi precizniji sledeci put...!!!...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...