Jump to content

Mi nismo andjeli 2?


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ili krenes da zivis kao pustinjak u nekom poljancetu, i cekas da se kosa ili surcin proshire u tom smeru.

pa zar nisu iselili sve gancije koji su to pokushali [:D]

sem onih preko puta benzinske pumpe =) koji horor .. znachi sipam zinbe tamo a preko puta ulice trchi petao i mali ganfer koji je skroz go i drna srednjaka [:D] [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

film je zivo sranje,zali boze 150 dinara(u FONTANI).ne inteligentno uzasno govno koje vredja prosechnog gledaoca.film je namenjen prvenstveno deci do 13 godina ili pak onima koji su mentalno zaostali na tom nivou.

btw.meni samo nije jasno kako niko od javnih lichnosti nema muda da kaze da je film ochajan.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

film je zivo sranje,zali boze 150 dinara(u FONTANI).ne inteligentno uzasno govno koje vredja prosechnog gledaoca.film je namenjen prvenstveno deci do 13 godina ili pak onima koji su mentalno zaostali na tom nivou.

btw.meni samo nije jasno kako niko od javnih lichnosti nema muda da kaze da je film ochajan.

Posle ovog posta ne znam dal' cu smeti da okacim komentare ako se ne budu podudarali sa margijevim :))

rofl

aaa sad smo pocheli sa it's funny 'cause it's true fazonima a =o))

Pa zar nisu icfani najbolji? :))

pa zar nisu iselili sve gancije koji su to pokushali

Ali kolence nije ganci ... recice da je to istrazivacki rad zarad razvoja medicine, i onda nece imati problema :)

Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno kako niko od javnih lichnosti nema muda da kaze da je film ochajan.

solidarisu se jedni sa drugima...jer niko ne zeli da ulazi u konflikte...mislim...cela javnost...od novina do politicara pricaju kako je mnogo dobar film...pa i glumci...i sad neko da dodje i kaze kako je ocajan svi bi ga isprozivali garant...'

a mozda ih je i moc reklame i uopste euforije koja vlada u vezi sa andjelim ubedila da je film stvano kvalitetan...i tako to...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

nisam ni ochekivao da bude slichan 1.om delu ...
o chemu prichash?drugi deo su prepisani lajnovi i lajnovi teksta iz prvog dela samo ovaj put primenjeni na druge situacije,a sve nije ni malo smeshno.

solidarisu se jedni sa drugima...
ili su mozda svi retardi:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...