Jump to content

The Carnivale - NA PINKU OD VECHERAS!!!


Kole

Recommended Posts

Serija je istripovana nikad ludje...svi stu strokavi i zli...i psihichki i fizichki =o)

i naravno tu je Clancy Brown kao TEH EVIL =o))

takodje serija je dosta spora, nekonvencionalan tempo za danashnje standarde...no nije loshe za gledanje...videtjemo usta ce da evoluira =o)

(da nije granda i sranja Pink sa svojojm exclusive HBO licencom bi mogao daleko da dogura (sem sex&the city mislim da b92 nema nista hbo-ovo...))

edit

4 google-challenged ;oP

http://www.hbo.com/carnivale/

Link to comment
Share on other sites

Hm, hm, ne znam shta bih rekao. Josh je teshko oceniti kakva je. Shto kaze Kole, sporo se razvija radnja. Kad bi ishla recimo svaki dan, a ne jednom nedeljno bilo bi gotivnije.

btw there were boobs! We saw them! [:D] Thumbs up za to. [ok2]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pa nema josh nikakve velike priche.jednostavno carneval sa nakazama koje imaju super moci;)) e sad koje je veza onog sveshtenika sa samom prichom to vec nemam pojma.siguran sam da ce nam kole sve pojasniti.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

=o)

sigurnost shorokuh narodnih masa u mene je predivna stvar =o)

elem

ja rekoh da se stvar sporo odvija

za sada je evidentno da svi imaju super motji

da Clancy misli da je izabran ali i da je oshtetjen do bola

da je cale glavnog klinca bio u 1. sv ratu i imao encounter sa clancyjem

josh se ne zna ko je sa kepecom u onoj prikolici (no on je pominjao nekog glavnokomandujuceg u prvoj epizodi)

i?

pa, serija kanda nema neku svrhu, ja je gledam jer nije extra glupa, a mozda se nesto i desi...ono nije me smorila ko npr 3. epizoda 3. ciklusa 24ke sinotj na rtl2...(mnogo formulaichno, ima previshe komponenti zapleta kao 1 i 2. sezona...ono istrpetju jer kapiram da je teshko biti inventivan u tom formatnu no...ono...)

Link to comment
Share on other sites

Kada Dzhek otkriva da Kalderon nema "aktivan infektivni agens" vetj da je ovaj bio inficiran 11 sati ranije...a onaj klinac se pokachi sa tjaletom koji mu zapleni koks/virus u kristalnoj formi i onda cima svoju ribu za lovu...plamer se smara sa onim svojim campaign managerom...manje od 3h do isteka ultimatuma je...

uglavnom tako zlo podsetja na kombinovano akciju iz 1 i 2. sezone oko likova koji se smucaju oko dzhekove tjerke...politichki deo oko palmera da ne pominjem

no sve ovo sa karnivalom malo veze ima =o)

Link to comment
Share on other sites

Elem, nisam gledo drugu epizodu, bio sam na nekoj... no nebitno je...

shta se desilo...

upravo kako neki kazhu... sppooorrrooo se odvija radnja i nishta se ne zna shta tje se zbiti, no ipak, toliko mogutjnosti ima da se razvije (tj. da su je razvili) u crap... tako da ... chisto sumnjam da tje naposletku biti ishta osim toga.. e da... Klensi? jel to onaj shto ga na pochetku nalaze shto saranjuvao svoju kevu? ili... ? nisam neshto popamtio imena likova.. ali impresivne su scene sa popom, moram priznati, i svideo mi se zavrshetak kada zaceli noge one klinke from the carts...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...