Jump to content

Sta da se radi ...


Recommended Posts

Dragi drugari sa RUR foruma,

Imam nesto bitno da vam kazem i da vas zamolim za pomoc. Vec nekoliko godina gledam oko sebe kako se moji drugovi muce. Stalo neka jurnjava za lovom, nerviranja, malo slobodnog vremena, svadje sa bliznjima and things like that. Ja licno nikad nisam imao takve probleme sve do sad.

Ok, necu da vas lazem, do sada sam ziveo prosecnim zivotom, znaci uvek sam imao da kupim sta mi treba, nisam brojao svaki dinar i osecao sam se veoma lepo. Devojke su me volele, drugovi takodje, pare su bile uvek tu a roditelji su bili zadovoljni jer njihov sin zivi normalan zivot.

Ali sta da vam kazem :( Kucnula je i meni zuta minuta i upao sam u neke finansijske probleme ... ma vec kapirate o cemu pricam, losa procena situacije i sav moj kapital ode beztraga :( Devojka me je napustila jer posle tog neuspeha vise psihicki nisam bio ista osoba, postao sam nervozan, stalo ljut i bezobrazan. Vecina drugova me izbegava jer znaju da cu je pitati za pozajmicu, a familija vrti glavom i gleda kako propadam :(

Zato sam odlucio da par stvari koje mi netrebaju izlozim u dvoriste, pa ko voli nek izvoli ... u pitanju je zaista par sitnica, bez kojih mogu da nastavim ovaj surovi zivot.

Ah da, Slike dvorista ce biti na kraju pisma ... molim vas, ako vidite nesto zanimljivo, napisite i dogovoricemo se na ceni. U ovom trenutku svaki dinar je bitan.

Hvala puno unapred !

Vas tuzni prijatelj Coll

P.S. Oprostite gram. greske koje nadjete u pismu ... nije bilo lako ovo napisati ... i daje mi se ruke tresu :(

Dvoriste:

http://www.coll.wz.cz/Fotky/Image4.jpg

http://www.coll.wz.cz/Fotky/Image5.jpg

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Kada se samo setim lika koji je ovo uradio prvi put na GenMay-u pre 3 godine, uz recenicu "nemam jos slike dvorista stavi cu kada budem imao neke, moram da nabavim aparat".

Naravno pustio je da ga ljudi tese na 8 ili 9 strana kako zivot je lep ako covek ume da ga zivi and similar bullshit, da bi na kraju cepio iste slike ko ja ovde i napisao "just kidding niggaz. tool"

odmah je bilo jos 10 strana hejta, uglavnom devojke koje su se trudile da mu "pomognu" ;b

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...