Jump to content

Kako zelite da s(za)vrshite sa


Recommended Posts

zivotom , kako zelite da docekate "grima" , ...u dalekoj starosti , mladoj mladosti, brzo i zaboravno, hmm mirno i tiho (pomocu kojekakvih supstanci) , na plesnom podijumu, u kuci , na plazi, u svemiru ... onaj test me natero da otvorim ovakav topic(sutra nema shkole,pa mogu sebi da dopustim luksuz kuntanja do 11:00-12:00 tako da cu se naspavati) (i jes da je rano da se capri o ovome i da je malo morbidno, al,:( , nego sad show mi jor hepi fejsez i ako zelite da zavrshite ) , npr. ako ocete da izvrshite samo-u. koje bi vam bile poslednje reci, sarana ili pepeo?...

:))

ja bi zeleo vikinshku saranu:) , lepo brodic, more, fire arrow + 6 damage , pa ko zeli da me poseti , neka zna da cu biti svuda, pod zemljom , u svim okeanima, gore u oblacima... (serendam) :) (a mozda bi ti nateralo ljude da prstanu da piju vodu:D )

btw. sry ako se neko oseti uvredjenim... i zivi svi bili josh 100 dina:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srchani udar. Sisata maloletna plavusha na meni. Poslednje rechi: "I'm cuming!!!" [:D]

Shala. Nemam pojma, ali recimo u dubokoj starosti, posle ispunjenog i srecnog zivota. Brzo i bezbolno naravno. Malo mi glupo da razmishljam o tome.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Srchani udar. Sisata maloletna plavusha na meni. Poslednje rechi: "I'm cuming!!!" [:D]

pa, prvo sam hteo da napisem da bi zeleo da umrem u snu, znaci uvece zaspim, sve ok i NIKADA se ne probudim. mislim da je to sasvim ok smrt, mada kada sam procitao wulfijev post malo sam se predomislio ;)

ali ipak ostajem pri smrt-snu :d

Link to comment
Share on other sites

Inache naj trip je da mi dodje lik kao u disksvetu.

A ako dodje zamenik? Ili si wizard pa ti je garantovana licna poseta.

Migsa, odakle ti uopshte ideja za ovakav topic? Ti se oduvek bio zivahan i pozitivan momak, a uz to si i mlad. Ovakav topic bi pre Dreadnought-u prilichio. 

Samo kenjaj, Dreadnought tje tebi da drzi cinicni govor na sarani. Pa se ti smej onda iz crne zemlje. :))))

Don't know abbout you, but I plan to live on forever.

Nema frke. Dozvoljavam ti. :))

Sto se tiche sisate maloletnice, ja sam mator pa ne mogu da biram - sto se mene tice ne mora da bude plavusha, moze i ridja ili crnka.

Eee da, zamalo da zaboravim ja ne bi samo da riknem pored sis.mal. , ja bi i da gustiram pomenutu koji mesec pre sastanka sa grimom.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...