Jump to content

Kako zelite da s(za)vrshite sa


Recommended Posts

pa, pre kad sam razmisljala .. u fazonu ako nedajbozepupudalekobilo tesko razbolim , uzecu nesto extra extra tesko i predoziracu se ;)

a inace,volela bih da bude neki trip kao korleone na kraju filma ;)

e da , na sarani ocu da mi sviraju solazu iz "put beznadja" [:p]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Migsa, odakle ti uopshte ideja za ovakav topic? Ti se oduvek bio zivahan i pozitivan momak, a uz to si i mlad. Ovakav topic bi pre Dreadnought-u prilichio. [:D]

hehehhe,ma opushteno... poshto sam mislio o tome malko, kao kad doguram do 70-80-90 , necu da zivim na necijoj grbaci, hmm i necu , bicu mmilioner... al sad nevazno to, ono tj. necu sebe da mucim tipa imam 80 dina, jebe me kicma, noge itd itd ,tj... shta ja serendam do moje 80 ko zna shta ce sv izmisliti:)

ali zivahan i pozitivan momak, hmm e smo se upoznali, e me shpijunirash, odkud znash... :)))

btw. dignite ovaj topic za jedno 60-70 dina:) (pa da vidimo oni koji su dogurali do 70-80 kakvi su im planovi, a nadam se da ce svi dogurati) [:)]

( [;)] )...

@cali, hmmm moze, al potrudi se da ne pogodish ribice:)

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Znate koji je fazon , chitao sam neki chlanak neki doktori shto su pisali i tako to , zashto se masa tripuje kako ce da rikne i tako to ( i sam to radim ) , to su posledice bombardovanja (don't flame) , podsvesno mislimo kako mozhemo da umremo svaki dan i onda se tripujemo i radimo neke stvari koje inache ne bi radili , tipa drogiramo se , pijemo troshimo sve pare shto imamo u strahu da cemo riknuti i necemo se izhiveti , ono podsvest je zajebana :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

i moj je neki trip da skochim iz aviona bez padobrana. poshto inache nikad u zhivotu to ne bih uradio to mi je jedinstvena prilika.

moj covek:)

ocemo zajedno?... u ne ne josh bolje.... skocim iz aviona bez padobrana , ali sa bordom:D uuuu surfujem na oblacima.... :D

a oni sa zemlje , kao...shta je to ...., to je avion, ne to je patka, to je Migshonije... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

moj covek:)

ocemo zajedno?... u ne ne josh bolje.... skocim iz aviona bez padobrana , ali sa bordom:D uuuu surfujem na oblacima.... :D

( [;)] )...

netju ja nishta sa tobom dok ne dobijem one meleskinje shto si obetjao.

a i neshto si zaboravio, ja sam baja, ti si buljash dakle zhivetju bar 30 godina duzhe od tebe :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...