Jump to content

Close Encounter


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vracamo se jednom ja i drugar sa nekog rodjendana i on stao da pisa na neke stolice od nekog lokala i dolaze njih trojica kod nas.Kazem ja njemu kad su vec stigli kod nas "ajde si gotov cekam te pola sata"(onako fino) a on (mrtav pijan) ce na to "cekaj,hik,dosla gospoda da me hapse" i pruza im ruke!Oni ga samo pogledali i otisli... [:D][:D]

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ma mene stalno zaustavljaju(bem ti dredove) odma misle da sam neki narkoman...al ja sam profi ne nosim sa sobom :))Jedini "problem" sam imao kada su mi naplatili kaznu za prelazenje ulice van pesackog...pandur bio bezobrazan..pa sam bio i ja...malo ga isprozivao a kreten nije ni izvalio :))

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

mnogo puta su me cimali panduri ali ovo je bio najjace...

sedimo dole u moju ja i ortak i igramo dotu...i vidim ulazi neki novi pandur u lokal i ide od stola do stola smara,dolazi do naseg stola...i pita prvo mene:"licnu kartu?"..ja onako ne zelim da prekinem igru krenem da vadim licnu kartu pola sata i napokon je izvadim,dam mu je ...i debil gleda i gleda...i kao pitanje:"jel studiras?sta radis?"...ja:"radim ovde..jel ima neki problem?",glupi pandur prelazi na ortaka kome je od muke sto meni nije mogao nista trazio da skine i jaknu i da povadi sve iz dzepova i ovo i ono...znaci maltetirao ga je dobrih 30-45min ja vec zavrsio partiju dote:)

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

E, htedoh jutros da vratim topic iz mrtvih, ali bilo mi glupo ipak je star 10 meseci...ali sad poshto je to vec neko uradio, samo da kazem:

Pokidao, ali POKIDAO sam se od smeha na Maudov reply sa prve strane (sa mrmotom) [:D]. Mnogo predobro...

@topic: nikad ozbiljnijih problema, zaustave, legitimishu, dovidjenja prijatno.

Link to comment
Share on other sites

- Dobro vece

- Dobro vece

- Licnu kartu

- * dajem *

- Jel ste nekad osudjivani/privodjeni?

- Ne

- Ja mogu da proverim!

- Proverite

- Hvala dovidjenja!

- Prijatno

Tako se u 99% slucajeva zavrsava moj susret sa pandurima. U onaj 1% se dosete da me pitaju cime se bavim, sta studiram i slicno. I sad me je vec postalo kao rutina, pa skoro i da sam navikao :)

znachi isto je i kod mene, stim sto mi se deshavalo da kod nekoga ko je samnom nadju neke nelegalne materije, pa ih povedu sa sobom, a mene puste =)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

U medjuvremenu,imao sam josh jedan encounter....skoro,na zel. stanici,krenuli na raju :))...

I tako pristali mi,izasli iz voza,i onako choporativno krenuli ka exit-u...kad tamo 2 kera i bup,licne karte...dadosmo im lichne,al lik krete da nam gleda u ochi...prodje pored prvog,drugog,treceg,pogleda mene u ochi-ti stani tamo,i lagano nastavi dalje...znachi izuli su nas skroz,gledali u tjega,ma svuda+pocepali nam sve rizle...gejaci :))) Ali samo je trebalo videti im facu kad ne nadjoshe nista,i ono u fazonu,mi polu goli stojimo,oni nam bacishe licne karte na pod i "Dovidjenja"...bruka :)

(btw sve shto smo imali sjebali smo u vozu,nenavidi)

Link to comment
Share on other sites

Od svi forumasa ja sam najvise prodao lazhi panduru,dobijao batine od njega,drao se na njega...a nikad nisam bio uhapsen....

btw...cale mi pandur :DDDDD hahahaha

ali sva sreca da nije onaj ker sto startuje po ulicama nego naucio da radi u MS:ofisu i sad ima kancelariju,pravi neke rasporede...jbga bio na pravom mestu u pravo vreme...:))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...