Jump to content

PTT Cablenet


Recommended Posts

1000 din 64k/64k

1500 din 128k/64k

2000 din 256k/64k ali mozda je upload 128k ali 99%nije

Pingovi na netu su odlicni... cepas download , ludilo , nekad se zajebe server pa imas download 10Mbit /s ne zezam...

ja delim sa komsijom 128k svako po 750din :P

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Sta ces uzeti zavisi od polozhaja zvezda, godisnjeg doba i rasplozhenja shalterske sluzhbenice. Ne vredi ti da razmisljas o recimo PTT kablu ako nisi u Toshinom Bunaru, o SBBu ako nemas njihovu kablovsku, o Veratu ako nema tu infrastrukturu i slicne stvari.

Link to comment
Share on other sites

i jos pitanje za kable, koliko se placa prikljucak?? modem??

ne znam koliko je kod ptt-a ali kod sbb-a je 1500 din

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

a ovaj veratov wireless ??? bezicni internet???

64Kbit/sec je 1900din

128Kbit/sec je 3700din

sta mislite o tome??? jel koristi neko ovo???

i jos pitanje za kable, koliko se placa prikljucak?? modem??

dabogda munje sevale ako budem ikad dao 1900 za 64k.... radje dodajem 100 i dobijam 256k.... wireless je govno

@ neko .... ne znam ko je ovo postavio

modem ti je 4000 - 4500 dinara pogledaj info kanal sve ce ti se kazat ;)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ISDN nije isto shto i ADSL poshto vidim da je menager pomeshao. isdn je digitalna telefonska linija sa dva kanala a adsl internet konekcija koja ide preko kablova za telefon. isdn ima max protok od 64k po kanalu (znachi na oba kanala 128k) + to je dialup, dakle nije broadband konekcija kao ADSL. takodje adsl ima mnogo vetje mogutje protoke od isdna. isdn je dostupan svima koji imaju tehnichke mogutjnosti a uskoro tje biti i adsl (ako vetj nije).

PTT jedino radi u toshinom bunaru i netje se shiriti vishe. chak su velike shanse da ptt kds izgubi pravo bavljenja tom delatnoshtju. sa druge strane sbb imam dovoljno dugo da kazhem da je internet veza odlichna, kosntantan dl i upload. kao shto reche bjeli desi se ponekad da pukne veza na 2-3 minuta max i to mi se desilo pre 2 dana posle sigurno nekih 2 meseca bez prekida. cena za 256k jeste vetja nego kod ptta ali uskoro se ochekuje pad cena.

moje neko mishljenje je da bar za sada, treba trazhiti mogutjnost kachenja na sbb ili ptt, ako ne onda na neki drugi kds (flatovi od 64k su oko 1000 din na radijus vektoru i tim slichnim). ako to ne mozhe, adsl isto dobro reshenje mada tje po svemu sudetji biti skuplje. wireless je dobar al nije za igranje online i veza je relativno nestabilna. mozhe da te usere i radi ko zmaj a mozhe i da ne radi uopshte. ima kod verata 512k flat za 2000 din mesechno kojim su neki moji drugovi prezadovoljni dok ga drugi pljuju. isdn reshenje tek ako nishta drugo ne uspe mada ko mozhe da priushti i ima tehnichke mogutjnosti mozhe da ga uvede i za potrebe samog telefoniranja, veoma korisna stvar.

Link to comment
Share on other sites

ja imam preko verata cable i nije lose....

banjica...ortak uzima kao firma od njih net..pa onda dalje...nas 30tak u mrezi u kraju...jedino kad pukne verat na slaviji onda je katastrofa...poludim..ping u warcraftu oko 90 obicno sto meni nije lose za dotu :D

a wow..odlicno radi jedino kad u okolini ima 100 ljudi onda je malo zaguseno..ali u prncipu moze sve da se igra..zika se skida onako...meni ide oko 15-20 kb/sec sto je ok.....inace.... [:p]

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

ja imam preko verata cable i nije lose....

banjica...ortak uzima kao firma od njih net..pa onda dalje...nas 30tak u mrezi u kraju...jedino kad pukne verat na slaviji onda je katastrofa...poludim..ping u warcraftu oko 90 obicno sto meni nije lose za dotu :D

a wow..odlicno radi jedino kad u okolini ima 100 ljudi onda je malo zaguseno..ali u prncipu moze sve da se igra..zika se skida onako...meni ide oko 15-20 kb/sec sto je ok.....inace.... [:p]

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...