Jump to content

:: Komunikacije :: Pojeftinile dopune?


Lucky

Recommended Posts

Danas sam se bash prijatno iznenadio kada sam krenuo da kupim dopunu za 064 na trafici (Stampa). Ja kao "Imate 064 od 275" a baja kaze "Imam od 250" ... lepo ja kupim tu novu od 250, pogledam racun kad ono pishe "1x 064 275 .... 1x 250din" :)

Izgleda da je PDV doveo do pojeftinjenja do 25 dinara za dopunu, mada mi nije bas najjasnije kako posto i dalje ide 230 za kredit + 20 za punjenje, sto ce reci da sada ispada da Stampa kao distributer ne uzima svojih 25 dinara za prodaju, ili nesto tome slicno. Ne znam samo kakva je situacija kod ovih drugara sto valjaju po 300 dopune, treba proveriti.

Kako je kod 063?

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da 064 dopuna od 250 dinara vec xy meseci nije 250 dinara vec 275 i to samo na Stampa trafici i jos pokojim mestima. Svugde je 300. Sada je na Stampi 250, i mene interesuje da li to pojeftinjenje od 25 din utice i na ostale operatere / prodavnice ili ne.

Link to comment
Share on other sites

pokojim mestima
kao na primer bilo koja poshta na teritoriji srbije;) ma jebo vishe kartice,svratish do komercijalne banke i zavrshish posao;) mislim da je i tako ista globa u pitanju tj 20din.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

kao na primer bilo koja poshta na teritoriji srbije;) ma jebo vishe kartice,svratish do komercijalne banke i zavrshish posao;) mislim da je i tako ista globa u pitanju tj 20din.

Imam racun u komercijalnoj, i mislim da bih pre dao 25 dinara vishe nego cekao u redovima i smarao se sa sluzhbenicama. Davno nisam video neorganizovaniju banku od te (mada ne idem u nesto puno banaka). Sto se tih stvari tice, mogao bih da dopunim prepaid na bankomatu Delta banke, ali opet nemam nijedan tako blizu kuce.

Link to comment
Share on other sites

ee taj rad bukvalno, znači jedina banka u kojoj mi je uspelo da čekam pola sata a bio sam peti-šesti na redu.. što je najgore, većina kadrova im je ex-beobanka, a beobanka nije bila spora..

Link to comment
Share on other sites

063 je kad kupujes na kioscima stampe 220, 550 i 1100 za 200, 500 i 1000 dindzi kredita, i tako je vec duze vremena, kad kupujes negde drugde onda je skuplje...

pa ima dopuna i od 330 din od 300 kredita ,a sto se tice te od 200 ja koliko znam ne postoji vise

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...