Jump to content

seti se devedesetih


Guest

Recommended Posts

jebo tebe ermaks kec, mislim, izvini sto mi je dvojka gotivnija...

speling - hexalite

heksalajt je bilo milion modela, mislim, to ko da kazes uzeli smo najke er maks i ne kazes broj...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

extra...

Setih se iz tog perioda "buvara" i luna parkova...

"E,brate daj mi jedan zeton"

"Nemam keve mi"

"Nemoj da me lazes video sam malo pre kad si kupio kod "caleta",ako ti nadjem uzmem ti sve"

hahhahah so true:)))

ali ono , ici preko mosta , to je bilo neshto najgore, odma ostajesh bez patika...

ehh to su bila vremena:D

vidimo se u citulji:P

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

heksalajt je bilo milion modela, mislim, to ko da kazes uzeli smo najke er maks i ne kazes broj...

jedan od prvih hexalite modela, nisu izgledale drugachije od ostalih patika (nisu imale one sace sa strane) - jedino shto je pisalo Hexalite na zadnjem delu patike

Link to comment
Share on other sites

taj rad, kali.. obavezno stanem da zavežem pertle kad neko ide iza mene..

a užičku su svi gazili.. nerešeni fajtovi su bili između dvadesetog i branka.. ;)

inače, ja sam u celoj toj spici imao dodatni bedak da su klinci ispred zgrade istripovali da sam slovenac pa su me svako malo tukla po trojica.. onda sam se preselio i krenuo da treniram basket i to mi je bilo kul, nisam nešto dobro igrao ali dovoljno da ne blejim u kajblou i da nađem ribu :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, otvorim topic, odem da uzmem vodu dok se skine slika, vratim se iiiiiiiiiiiiiiiiiii... izbljujem svu vodu na tepih, jedva sam se suzdrzao delic sekunde koliko mi je trebalo da skrenem facu dalje od kompjutara... na nos mi je izlazilo. Taman sam hteo da ispsujem ovog Ivana... medjutim dok sam doshao do chetvrte strane smirio sam se i shvatio da to bash i ne bi bilo mudro. [:D]

btw Reebok pump zakon a ove paranoje

I dan danas kad prolazim kroz nepoznati kraj imam ochi na ledjima, merim distance od ljudi koji su iza mene, zaobilazim grupice blejacha, itd.

se verovatno necu osloboditi do kraja zivota.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

sa naglaskom na akademija [roflmao] .. ono u pitanju je srednja politehnichka u zemunu .. smer obrada metala ili metalostrugar .. tako neshto ..

brate sta lupas bre pa ja sam prosle godine iso tamo u skolu i smerovi su normalni i to veoma ima i smer za pravljenje robata ( +programiranje)to je btw bio moj smer ima obrada metala ali to je najgori 3god. smer tako da nelupaj

Link to comment
Share on other sites

brate sta lupas bre pa ja sam prosle godine iso tamo u skolu i smerovi su normalni i to veoma ima i smer za pravljenje robata ( +programiranje)to je btw bio moj smer ima obrada metala ali to je najgori 3god. smer tako da nelupaj

khm dechko pogledaj godinu 'radnje' i pokazi malo vishe poshtovanja prema starijima .. dobro ce ti doci u zivotu ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Jel se neko seca poslednjeg, najveceg fajta.. na shinama izmedju 45 i 62(61,62,63 protiv zlikovaca iz 45 i 44) Ne znam da li sam ikada video toliko ljudi u fajtu, sem na tekmi, kako je to dobro bilo, a murija stoji na 200 metara i cheka da se fajt zavrshi da ulete! :)) Posle je sve otishlo u kurac, bomba je koshtala 1 marku, kalash 20, zolju si dobijao otprilike gratis(naravno ispucanu)..eh te '90.

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...