Jump to content

Turnir broj 2 u igri "Dawn of war"


Blue

Recommended Posts

Chisto da se zna ja donosim Old Smugglera na turnir (i to jedva nachetog !) da vas chastim za osvajanje tura unapred [:D]. Kidding - ali ipak donosim [;)]

Inache u toku protekle noci oNEgUY je izbio na prvo mesto kao sto se i ocekivalo ... pretpostavljam da ce tu ostati duze vreme. Eto ako vas interesuje s kim igra najbolji - igra sa randomom [:D] , ali ako bira onda bira chaos.

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au nemoj se brines ja cu zapaliti znatno pre 10 posto sam tamo od 5 ...

... ma screw srpsku novu, bitno samo da bude dobar tulum [:p]

a oNEgUY (da li nekoga uopste ovde to zanima ? [^] ) je pao na 4. mesto. Izgleda da je novi ownor [inq]Select, inachi igra sa eldarima. Bas je poshteno istrsio oneguya, ima nevidjen mikro - mislim da je koreanac [:D]

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ma to imas gde oces, ja sam gledao na dow sanctuary ...

Inache evo novosti, verovatno ne dolazim na turnir. Deda mora na basket u 5:30, a posto ce ovaj turnir biti sigurno malo duzi od prethodnog, ne moze i jedno i drugo. Predlozio je da napusti turnir pa da ja nastavim sa nekim ko je vec izgubio tipa revenantom, ali mene to ozbiljno smara, pa mi je lakse da ne dodjem uopshte [:p]

aj videcemo

ziveli

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Necu ni ja doci(nemam vremena jbg :)),ali polako cekamo raspust a onda furam na svaki jebani dogacaj vezan za DoW ili WC3.

PS.to old smugglah:"ostace prvi na duze vreme",hmm...

nije ostao ni 4 dana :),ali ponovo se posle kraceg vremena vratio select,koji je po meni i zaista najbolji trenutno na svetu,uopshte od samo starta on je uglavnom bio prvi na ladderu(vidi se da je bivshi warcrafter :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da ok upravu si ljosnuo je brzo, ali evo i sada je drugi mozda se i vrati [:D]

Mada SeleCT ima vrhunski mikro i stvarno ima atraktivne poteze (kada je bacio na gomile orkovskih squadova 3 plazma-granate, entenglovao ih onako razdvojene i potom warpovao warp spajdere usred njih i sve pobio [:p] i sve to u roku od 1 sekunde )

Ipak svidja mi se kako oneguy igra. Igra dojaja pametno i svidja mi se ideja da takav igrac moze da pobedi jednog kliktuceg koreanca koji je vec pokupio skill iz drugih igara ...

A Android je propao skroz [:(]

E da i jos jedna losa vest : ipak dolazimo [;)] , posto ima 16 ljudi na turniru valjda nece potrajati preko pola 6 jer toliko moze deda da ostane.

Good luck & Have fun svim uchesnicima, vidimo se sutra [8D]

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Evo preliminarni rezultati turnira:

(dok glavni organizator ne objavi punu statistiku)

Ja mislim da je ovo nekako pravi plasman:

1 na 1 :

Prvo mesto Smu66ler

Drugo mesto NINDZA

Trece mesto StarCraft

Plasman timova :

Prvo mesto Smu66ler i Deda (Hi man - masters of the universe)

Drugo mesto NINDZA i StarCraft (zene i deca)

Trece mesto FatRat i Lord (the chubb chubbs)

Moram da pomenem da je i jako dobar tim bio i Zodiak i McCye (ili kako vec) koji su stvarno odlicno igrali ali izgubili sve za jako malo.

Bilo je bas cupavo i do jaja. [:p] Odlican turnir.

Link to comment
Share on other sites

Aj nakacite negde repove,ako nemate gde pitajte tjiru(aka Jank-lord),on bi treblao da ima mesta.Replay su 1.20 tako?

ps koliko je ljudi bilo?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

It is He - Man and masters of the universe ! But oh well [:D] ...

Repovi su 1.10 [xx(] doneli smo 1.20 i sve potrebno Marku jos pre nedelju dana ali on uz mnogo pokusaja nije uspeo da instalira iako sam ja sa tim istim fajlovima uspesno patchovao kod sebe ...

Bilo je 6 ekipa po 2 choveka, dakle 12, igrali smo liga sistem - svako sa svakim posto je bilo premalo ekipa za kup, ovako smo se bas naigrali i svako je sa svakim igrachem odigrao po jednu 1v1 partiju i sa svakim timom 2v2 - nice [;)]

Bilo je bas zilavih partija, narocito protiv StarCrafta, Smrde i Olovnog ... Skill igraca se znatno popeo, mada jos uvek vidim da su ljudi u fazonu - izvalili smo jedan jak strat i sad idemo na to svaku partiju bez obzira na sve(i ja sam ovo radio u nekim partijama) .... Eldar koji uvek samo banshee rushuje, Ork koji uvek ide na masu bez vozila cak i ako igra protiv eldara ... Malo nam fali vise reakcije u igri ...

gj organizaciji, i thx sponzorima za nagrade(dekici su super samo mi je igra nekako prosta, sutra cemo ja i deda da pikamo [:p] )

Lepo je sto ste obezbedili nagrade iako nije bilo ufura, ljudi koji nisu dosli na turnir(a igraju dow) bez dobrog razloga su bas pogresili.

ps to SavKe

PS.to old smugglah:"ostace prvi na duze vreme",hmm...

nije ostao ni 4 dana :)

Seect je ostao jos manje pre nego sto ga je glavni baja ponovo skinuo [;)]

Pamet rula - Koreansko mikro besnilo kladevalja (ili kako se vec kaze [^] )

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Hmm 1.10 patch je tezak oko 18mb uh tesko meni sa dial-upom [:(] a tek sa replayimm....

btw repova ima valjda 162 koliko ja umem da racunam zajedno sa 2 na 2 partijama sem ako neke partije nisu odigrane...ili rep nije save-ovan :)

to ce biti valjda oko 10 mega po nekoj mojoj proceni :))))

Link to comment
Share on other sites

Obrati paznju na matematiku malo vise u skoli [;)]

11 + 10 + 9 ... + 1 = 66 1v1 partija

+

5 + 4 + 3 + 2 + 1 = 15 2v2 partija

=

ukupno 81 partija, dakle zapakovano ce biti 5 Mb max, ali i dalje ne vidim sta ce vam 1.10 repovi, sve koje zanima da ih pogledaju verovatno imaju 1.20

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Pa iskren da budem mi svi i dalje imamo 1.10 kod sebe (a neki jos uvek 1.00).

"Mi" kao ostatak ekipe koja je bila na turniru pored Smu66lera i Dede (u to je uracunat i ATG) U sutini nama nije problem. [:I]

Ja sam se sad posle ovog turnira dogovorio sam sa sobom: necu vise da igram sa Eldarima. Deda je apsolutno u pravu, disbalans je veliki. Benshije su mnogo jake. Nisu neunistive, eto Smu66ler se odbranio, ali samo on, i to jedva (steta samo sto me glava otkidala dok sam igrao) [xx(]

Mada verujem, kad bi igrali opet, da bi me smu66i opet dobio, ne kazem.

Nije bas da su svi isli na iste taktike, bas su dosta experimentisali ljudi, osim mene (StarCraft) Ako vidite moje repove, znajte da nista novo necete videti. Ako sam se i zezao i isprobavao sa dark reaperima, gubio sam. Super mi je bilo protiv Revenanta recimo, sve je islo preko vozila, i dobro me zavlacio u pocetku. Ostale partije su sve benshi fajtovi. [b)]

Ali opet se sve svodi na to da ko previse experimentise nekako gubi (osim ako obojica ne experimentisu) a tako bi bilo bolje i zanimljivije. Samo opet ne mozes da nateras ljude.

Ma StarCraft je keva!

Link to comment
Share on other sites

Ma jok choveche mogao bi ti lako da me dobijes da igramo jos jednu, mali problem je sto sam ja izvukao SM, a vs njih je to bas nezgodno ...

Ja sam vecinu turnira igrao sa randomom, a ponegde izabrao ...

evo je lista trenutnih debalansa u igri po meni

korisceni su u sledecim partijama [;)]

Banshee rush > SM, CSM (Starcraft vs Smu66ler, Zodiack vs Smu66ler)

Mass Warp Spider > ORK, ELD koji gradi bilo sta drugo (NINJA vs Smu66ler, McCoy vs Smu66ler)

Prizme > bilo sta u kasnijm momentima igre

Wartrak > SM, CSM, ORK (Smrda vs Smu66ler, Olovni vs Smu66ler)

CSM raptor rush > CSM koji gradi bilo sta drugo (onaj plavi lik koji je igrao sa smrdom vs Smu66ler)

Snajperi > CSM, SM i donekle vs ELD

Dakle 1v1 eldari su najdebalans, mada je sa njima najteze igrati, ali ni orkovi ne zaostaju mnogo... SM su shit, a CSM su najgori.

btw Horus heresy je bas strava [:D] igrali smo ja i deda jednu partiju, skapirali, otisli da kupimo po 2 boostera i deda je izvuko foilovanog Leman Russa :), a ja Ahrimana [:p] ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Obrati paznju na matematiku malo vise u skoli [;)]

11 + 10 + 9 ... + 1 = 66 1v1 partija

+

5 + 4 + 3 + 2 + 1 = 15 2v2 partija

=

ukupno 81 partija, dakle zapakovano ce biti 5 Mb max, ali i dalje ne vidim sta ce vam 1.10 repovi, sve koje zanima da ih pogledaju verovatno imaju 1.20

rgh da...ovaj nisam obratio paznju da se igra 5 partija po mecu i da......duga prica

tacno tebi 81 meni 162 :D duplo vise :>

ajde uploadujte te replayeve za skidanje

i jos nesto da bi patchovao na 1.20 moram da imam sve predhodne patcheve ili mene nesto ovde zeza !?

Link to comment
Share on other sites

Taj neotpakovani dek zvuci primamljivo, ali sam licno prisustvovao dok ga je NINJA otpakivao ... Mozda bih ga i uzeo, ali ipak bi mi bilo draze da pocne da igra nego da kupim njegov dek [:D]

Sto se igre tice, kada je uporedim sa ostalim ccgovima, prilichno je jednostavna i relativno jeftina jer nije potreban nevidjeni varijetet karata da bi se slozio igriv dek, napr. starter dek je vec sam po sebi ok. Svi Busteri kostaju 3 eu( u onom klubu kod stadiona; verovatno ima nekih klupskih popusta) i sadrzi 10 karata, i to:

1 Redemption kartu (da ne objasnjavam, ovo nije karta za igru)

1 Rare

2 (ili bese 3) uncommona

6 commona

Mada u ovoj igri raritet nije toliko bitan, ja na primer imam 5 rarova ukupno, a ne koristim 3 jer prosto ne rade nista korisno za moj shooty deck.

Posto je igra novija ima samo 3 edicije + 1 exp pack (kao mala edicija), a starter deckovi su iz prve koja se zove samo Horus Heresy.

Onaj lik organizator je rekao da ne mozes da igras Traitor vs Traitor i Loyalist vs Loyalist, ali ovo nije tacno - jer mozes. Takodje podela koju ti spominjes je sasvim moguca, uzmite i jedan i drugi po 30 karata, samo da ne biste brzo presuili sa kartama na pocetku svake runde deployujte po 3 umesto 6 jedinica i povucite samo 3 komandne karte umesto 6. Mozda ce vam trebati malo vremena da skapirate pravila jer sam licno nasao 2 ili 3 stvari koje nisu definisane u pravilima pa cu sad da pitam na forumu. Ako vam ne bude islo mozete da dodjete da gledate mene i dedu ici cemo skorije u klub da igramo ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...