Jump to content

Turnir broj 2 u igri "Dawn of war"


Blue

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E lepo - Deda i ja se prijavljujemo (mrzi me da ti saljem mejl). Lepo sto ste ubacili nagradice.

Samo jedno pitanjce : Ako neko prsne u drugom kolu iako je dobio sve 1v1, a igrac koji izgazi sve redom i ciji tim pobedi u finalu ali samo izgubi 1 partiju 1v1 ( sto je logicno posto je igrao protiv jachih i igrao je vishe partija) to znachi da prvi dobija titulu najboljeg pojedinca posto on ima 100% pobeda a ovaj drugi 96% ... . Pojasni malo taj sistem ..

Ziveli i srecna svima nova godina ! [;)]

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Samo jedno pitanjce : Ako neko prsne u drugom kolu iako je dobio sve 1v1, a igrac koji izgazi sve redom i ciji tim pobedi u finalu ali samo izgubi 1 partiju 1v1 ( sto je logicno posto je igrao protiv jachih i igrao je vishe partija) to znachi da prvi dobija titulu najboljeg pojedinca posto on ima 100% pobeda a ovaj drugi 96% ... . Pojasni malo taj sistem ..

To bi bilo to, lepo zakljucujes, ali sumnjam da ce se desiti takav scenarijo, jer takav igrac tesko da ce izubiti tek tako 2 na 2 a dobiti sve 1 na 1

ipak bi bilo lepo da posaljete imena i prezimena i aliase cito da vas imam statistike radi....

nije veliki napor a menji koristi da vas imam sve ped ocima

Link to comment
Share on other sites

Deda - Jovan Mandic

Old_Smu666ler - Marko Antonic (aka ENIAC)

Nego sto se 1v1 sistema tiche - onda nije dobar, jer drugi igrach iz mog primera evidentno je mnogo bolji od prvog, ali je prvi uzeo 1. mesto. Procenat pobeda je previshe grub podatak mislim da bi trebalo uzeti samo broj pobeda, a ne njihov procenat, po tom sistemu neko ko je naleteo na totalne pajsere (i sto je najgore ispao rano) moze da uzme 1. mesto pred nosom nekoga koji je ceo tok turnira igrao protiv jachih igracha iako je stigao dalje. Ovo chisto nalaze zdrav razum. Istina tvoj sistem daje sansu losijim igracima, ali nije u tome poenta.

I jos jedan predlog ... posto je timski turnir mozda bi trebalo da povecas vrednost 2v2 partije na 2 ili 3 poena ... ovako 2v2 bas malo vredi - 4 puta manje nego 1v1.

btw napravite opet plakat (mogu i ja, ako vas mrzi samo da ga neko odshtampa) a ja malo da izreklamiram turnir, bas je glupo da ljudi ne dolaze na turnir koji se malo placa (samo vreme igranja), a igraju dawn of war inache po igraonama ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

btw,obavezno na svim kompovima updejtujte igru na 1.20 patch(ili neki sveziji ukoliko bude izashao da 16.-tog).ok?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nego sto se 1v1 sistema tiche - onda nije dobar, jer drugi igrach iz mog primera evidentno je mnogo bolji od prvog, ali je prvi uzeo 1. mesto. Procenat pobeda je previshe grub podatak mislim da bi trebalo uzeti samo broj pobeda, a ne njihov procenat, po tom sistemu neko ko je naleteo na totalne pajsere (i sto je najgore ispao rano) moze da uzme 1. mesto pred nosom nekoga koji je ceo tok turnira igrao protiv jachih igracha iako je stigao dalje. Ovo chisto nalaze zdrav razum. Istina tvoj sistem daje sansu losijim igracima, ali nije u tome poenta.

Pise da ljudi samo sa dve partije 1 na jedan ne mogu da ucestvuju u takmicenju 1 na 1

inace izvoli i ovo pa sam presudi

pobede partije pobede partije

8 8 1 6 6 1

7 8 0.875 5 6 0.833333333

6 8 0.75 4 6 0.666666667

5 8 0.625 3 6 0.5

4 8 0.5 2 6 0.333333333

3 8 0.375 1 6 0.166666667

2 8 0.25

1 8 0.125

pobede partije

4 4 1

3 4 0.75

2 4 0.5

1 4 0.25

Link to comment
Share on other sites

ja se izvinjavam za prosli post sto je nejasanali dok sam ga pisao tabovi su bili na mestu...

W G W G

8 8 1 6 6 1

7 8 0.875 5 6 0.833333333

6 8 0.75 4 6 0.666666667

5 8 0.625 3 6 0.5

4 8 0.5 2 6 0.333333333

3 8 0.375 1 6 0.166666667

2 8 0.25

1 8 0.125

W - pobede

G - partije odigrane

Link to comment
Share on other sites

a ko je organizaciji turnira ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Organizatori su isti kao i proshli put chini mi se - shto je dobro jer se trude i proshli turnir je proteko brzo i chisto, mada se malo tripuju pravilima [:D] no dobro. Obavezno dodji na turnir i pozovi sve ljude koje znas - jer se ulaz ne placa, a skill igracha jos uvek nije tako veliki pa svi imaju shanse.

Umm da ok da onaj ko je puko u prvom kolu ne moze da ucestvuje u 1v1, ali to nije dovoljno - i dalje osrednji igrach koji je puko u drugom moze po principu procenata da "osvoji" umesto jako dobrog igracha, ovo pishem vec treci put i objashnjavam, i molio bih te da ponudish neki argument u korist procenata umesto chistih pobeda koje ja predlazem i koje su mnogo realnije.

I sta bi sa vise poena za 2v2 ?

I ko sto kaze Savke updejtujte kompove obavezno ... dodushe 1.20 patch znachi jako malo - ali svejedno, svi ga imamo, a hteli bi da gledamo replaye sa turnira.

ziveli

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Patch 1.20 je komplikovano instalirati na masinama jer nemaju crack (neko treba da ga odnese) a i mashine nisu sherovane, sto je extra problem. Pretpostavio sam da imate 1.20 ali mi svi imamo 1.10 jos uvek. Ko je jaci? [:D]

Zezam se.

Inace Blue, obrati paznju da imas gore desno malo dugme "edit" tako da mozes da modifikujes svoje postove u ovakvim situacijama. I da i ja sam imao probleme sa tabovima koji ne rade, pa cak i razmaci, koji svi bivaju svedeni na jedan. Ja sam stavljao donje crte.

Da moguce je da neko pobedi sve partije 1 na 1 (ali ne verujem) a da njegov tim izgubi u oba kola. To znaci da njegov tim mejt mora da izgubi sve partije 1 na 1 i obojica onu partiju 2 na 2 (sto nije nemoguce ako je tim mejt bas los)

Sve smo razradili matematicki, kao i prosli put. Ovaj put se igra oficijalni "Davis cup" ko u tenisu tako da nista mi nismo novo izmisljali.

Osim ako Koreanci opet nemaju neko bolje resenje [:D][:D]

Zezam se naravno. Prvi turnir je bio cisto 2 na 2, ovaj kombinovano 2na2 1na1, sledeci verovatno samo 1na1. Videcemo.

Da organizatori su opet isti [8D] stim sto se ovaj put Blue vise angazuje oko njega (imate njegovu adresu gore koga zanima) Sto je to uopste toliko bitno?

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, ajde neka vam bude s pravilima, ali nema razloga da se slepo drzite davis cupa...

Mogli bi recimo 4 igraca sa najboljim procentom (ili 2 pa da imamo neko 1v1 finale to ce dodati na zanimljivosti turnira sigurno) pa da igraju dvojica "kao boljih po procentima" sa onim loshijima u polufinalu - znachi prvi i chetvrti - drugi i treci i pobednici igraju u finalu ... shta mislite? Barem dvojica najboljih bi bio red, nek igra odluchi ko je najbolji, a ne neki tamo procenti pobeda. Shta mi je turnir ako nemas na kraju duel - samo jedan chovek i ti, a znate da ce samo jedan od vas dvojice ostati ziv [:D] ok preterah, ali you see my point.

Tek sad videh mape, City je ok, ali Meeting of Minds je bezveze mapa, otkud ona na turniru? Ne mozete da stavite to, a imate pravu ladder mapu Outer Reaches odlichnu za 1v1, bas popularnu medju dobrim igrachima, Blood River je takodje dobar. Mogli bi da promenite mape iz kola u kolo - ove ce dosaditi brzo, a i koja je poenta imati 50 replaya partija odigranih na 2 mape ?

I sta imas protiv Koreanca [:D] , ako nacija gubi svoju mladost koja igra video igrice (najvise Starcraft) 16 h dnevno onda im bar daj za pravo kad su organizacije turnira u pitanju. [;)]

Za 1.20 ima cracka moze se nabaviti s lakocom, a mashine jesu sharovane(kako bismo inache instalirali crack na tolikim mashinama) ?? Mozda cu ja to srediti s Markom ...

ziveli

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne mozes. [onjelood]

Znam ja jednog lika koji takodje nema teammejta tako da dodji (samo ne znam da li je on u medjuvremenu mozda nasao teammejta, ali bice jos ljudi 100 %)

BTW - Odneli smo 1.20 Marku, samo jos ostaje da se instalira na jednoj od mashina i da se prekopira na sve ostalo ... to bi trebalo jednog jutra odraditi kad nema puno ljudi, a moze i uochi turnira, nek se organizatori iscimaju pola sata [:D]

ziveli

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Evo malo podataka za ljude koji su na proslom turniru krivili Space marince kao loshu rasu za njihov poraz:

Trenutno najjachi igrach igra sa SM i uopshte je mishljenje najjachih igracha da SM nevidjeno siluju i Orka i Eldara 1v1, narochito u kasnijoj igri, gde za dreadnaughte/predatore i peshadiju nema leka ... Chaos je slichan, ali opet slabiji od SM ...

Deda i ja idemo ceveras u ATG, pa ako neko od vas oce da vezbamo (sledece nedelje sam jako zauzet) nek svrati tamo smo od 20h

ziveli [;)]

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ako malo bolje sagledate ladder provalicete da medju privih 10-tak uopshte i nema CSM,sve sami eldari i orci,i po koji SM :(((.Ali ipak,najbolji je(no1. on ladder) trenutno SM(Android aka The Kid-A)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da, mada ladder nije obavezno dobar pokazatelj ... napr. oNEgUY(inache igra Chaos/Random) uglavnom delje sve iako je tek nesto oko 12-13 na ladderu. . . menjaju se te stvari, prvo su orkovi kukali za eldare - sad eldari kukaju za orkove i tako u nedogled, ali vecina njih KAZE da su SM najjaci... mislim - sta toj rasi fali? Nista. Imaju Anti Vehicle u Tieru 1 koji Chaos nema,imaju do jaja scoutove - za razliku od shitnih kultista, Dreadnaughti>>>Defilere(uostalom sta je dobro protiv Dreadnaughta?mozda platforme sa brightlancom), istina ima haos PSM, al truc truc u svakom slucaju prednost nad CSM je ochigledna, ali mislim da su bolji i protiv ostalih . . . [;)] u svakom slucaju nisu najjslabiji - kao sto su kukali uchesnici proshlog turnira.

Mada ovo sve sto govorim moram da priznam nije iz lichnog iskustva vec replaya i onoga sto glavne baje pricaju po forumima... sta da radim kada niko nece da igra sa nama: Ne igra nam se; Igramo samo izmedju sebe; Necemo sa vama i tako dalje. [V]. Ako neko hoce da vezbamo 1v1(ili 2v2) nek se javne ovde

edit : kada sam ovo kucao poslednji put sam proverio ladder danas, a vec veceras je oNEgUY stigao do 7. mesta na ladderu !! Moje prognoze se obistinjuju, pitanje je dana kada ce izbiti na prvo mesto.

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis sutra u nedelju ( tj. danas [;)] ) malo sam tesan s vremenom, ali mogli bi recimo da pikamo sat-sat i po, od 17h, ali ja definitivno palim u 18 : 45. Ako ti ovo odgovara onda me zovni na 063 88 75 415 tommorowz oko podneva pa cemo definitivno da se dogovorimo ... aj poz

ziveli

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

e jbg ja nisam mogao...morao sam ucim i ta sranja. :L

inace mozes li preko nedelje ovako recimo sta ja znam sreda ili cetvrtak !?

sto se tice turnira jos uvek nisam nasao temmatea pa ako imas nekog ortraka...

kod mene u kraju se uopste ne igra war. 40k pa nemam nikoga sa kim bi na tur

sry sto te nisam zvao..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...