Jump to content

Turnir broj 2 u igri "Dawn of war"


Blue

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da vredi kupiti original, igranje preko neta nije zahtevno tako da ako imas iole stabilnu vezu bice igrivo.

Stabilnu vezu? Imam modem, nemam kablovski. StarCraft ide savrseno. Warcraft sa velikim delayem (2 sec), a za Dow se bojim bilo bi slicno ... mada je i u Lanu veliki delay ... sa kakvom vezom ti igras i koliki je response delay otprilike?

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Tek sada videh...

Savke: nadam se da ce biti sajta, ja sam bio u velikoj frci ali evo sada sam krenuo opet da igram DoW, imam original i opet razmisljam o sajtu. Cak sam nasao i dizajnera. Mozda vec sutra kupim domen i krenemo makar sa forumom.

Baj d vej danas sam igrao sa MinorSCOTSSMAN-om, dosta tugo top10 igraca i jedno nedelju dana top1 u vreme 1.1 patcha. Prekljuce se vratio na scenu kada je saznao da ce igra biti na WCGu. Znaci partija je trajala oko 20 min, pobedjivao sam svo vreme ali nazalost uspeo je da usteka za trakkova i na to me dobio! :( Bukvalno njemu je ostala glavna baza i imao je banner, LP i gradjevinu za trekkove a ja bazu, armory i temple... u poslednjom fajtu izgubio sam glupo heroja a trekkovi su uradili svoje. Sve u svemu, posle smo pricali jos jedno 20 minuta, lik je car i igracemo sutra opet... ;))

Link to comment
Share on other sites

pobedjivao sam svo vreme ali nazalost uspeo je da usteka za trakkova i na to me dobio!

[:D] heh nesto mi je to poznato ... tako izgleda svaka partija protiv orka, a to da pobedjujesh je samo iluzija, ako si bio SM ili CSM u trenutku kad izlaze trakovi mozes da napises GG (osim ako ti protivnik nije braindead) ...

bigmekom sa teleportom i stormboyzovima ti tie-up - uje sve rocket marince, a ostalo trakovi pobiju za sekund

blah i ja tebi filozofiram sad tu kao neshto [:p]

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ali bukvalno sam pobedjivao partiju i on je uspeo da se odbrani jer sam ja odlucio da mu skidam LPove umesto da mu jebem bazu kada sam mogao. A druga greska mi je bila kada nisam proverio jedan LP gde je on sagradio Bannere i gradjevinu za Trekkove... i eto ja mu unistavam bazu kada ono on meni dosao sa 4 trakka i BM-om - sta mislis cija baza je otisla brze? :)))

Link to comment
Share on other sites

Hmm to za unishtavanje lpova mi ne zvuchi kao greshka, poshto obichno ljudi pogreshe obrnuto jer pokushavaju da unishte bazu umesto lpova ( i shto je najgore ne dekapuju kad unishte), a to traje i traje i daje choveku vremena ... hmm valjda je ovo bila extremna situacija-izuzetak. Obzirom na to koliko su trakovi imba, trebalo je mek shop [:p] ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ma pazi nemam partiju inace bi sam video kakav je bio trip game... da sam mu usao u bazu kada sam mu pobio svu vojsku DOBIO BI 150% jer on je pravio samo BM-a i nista vise, stekao je pare za Mek Shop i ustekao jedan LP koji je upgradeovao... a ja debil totalno zaboravio na taj cosak.

Ma dobro, bice jos prilike da igramo... zgotivili smo se posle pa ce da padnu neki practice mechevi 100% ovih dana. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...