Jump to content

kako ste se proveli


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe,strasno kome si nasao da pretis...

Ako oces da se kurcis na mladima slobodno,ali mogu da ti dovedem burazera pa da vidimo koje jaci i opasni...

Haha,brate ne vidis koliko si smesan...Pa bre svi kojekakvi kurtoni vole takve ko sto si ti da terorisu...kurcis se a ne znas da letis...brate,kome si nasao da prodajes te tvoje price,nismo mi bre klincurija iz kraja(kao sto si ti)...jer si citao opasne knjige pa si sad jak...e mentolu...

jebote,u pocetku sam probao da te ignorisem,ali si toliki idiot,da ja ispadam jos veci jer dozvoljavam da me iznervira debil kao ti...moderatori jebiga,banujte me ako morate...

BTW Moj brat je jaci od tvog...NJANJA...ali posto si retard da me ne bi pogresno shvatio probacu sa sto kracim recima da ti objasnim,sarkastican sam,ni nemam brata...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako ide prica :)

Dirao si nekog a on doveo mlaju sestru i ona te prebila :)))

Ja sam se proveo extra btw :)

P.S Lizard king je tezak mali retos...iskulirajte ga. A i zeki sere ko da bi mogao da puknes shamar malom klinji adminu beotel CS servera (rofl)

Link to comment
Share on other sites

Haha,brate ne vidis koliko si smesan...Pa bre svi kojekakvi kurtoni vole takve ko sto si ti da terorisu...kurcis se a ne znas da letis...brate,kome si nasao da prodajes te tvoje price,nismo mi bre klincurija iz kraja(kao sto si ti)...jer si citao opasne knjige pa si sad jak...e mentolu...

jebote,u pocetku sam probao da te ignorisem,ali si toliki idiot,da ja ispadam jos veci jer dozvoljavam da me iznervira debil kao ti...moderatori jebiga,banujte me ako morate...

BTW Moj brat je jaci od tvog...NJANJA...ali posto si retard da me ne bi pogresno shvatio probacu sa sto kracim recima da ti objasnim,sarkastican sam,ni nemam brata...

Ma opusteno batice,svako ima svoje misljene...bolje da ne znas sta mislim o tebi i tvojima iz porodice(koga imas i koga nemas itd)...

Link to comment
Share on other sites

lizard king znaci tu foru ne bi mogao da prodas za dinar

vazi sto ce da muce dete..

mislim cela ova svadja mi je jako smesna ispala ne zna se ko je smesniji da li zeki ili lizard :P ,ali najbolje je da se lepo nadjete pa to resite muski prsa uz prsa :P :P

nego skrimeru ovo sto si napisao je nebuloza

oces da kazes da ne tuku decu u muriji , xaxa smeh bre ...

mrzi me da ti pricam sta sve rade deci u muriji ,boli njih uvo da li su deca upitanju ili nisu ,kada su napaljeni kljunovi .......

no tuku decu i ubijaju ih od batina kada stvarno nesto dobro zgrese da nebude zabune a za neku glupost nece da ih tuku jedino ako ih ovi pak neisprovociraju ,

mada ne znam kakva je situacija bila ovo sa lizardom tako da .....

aj opustite se :P zdravlje je najvaznije !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...