Jump to content

kako ste se proveli


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio sam na zurci kod ortaka, koji ima povecu gajbu, oko pola 1 sam smuvao neku ribu :), kasnije je ona otisla kuci, zatim sam se smorio i krenuo kuci i ispred mog ulaza naletim na komsiju(ortaka) i on me pozove kod njega na zurkicu neku, e tu sam se lepo najeo i napio, a zatim zaspao i probudio se ujutru kod njega kuci :).

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Znas kao potukli smo se,kao mi smo baje ovo ono...kad vam citam poruke hm smesni ste...Svi ti kao mi smo mangupi pobegli su ko picke kad je murija dosla...ja zavrsio sa ortakom u policiskoj stanici a najbolji ortak u VMA...davali mu infuziju jer se napio.

Kao mi smo baje i mangupi potukli smo se,hm smesni ste...garantujem da vas nije nikad privela murija i mucila.

Docek 2005 je bio los

a tebe je murija mucila kao a?!?!? e bolje ticu... mozes te fore da prosipas onima koji nisu bili...

nzn sta si toliko ishejtovo ljude koji beze od murije. Pa ja bezim od njih od 96(demoonstracije). Uf to su bila dobra vremena.

ischiliraj

V

Link to comment
Share on other sites

pusti decacica Zeki, 89 sad sam video:P

hmm... reci josh ti se nadje neki nadrndani pandur lak na pendreku..., i znam da je ortak pao tri puta u tri dana... i svaki put je dobio po bubrezima... , i iskreno nemam nikakvu zelju da se kurcim , i da nocim po takvim mestima... ;p

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pusti decacica Zeki, 89 sad sam video:P

hmm... reci josh ti se nadje neki nadrndani pandur lak na pendreku..., i znam da je ortak pao tri puta u tri dana... i svaki put je dobio po bubrezima... , i iskreno nemam nikakvu zelju da se kurcim , i da nocim po takvim mestima... ;p

( [;)] )...

hahahaha strasno,

eee moj Migsa da si video mog brata Tokija koji nije mogao da pisa, pa na kraju nije mogao vise da izdrzi i krenuo da pisa i krene da urla. Ja dolazim do wc-a, a on pisha krv. Red fuckin` krv. E to je mucenje. ili kad ti gura glavu u povracku...

sad je super kako je bilo.

Ali ne mogu da verujem da dodji ovaj nackli i kao e mangupi kako ste smeshni...pffff

V

Link to comment
Share on other sites

a tebe je murija mucila kao a?!?!? e bolje ticu... mozes te fore da prosipas onima koji nisu bili...

nzn sta si toliko ishejtovo ljude koji beze od murije. Pa ja bezim od njih od 96(demoonstracije). Uf to su bila dobra vremena.

ischiliraj

Sta oces da kazes?

Da me panduri nisu cimali u policiskoj stanici i pretili mi?

Ne znam sta da ti kazem ako mislis to...ma jok bre pio sam viski sa pandurima i dobacivali se balonima oko jelke...ccc

Ti si bezao od murije na demonstracijama,pa sta?To nije bila Nova godina...

Link to comment
Share on other sites

hahahaha strasno,

eee moj Migsa da si video mog brata Tokija koji nije mogao da pisa, pa na kraju nije mogao vise da izdrzi i krenuo da pisa i krene da urla. Ja dolazim do wc-a, a on pisha krv. Red fuckin` krv. E to je mucenje. ili kad ti gura glavu u povracku...

sad je super kako je bilo.

Ali ne mogu da verujem da dodji ovaj nackli i kao e mangupi kako ste smeshni...pffff

Alo sta si se primio...znas kao ti si stari od mene 10 godina i kao baja si,a?

Ajde bezi smesan si,sta si ti radio u mojim godinama?Pio mleko sa ortacima?

Link to comment
Share on other sites

Alo majmune sta si se primio...znas kao ti si stari od mene 10 godina i kao baja si,a?

Ajde bezi smesan si,sta si ti radio u mojim godinama?Pio mleko sa ortacima?

Ajde bre cuti tu dobio si par cuski od pandura i ondma si se usrao...sta ti znas kako je bilo 96 dok smo mi bili na ulici ti si proucavao zanimljivu knjigu zvanu "Bukvar". Uostalom ko te jebe sta se kurcis pa onda ocekujes da te miluju panduri ili sta...Inace pogresnog lika prozivas, zEKi ako te dovati kontam da ces moliti da se vratis u tu policijsku stanicu i da te duplo vise tamo maltretiraju, kapiram da ces tako bolje proci...deca...ccccc

Link to comment
Share on other sites

Alo majmune sta si se primio...znas kao ti si stari od mene 10 godina i kao baja si,a?

Ajde bezi smesan si,sta si ti radio u mojim godinama?Pio mleko sa ortacima?

bolje izbrisi to majmune da te ne bi ja izbrisao. Samo sam ti rekao da se ne lozis suvise i da znam 100% da te nisu pipnuli. To sto su ti pretili to je totalno nebitno.

Niti sam rekao da su nove godina i demo iste. Imam vise dana u celiji nego ti u skoli.

Zamolicu da izbrises to majmune i da ischiliras, a ti sad vidi.

V

Link to comment
Share on other sites

hahahah znachi bate mis'im ae se takmichimo ko je vishe sati proveo u cosku...

enivej, taman sam pomislio jbt ladno za novaka nisam video ni jedan razbijen izlog, nekog da se pegla ili tako neshto ;)

a nekako mi bolesno da se lozhish na pishanje krvi, batinjanje po bubrezima, gutanje soli, guranja glavu u povracku i to ... meni da se to desi ja bi cutao

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

da razbijem ovaj losh hejt o tvorza i gluposti ..

ja sam se za novu godinu proveo extra, od ortaka do ribice do nepoznatih ljudi svi mi bili sjajni, sve ih volim, sve vas volim, lepo lepo .. i najlepshi moguci chill sa ribom pod jorganom u 12h ujutru [kiss3][kiss3] na praznoj i ne mnogo neunishtenoj gajbi od aftera .. ahh te emocije

ako se po jutru dan poznaje .. bice ova godina EXTRA !!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

da razbijem ovaj losh hejt o tvorza i gluposti ..

ja sam se za novu godinu proveo extra, od ortaka do ribice do nepoznatih ljudi svi mi bili sjajni, sve ih volim, sve vas volim, lepo lepo .. i najlepshi moguci chill sa ribom pod jorganom u 12h ujutru [kiss3][kiss3] na praznoj i ne mnogo neunishtenoj gajbi od aftera .. ahh te emocije

ako se po jutru dan poznaje .. bice ova godina EXTRA !!

That's the spirit young lad [:)]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

bolje izbrisi to majmune da te ne bi ja izbrisao. Samo sam ti rekao da se ne lozis suvise i da znam 100% da te nisu pipnuli. To sto su ti pretili to je totalno nebitno.

Niti sam rekao da su nove godina i demo iste. Imam vise dana u celiji nego ti u skoli.

Zamolicu da izbrises to majmune i da ischiliras, a ti sad vidi.

Mnogo besa kod ovog nasheg zechica?!?! Svi postovi su mu nesto nadrndani. [|)] Sta ti je malisha? [8D] Mozda neredovan sex??? [peace]

_1829944_webrage300.jpg

1_5.gif

Hindi.gif

Link to comment
Share on other sites

bolje izbrisi to majmune da te ne bi ja izbrisao. Samo sam ti rekao da se ne lozis suvise i da znam 100% da te nisu pipnuli. To sto su ti pretili to je totalno nebitno.

Niti sam rekao da su nove godina i demo iste. Imam vise dana u celiji nego ti u skoli.

Zamolicu da izbrises to majmune i da ischiliras, a ti sad vidi.

Hehe,strasno kome si nasao da pretis...

Ako oces da se kurcis na mladima slobodno,ali mogu da ti dovedem burazera pa da vidimo koje jaci i opasni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...