Jump to content

kako ste se proveli


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do jaja sam se proveo, zhurkica je bash bila vrh. dechice kolko otjesh, vinjak samo za mene i neshto nedozvoljenih herbalija. smuvo sam neku cicu, dodushe nisam je kresno al bozhe moj, ide njen rodj, ide srpska nova a mala deluje veoma slobodno :D uostalom videtjemo.

sve u svemu mozhda najbolji provod ove godine.

i josh da ne zaboravim, ultra gotivan trip, lezhim na krevetu polu mrtav od alkohola a kutja ima jebeni providni krov... ludilo...

Link to comment
Share on other sites

otisho kao na neki "parti" , nas 8 blejalo na gajbi, poshto baja kao ima studio u gajbi, nigga je baco neke gangsta rime u mic. , a ja im pushto bad copy,nigrutina i bs :D

mada nadam se da se ovakva NG proslava nikad nece ponoviti...

btw. sve ovo cu nadaknaditi ,kad se budem vratiio u bg :D

[:D] ,lalala ...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cekamo Kjoota da okachi slicke s gajbe :]

A sa Hella, bice na chillu slike kad se ljudi osveste, pa cu linkovati koju lepu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Totalni smor...highlight veceri je bio kada su dve klinke (14-15 godina max) prishle meni i ortaku :

Klinke: "Jel ste vi gej?"

Ja: "Nismo"

Klinke: "A shto?"

Ja: "Jebiga..." [b)]

the end.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Totalni smor...highlight veceri je bio kada su dve klinke (14-15 godina max) prishle meni i ortaku :

Klinke: "Jel ste vi gej?"

Ja: "Nismo"

Klinke: "A shto?"

Ja: "Jebiga..." [b)]

the end.

Auuuu [:D]

Link to comment
Share on other sites

na prvoj zurci mi je biloi extra....kod nekog ortaka,posle otishli kod neke ortakinje i potuklise....neki baja zabo mog ortaka i polomio mu je nos,skroz mu ga je iskrivio,posle smo ga jurili ali ga nismo nashli,stigli.....

Inache proveo sam se extra samo mi je zao ortaka i tog baje sto ga je zabo ....

I TO JE TO bilo je LOODO.....

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

U nije bilo loshe ... opusteno i sasvim ok. Bas onakav docek kakav mi je trebao nakon "napetog" Decembra i 10 prednovogodisnjih zurki poslednjih 10 dana decembra :) A posebno mi se dopao citav "komplet" za novu godinu - novogodisnje slavlje + kuntanje + dorucak (pita / ruska / piletina / pechenje) + odlazak na chaj/kafu/sok do bulevara + vidjanje sa jos izvesnim brojem ljudi popodne/predveche i tako to. Bas fino.

Link to comment
Share on other sites

Znas kao potukli smo se,kao mi smo baje ovo ono...kad vam citam poruke hm smesni ste...Svi ti kao mi smo mangupi pobegli su ko picke kad je murija dosla...ja zavrsio sa ortakom u policiskoj stanici a najbolji ortak u VMA...davali mu infuziju jer se napio.

Kao mi smo baje i mangupi potukli smo se,hm smesni ste...garantujem da vas nije nikad privela murija i mucila.

Docek 2005 je bio los

Link to comment
Share on other sites

iskreno , meni libo paja da se peglam:) , nikad nisam pao u muriji , i verovatno nikad i necu...

nja...

mada shta naidje murija, ti cesh da ostanesh i da glumish ludilo? ... (sem ko shto si pomenuo nekog ortaka koji je otisho na vma... pa kao budesh ortak,ostanesh sa njim )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

de, u gradu? bio sam ja, ali sam ja iso na one latino/kuba/rege likove:) medjutim, odvalio sam se ko nikad ranije, tako da se ne secam niceg od odredjenog momenta pa nadalje:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...