Jump to content

Kako blokirati dendarda na ruru


Recommended Posts

2 hours ago, oddball said:

Laki, poenta je u tome sto je od pocetka genocida nad palestincima i podrzavanjem teroristickih napadaod strane njegove mu voljene nasilno implementirane tvorevine tvoj drugar nije pokazao ovu svoju stranu. koja je de facto dominantna.

uh, poceo sam da pisem wall of text na konto ovoga sto si napisao ne bi' li elaborirao zasto smatram da je to tako...

da, razumem to, ali ne znam šta hoćeš da mi kažeš time? prvo, svi smo se ovde usaglasili da akcija nije krenula 7. oktobra nego traje još dugo pre toga, ali hajde, to je druga tema.

Ovde pričamo o tome da li hoćemo ili ne da imamo priliku da neko napiše šta misli o nekoj temi. Da li je lik proizraelski orijentinsan? Jeste, nit ga ko tu brani nit govori da nije. Koji su mu motivi ja pojma nemam - dal' samo voli izraelce, dal je jevrej, dal je plaćen od strane jevreja, dal ima nešto protiv palestinaca ... isto kao što većina ovde voli ruse, makar ovako javno, dok sigurno ima i onih koji misle da se Ukrajinci brane. Dal' je "sleeper agent" koji je dobijao pare i onda ga aktivirali kad im treba PR, pojma nemam, ne deluje nerealno, prateći šta se sve događa u svetu!

Problem koji se ovde javlja je što tebi i ostalima smeta što on kači postove koji su pro-izraelski u _jedinom_ topicu koji smo za to "odobrili". Znači sve van tog topica ako se pojavi a da je tog tipa brišemo. Pored toga, ako se sutra pojavi Šmendi koji kači pro-palestinske postove, i on će moći da ih kači u tom istom topicu pa će možda i Dandy i Šmendi moći da diskutuju dalje o tome ko je tu u pravu. Trenutno Šmendija nemamo (makar ne tako zagriženog) već tu i tamo tebe i mansona.

Ja se slažem i sa Alfom kada kaže da ako imaš bot-style postove to ne doprinosi diskusiji, ali je vrlo teško tu deliti šta je bot post a šta nije, takav je internet. Ja se slažem sa tim da neki postovi tipa evo liste poginulih boraca nema smisla i to i brišemo, ali kad krenete u diskusiju, šta je očekivanje tačno?  Znači scenario je da mi banujemo Dandyja sa Gaza topica i onda smo dobili šta? Reki će biti srećan što niko ne piše o pro-izraelskim akcijama u Gazi? :))

Pored toga što je postovanje u samo jednom topicu postoji ignore opcija (kakva god da je, polu vrljava ali radi) plus i ovaj alfin "plug-in" koji je izmislio. Mislim da je to sasvim dovoljno da ko ne želi ne vidi njegove postove, a ko želi da mu kaže da nije u pravu možei to da uradi, ako misli da ima smisla ILI (pazi sad) - ako misli da će time možda ostalima koji čitaju pokazati da možda stvari nisu takve. Pa ne mora da ubedi Dandyja ali možda će dati drugi ugao nekome ko čita sa strane.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oddball said:

Laki, poenta je u tome sto je od pocetka genocida nad palestincima i podrzavanjem teroristickih napadaod strane njegove mu voljene nasilno implementirane tvorevine tvoj drugar nije pokazao ovu svoju stranu. koja je de facto dominantna.

uh, poceo sam da pisem wall of text na konto ovoga sto si napisao ne bi' li elaborirao zasto smatram da je to tako...

Odi, evo ti je devojka. Ona isto voli Palestince, mislim da je vreme da se smuvate zvanično

  • Downvote (-1) 6

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, alfa said:

Problem je

Problem je sto ste vi vece botine od njega.

Zamisli kucas jedan te isti kod 10x koji ne radi a svaki put ocekujes drugaciji ishod

Jos veca nevera je to sto je pre tebe 5 likova pokusalo taj isti kod i ni tada nije radio a svi su ocekivali drugaciji ishod.

Jos gore od toga je sto smaras lakija sa ne radi ti bot, ali ako mi pokazes da radi mozda promenim misljenje lol.

Mislim ili trebas da budes specijalno glup ili lud. Nema trece... Da prestanete da posecujete temu lik bi bio totalno nebitan dok ovako trosite bajtove na serveru za dokazanog mentola.

  • Like +1 1
  • Sad 1
  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alfa said:

Laki, ja nemam problem sa tim što neko ima drugačije mišljenje, pa tu je Zwerko da nam svaki dan pokazuje šta je pogrešno :tf:

 

Problem je što je lik bukvalno kao neki IDF feed generator bot, koji nije u stanju da sam logički uopšte formira mišljenje bez plasiranja neke propagande. To onda prelazi u spam koji sa sobom provlači i spamove drugih i tako u nedogled.

Ako mi nađeš neki njegov post gde je svesno procesuirao napisano (copy paste-ovano tačnije) možda i promenim mišljenje.

 

Zar tako o jednom clanu Mense!?

  • Haha (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

dendi je duhovit koliko je i pamentan...

21 hours ago, Lucky said:

svi smo se ovde usaglasili da akcija nije krenula 7. oktobra

svi, sem glavnog propagandiste idf-a na ovom forumu.

21 hours ago, Lucky said:

Ovde pričamo o tome da li hoćemo ili ne da imamo priliku da neko napiše šta misli o nekoj temi.

ovo bi imalo smisla kada da koegzistent u pitanju zapravo ima kognitivne sposobnosti da samostalno misli. nebrojano puta je dokazao suprotno.

21 hours ago, Lucky said:

Problem koji se ovde javlja je što tebi i ostalima smeta što on kači postove koji su pro-izraelski ...

Apsolutno netacno. I Zwerko u UPT-u pise uglavnom stvari sa kojima se ne slazem, i nikakav problem sa time nemam. Zasto je tvoj drugar iz mense problem je sasvim druge prirode. Takodje, nemam nikakav problem sa tim sto je on jevrej, nemam problem sa time sto je neko pripadnik nekog naroda (ili narodnosti, vere, stepena obrazovanja, stepena imucnosti itd) ali imam problem sa nacinom razmisljanja i delovanja pojedinaca. A to nema veze sa ovim, nazovimo, grupacijama koje sam naveo.

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

svi, sem glavnog propagandiste idf-a na ovom forumu.

23 hours ago, Lucky said:

i šta ćemo sad? 🙂

on propagira IDF, konstatovali smo to? 

18 hours ago, alfa said:

Ako mi nađeš neki njegov post gde je svesno procesuirao napisano (copy paste-ovano tačnije) možda i promenim mišljenje.

da ne misliš da sam preskočio ovo, posvetiću se samo da odvojim vreme.

Link to comment
Share on other sites

Korisniče @reki ,

I dalje čekam da korisnik @Lucky uspešno nađe smislen post, tako da mi je bilo potrebno više vremena za vaš zahtev.

Možete zameniti prvobitnu komandu sa:

forum.rur.rs##div[data-quotedata*='"userid":738'] div[data-role="commentContent"]

 

Nadam se da će vam to rešiti problem, pozdrav!

  • Thanks (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...