Jump to content

Preporuke serija i filmova za klince


Recommended Posts

Mislim da je Igor nedavno preporučio Bluija za klince 4-8 godina. Pojavila se kvalitetna sinhronizovana 1. sezona na DexyTV.

 

Mali Princ

Dugometražni crtani iz 2015. koji priča o devojčici koja se uselila pored Pilota, i koji joj priča o svom susretu sa Malim Princem. NenadSr okačio srpsku verziju.

Moj Komšija Totoro

Šta reći sem da su Studio Ghibli carevi.

Link to comment
Share on other sites

nisam ja preporucio Bluey

Moja cera se navukla na pokemome, i gledao sam par sa njom, moram prizanati ako zanemarimo dranje i napadne zvuke, ono je u stvari super nekako za decu. Nema nasilja, nekako je toplo i zabavno 😄

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, cali said:

Mislim da je Igor nedavno preporučio Bluija za klince 4-8 godina. Pojavila se kvalitetna sinhronizovana 1. sezona na DexyTV.

 

ja upadam krajnje neinformisan u sve ovo izgleda, ali sam pre neki dan video da Nick ima sinhronizovanog Avatara i totalno se iznenadio!

I to baš naletim na epizodu kad Katara nauči bloodbending ! što će reći da su sinhronizovali sve sezone! 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, cali said:

Koji pokemoni? Pošto ih ima više nego transformersa 😄

ma svi su isti u sustini 😄 Pokemon journey

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...