Jump to content

Suma sumarum 2023 - šta ste radili 2023 godine


Recommended Posts

9 minutes ago, Dule_smor said:

A kamo topic za NG Laki?

Sve najbolje, srecna Nova godina!

ja? misliš, rezime topic? pa nisam ja bio ekskluzivni otvarač tog topica!

sve ja moram izgleda! 🙂

edit: haha, pogledao sam i prošle godine je bilo isto ovako :)) dule pitao a ja otvorio :))

pa da ispoštujemo evo ga i taj split!

izvolite, ja ću dopuniti kasnije!

Link to comment
Share on other sites

Kovid mi bila najgora godina ikad.

Ova je bila chudna, desile se neke stvari onako. Dva puta sam doziveo neka muvanja od nekih hmmmm riba. Nije da nije godilo, al me malo iznenadilo 🙂

Zeni nisam prijavio, al zato jeste ona meni da je nju startovao neki lik na firminoj zurki.


U ovim godinama takve priche 😄

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, absolute said:

Ova je bila chudna, desile se neke stvari onako. Dva puta sam doziveo neka muvanja od nekih hmmmm riba. Nije da nije godilo, al me malo iznenadilo 🙂

Zeni nisam prijavio, al zato jeste ona meni da je nju startovao neki lik na firminoj zurki.


U ovim godinama takve priche 😄

haha, čemu ono hmmm, nisi siguran da su ribe? 🙂

4 hours ago, absolute said:

Ova je bila chudna

moram priznati, vrlo slično. ne znam da li je 2022 bila kao prva nešto post-covid pa se narod osetio "slobodnim" pa šta god, ali 2023 kao da je bila neka neobična "energetska kriza inflacija" godina, nešto kao po celom svetu da je narod bio pogubljen, pa tako i kod nas. 

baš moram da "prevrtim film" da vidim šta se dešavalo sad već prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је до тога што сте верни чланови РУРа осећа се тестостерон поред вас 😛

2023 је била изузетно занимљива година за мене. 
 

1. Био два пута на мору, пропутовао Србију уздуж и попреко (везано за ставку два)

2. Сваки месец истрчао неку трку (у Србији), од маратона до ОЦР трка и истрчао 1300км у току године!

3. Променио посао коначно и нашао нешто у медицинској бранши.

4. Преселио се из Београда и отпочео заједнички живот.

Све у свему, изузетно сам задовољан прошлом годином, "као да ми се нешто отворило" што би рекао народ. А и ова 2024 обећава 🙂 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, evgeniy said:

ŠTA JE SLEDEĆE SINE LAZARE, SLUŠAĆEŠ ИСКОПАЋЕШ PANONSKOG GOVNARA?!

Fixd

Spoiler

 

2 hours ago, Dule_smor said:

Ne, slusa mortal kombat-papucar:DDD

Salu na stranu, sta je ovo, sve ITevci prelaze u medicinsku bransu, to otkad je Bil Gejc poceo u boce da se razume?
 

Мортал Комбат? Само Блек Метал!

Spoiler

 

Spoiler

Winter Home Cotton Slippers Norway Black Metal Band Mayhem ...

Елем, завриш тамо давно Медицинску Информатику, давно сам ја планирао да уђем у ЕКСПЕРИМЕНТЕ И КОНАЧНО ВРШИМ ИСТЕ, КАКО СПИСАК НАЛАЖЕ!!
Mad Scientists - October 28th, 1:30pm — Dalnavert Museum

Шалу на страну, клиничка испитивања су итекако лукративна индустрија,  сад је прави тренутак кренути ка смеру медицине генерално 😉 

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Сад су неки схватили ЗАШТО САМ СЕ ЗАЛАГО ЗА ВАКЦИНУ :tf:

Оно што сам тражио (осим пара) је прва смена, тако да ми је сад супер! Може, ја сам увек за САРАДЊУ, поготово кад је вакцинација у питању :tf2:

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Meni je jak utisak ove godine bio kad sam dobio koronu opet, u novembru, i doktorka me grdila što sam primio vakcinu, a dok sam bio bez vakcine u proleće - leto 2021. grdili me sto je nisam primio. Poželeo sam da je poliem benzinom i do nje stavim one koji su mi vikali da primim, i da zapalim šibicu i mirno bih spavao skroz, svega mi :) 

Plusevi su što sam se ustalio na novom poslu koji je u mnogo  čemu kao skrojen za mene, bio je to i pethodni u suštini, samo bez ikakve mogućnosti usavršavanja i napredovanja, dok ih ovaj ima napretek, i sve je 90 posto do mene, i overall finansije su konačno ok. 

Minusi su opet bila poplava u maju, mada mnogo manja nego 2014, nije strasno, kuća je sad polu-kurac, nije totalni kurac kao 2014 što je bila, opet se vratili probelemi sa viškom kg jer je sedeći posao, a ja lenj i i tako... I što ne mogu mirno da spavam zbog toga kako je sklopljen Dulov komp, ima i to, kad već pomenu evgeni gore :) 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mohr said:

I na sokovima a cak i na jogurtu!!!

na jogurtu su najgori jer nema teorije da sipaš jogurt iz takve flaše a da sa čepa ne kane jogurt na okoliš, dal' sto, dal' tebe, dal' stolnjak itd.

5 hours ago, millanče said:

Meni je jak utisak ove godine bio kad sam dobio koronu opet, u novembru, i doktorka me grdila što sam primio vakcinu, a dok sam bio bez vakcine u proleće - leto 2021. grdili me sto je nisam primio.

ahahah čekaj, pa ovo je vrh 🙂 još jedna od anegdota za milančetovu zbirku kratkih priča iz života 🙂

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

Радознао сам, коју вакцину си примио (произвођач)? Ако није тајна јелте. 

Fajzerovu dva puta, opet imao brdo puta koronu, i definitivno nisam isti kao pre, da li je do godina, ili nečeg trećeg, ili do vakcine, pitaj kurca. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, millanče said:

Fajzerovu dva puta, opet imao brdo puta koronu, i definitivno nisam isti kao pre, da li je do godina, ili nečeg trećeg, ili do vakcine, pitaj kurca. 

možda od svega pomalo a možda se pomalo i tripuješ 🙂

jedina je glupost što si opet kačio koronu čak i pored vakcine 🙂

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...