Jump to content

Apartman Zlatibor 39kvadrata , 500m od centra


qwert00

Recommended Posts

https://novi.kupujemprodajem.com/odmor-u-srbiji/zlatibor/zlatibor-39kv-vaucer-moze-moze-i-mesecno-izdavanje/oglas/143072069

 

VErovatno cu do februara samo da izdajem stan na dan, a posle ne - sem ako drzava ne bude davala vaucere. Mozda nekog od vas zanima 🙂 

Jedino su januarske cene nesto vece jer je to glavni deo sezone... Ovo ostali ide 20-25e po danu 😄 valjda je vise nego povoljno 😄 

podjebavanje dozvoljeno 😄 a kao da bih to mogao i da sprecim? 😄

 

Isto ako imate savete/predloge van podjebavanje.. to je tek dobro doslo 😄 Svakako previse cimanja za ovo stan na dan 😄 nije vredno po svemu sudeci

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, millanče said:

Ako mi zatreba, i ako bude moglo da se plati nekim laptopom ili tako nešto, mislim samo ga ostavim tamo, eto me 😄

Pa moze sve 😄

sto se dogovorimo. 

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/kompjuteri/zamena-hardver-za-boravak-u-apartmanu-na-zlatiboru/oglas/143072169

 

u fazonu pravog del boja ova sam vec i ponudio 😄

  • Haha (+1) 2

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

A mogao sam da dodam i zamena za suvo meso, domacu zimnici ... i sl 😄 iako ce onda  da krenu da mi nude polovne ali dobre traktorske gume za boravak u apartmanu i sl 😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, qwert00 said:

A mogao sam da dodam i zamena za suvo meso, domacu zimnici ... i sl 😄 iako ce onda  da krenu da mi nude polovne ali dobre traktorske gume za boravak u apartmanu i sl 😄 

uzimaj ono što će posle da bude na ceni kad udari zima!

tipa vunene čarape, ogrtači, prsluci, drva, pelet...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lucky said:

uzimaj ono što će posle da bude na ceni kad udari zima!

tipa vunene čarape, ogrtači, prsluci, drva, pelet...

 

I placanje u Rubljama i Dinarima, gorivo, zlato... 😄 nista evri/dolari 🙂 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, qwert00 said:

Pa moze sve 😄

sto se dogovorimo. 

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/kompjuteri/zamena-hardver-za-boravak-u-apartmanu-na-zlatiboru/oglas/143072169

 

u fazonu pravog del boja ova sam vec i ponudio 😄

Sećam se da mi je za laptope i telefone nuđena rakija, med, drva, ali PRE nego što je ovo postalo mejnstrim, pa sam ih odbijao. Gde mi je ova pamet bila :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, togFU said:

Prijatelju, izvini ali moram da pitam da li je sa tobom sve u redu? Da li imaš nekih zdravstvenih problema možda? (Imamo ovde nekoliko forumaša koji mogu da pomognu* i po tom pitanju)

 

*Mada se do sada, na žalost, pokazalo da svi pokušaji pomoći što se ove priče u vezi sa apartmanom tiče su bili neuspešni, štaviše situacija je samo sve gora i gora... nhf stvarno, ja ti stvarno želim da uzmeš neke pare na ovome ali evo ne znam više...

 

 

  Hide contents

 

 

 

 

šta je problem, čovek ima 230 pozitivnih ocena na KP i nijednu negativnu, znači radi nešto kako valja 🙂

to što mi ne kapiramo koncept, jbg, nismo KP baždareni izgleda :))

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, togFU said:

Prijatelju, izvini ali moram da pitam da li je sa tobom sve u redu? Da li imaš nekih zdravstvenih problema možda? (Imamo ovde nekoliko forumaša koji mogu da pomognu* i po tom pitanju)

 

*Mada se do sada, na žalost, pokazalo da svi pokušaji pomoći što se ove priče u vezi sa apartmanom tiče su bili neuspešni, štaviše situacija je samo sve gora i gora... nhf stvarno, ja ti stvarno želim da uzmeš neke pare na ovome ali evo ne znam više...

 

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

hvala na pitanju i brizi  🙂 ali sve ok 

svakako na KP oglasima nema bas mnogo cega sem prodaje hardvera. A i resio sam verovatno vec ovo sa Zlatiborom da mi lokalac jedan tamo placa fiksnu cenu a da on izdaje stan na dan . Pa cu svakako oglase da brisem 🙂 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jose Jimenez said:

A sličice?

A majstor za pod lifta?

Tvoj KP nalog mi je prava misterija umotana u enigmu!

 

Slicice uzimam za cerkicu. Tam Tam, zEmlja Ziva planeta i sl.. STare slicice sa igrackimama. Sad sam joj bas uzeo 100 kesica sa mackama, gde svaka kesica ima i igracku mace.. Ona se time odusevi. A to bude tia 2000 din... tam tam sa divljim zivotinjama joj je poklon koji je dobro zapamtila bas je je bilo albuma za lepljenje, plus slicica plus brdo igrackica.. Plus lepimo zajedno slicice u dva albuma i to bas voli.... Veruj mi kali da ce se i tvoja deca ako nisu decaci oduseviti sa ovim :

https://novi.kupujemprodajem.com/kolekcionarstvo/slicice-i-albumi/slicice-mace-merlin/oglas/140903425?filterId=2037351986

za 2500 din ovaj lik hoce da da 100 komada i 2 albuma. Za zensku decu ce biti super iznenadjenje .

Moj oglas sluzi da ne jurim ja sam te prodavce nego da se meni jave kad vide moj oglas.  Sve ovo sam kupovao tokom godina. Sestricine se uvek isto oduseve sa ovim. 

2. 

iskreno sad mislim da ne treba vise nista da pricam, jer me sad ipak realno malo vredjate ovde bez razloga... ne vidim ni razlog da se kao ovde tebi opravdavam ali ajde, posto znam da si ok lik🙂

 

Sto se tice lifta, ja sam vec godinu i nesto dana prakticno radio posao uppravnika zgrade. A od pre mesec dana sam i formalno preuzeo posao umesto profesionalnog upravnika, po istim finansijskim uslovima kao sto je on radio. Svi su glasali za mene, jer svi znaju da sam ja "polu penzioner" i da imam dosta i vremena i da dosta radim oko zgrade. 

Krecenje zgrade sam na ovaj nacin resio da umesto 100-150e po spratu bude samo 5000 din. Tako sto sam 2 meseca trazio majstore za to. I na kraju smo umesto 2000e ukupno za veliku zgradu platili krecenje ispod 1000e. Po istoj logici sam trazio i elektricara za zgradu(iako je sad to poceo da radi komsija u zgradi za nas), isto je sada i ovo . Posto kao zgrada nemamo mnogo para ,a imamo probleme sa krovom i fasadom, ovako mojim angazovanjem dodjemo do jeftinijeg resenje.

Same ostale sitnice, tipa fasada, metalni ormari, oglasna table.. sve sam ja to sa par komsija ofarbao, namestio sredio. Tipa jednom mesecno nesto uzmemo pa uradimo. Sad treba podrum da sami malo prekrecimo. ORganizovao sam recimo i da nam komsija iz zgrade prska protiv buba povoljno pa ove godine nije bilo buba u podrumu... PA recimo raskinuli smo ciscnje sa Stambenim i sam sam ja nasao zenu koja nam zgradu cisti.. Duplo jeftinije od STambenog a pri tom znatno bolje cisti..Sa vrlo malo para sam organizovao da nasa zgrada bude bolja.. Komsije iz zgrade pored su me pitale ako zelim da polozim za profesionalnog upravnika da budem i kod njih upravnik 😄 

 

Na kraju svega ovoga kad sam trazio potpise da ja budem upravnik 60 stanova je glasalo za od 77 stanova....

3.

evo jos kad je potrebno. Ja sam polupenzioner. PReko svoje firme mi ide radni staz, ali retko i malo radim preko firme. Imam slobodno vremena, i najvise vremena mi bas ode na cerkicu moju. Vise nego na sve poslove zajedno. Ona zna da kad smo zajedno ja nikad nista ne radim. A zna da mama mora da radi. Ja joj kazem da radim od kuce, ali samo kad ona tu nije 🙂 I njoj je to ok i bolje sto sve vreme imam samo za nju 🙂 

A pored toga izdajem stanove u Zarkovu, sad ovo sa Zlatiborom,  plus sam sad i upravnik zgrade, plus radim biznis analizu, odrzavam neke racunare, prodajem za par ljudi hardrver (uz ili bez provizije), i jos ponesto... Ali sve to nista nije posao od 9 do 5 za bilo koga 🙂 Plus nista od toga ne moram, sem izdavanja stanova jer mi to jeste glavni izvor prihoda

Edited by qwert00
  • Like +1 2

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

4.

Evo recimo mozda si video i rupicaste naocare. To prodajem za drugara koji ih ima tipa 50 komada. On je nezaposlen i nema nikakve prihode i prakticno je finansijski ugrozen. Njemu to prodajem za dzabe, iscimam se da on uzme neke pare a te naocare mu stoje godinama.  Iako obicno ili prodajem svoj hardver ,ili za druge ljude prodajem uz proviziju...Jeste smesno, pitanje dal bih to radio da su moje 🙂

 

 

Mislim da cu se iskljuciti i sa ove teme, ako vam smetam. Jebiga to mogu, drugo ne mogu 🙂 A voleo bih da me ne vredjate ako moze za psihicko zdravlje🙂

Moj sistem je bio da ovo od 40+ godina vise ne moram da radim . I ne moram, sta sam hteo to sam uradio. I da se ne lazemo nije lako doci do toga da mozes u 40toj godini da ne radis a da sve bude ok, a da nisi sin Zeljka Mitrovica... 🙂 Ali radim iz "penzije".... Posebno sto sam organizovao da spojim stvari. Recimo upravnik sam i izmedju ostalog jer zelim da zgrada bude sto bolje i zbog toga sto izdajem stanove u ovoj zgradi. A bolja zgrada znaci lakse nalazenje stanara, u odnosu na prljavu zgradu isaranu grafitima gde je ciscnje zgrade slabije 🙂 

ps. A zamena hardver za apartam. PA KP jeste buvljak, i tamo je sve moguce. I iz Bgd ce uvek poneko biti da mu ovo odgovara... A ja vec prodajem i tako i svoj i tudji hardver (davno sam ima i firmu za prodaju racunara i servis). Ok , mozda se skoro niko nece javiti. Mozda i nisam trebao da stavim taj oglas - iz poluzezanja.  Ali ne vidim sto je bas toliko ludo ovo ponuditi. Na KP oglasima svakako ne dolazi ljudi da traze apartmane. Tj mnogo manje.  A kao sto rekoh izdavanje stan na dan za Zlatibor sam resio verovatno. Pa verovatno necu vise ni ja to uopste izdavati (previse posla a premalo para, cak i za mene penzionera.. a ne moram da se cimam)

Edited by qwert00
  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, qwert00 said:

Mislim da cu se iskljuciti i sa ove teme, ako vam smetam. Jebiga to mogu, drugo ne mogu 🙂 A voleo bih da me ne vredjate ako moze za psihicko zdravlje, posebno jer me sem Ivana, LAkija, i malo Duleta niko ne poznaje ni malo🙂

Ne znam što bi se isključivao sa teme, meni je ova tema vrhunska, bukvalno prozor u nešto što ne poznajem toliko, poput KP ili drugih stvari 🙂

21 minutes ago, qwert00 said:

Moj sistem je bio da ovo od 40+ godina vise ne moram da radim . I ne moram, sta sam hteo to sam uradio. I da se ne lazemo nije lako doci do toga da mozes u 40toj godini da ne radis a da sve bude ok, a da nisi sin Zeljka Mitrovica... 🙂 Ali radim iz "penzije".... Posebno sto sam organizovao da spojim stvari. Recimo upravnik sam i izmedju ostalog jer zelim da zgrada bude sto bolje i zbog toga sto izdajem stanove u ovoj zgradi. A bolja zgrada znaci lakse nalazenje stanara, u odnosu na prljavu zgradu isaranu grafitima gde je ciscnje zgrade slabije 🙂 

ono što sam hteo da kažem je ovo - ne vidim zašto bi bilo ko mogao da spori situaciju u kojoj neko ima 3 stana koja izdaje plus to na zlatiboru - možda nije svakome cilj u životu da bude "gospođa iz mirijeva koja izdaje tri stana" što bi rekao vudu, ali kao deo priče da rešiš situaciju i ne moraš da radiš mi je sasvim ok. 

plus na sve to imaš želje i volje da se cimaš sa KP i ostalim zezancijama. 

Naravno ima tu nekih čudnih razmišljanja i stavova za koje te zezamo i verovatno ćemo uvek (tipa ps5 u gajbi za rentiranje zidarima :)) ali slažem se da nije kul da pređemo granicu uvreda.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lucky said:

Ne znam što bi se isključivao sa teme, meni je ova tema vrhunska, bukvalno prozor u nešto što ne poznajem toliko, poput KP ili drugih stvari 🙂

ono što sam hteo da kažem je ovo - ne vidim zašto bi bilo ko mogao da spori situaciju u kojoj neko ima 3 stana koja izdaje plus to na zlatiboru - možda nije svakome cilj u životu da bude "gospođa iz mirijeva koja izdaje tri stana" što bi rekao vudu, ali kao deo priče da rešiš situaciju i ne moraš da radiš mi je sasvim ok. 

plus na sve to imaš želje i volje da se cimaš sa KP i ostalim zezancijama. 

Naravno ima tu nekih čudnih razmišljanja i stavova za koje te zezamo i verovatno ćemo uvek (tipa ps5 u gajbi za rentiranje zidarima :)) ali slažem se da nije kul da pređemo granicu uvreda.

 

Ma to je sve ok 🙂 Ja sam se uvek zezam najvise na svoj racun, a manje i na racun drugih 😄 nego mi ovo pitanje mog psihickog zdravlja i to ne uz zezanje malo bezveze(sto bi bilo skroz ok da je zezanje)

 

I da za Zlatibor sam sve zeznuo.. Jedino nisam glavno a to je da sam kupio nesto 20-30 posto ispod cene. U Beogradu sam imao ponudu od komsije da mu odmah preprodam Zlatibor uz proviziju od 10.000e😄  ali sam odbio 🙂

Ostalo da. Sve sam uglavnom zeznuo sem onoga sto sam sam malo sredjivao stan. A glavno je da je previse cimanja za premalo para. Izdacu na mesecnom nivou, mozda ce to biti jos malo manje para ,ali barem ne moram da na to trosim vreme (a mozda ce biti i isto za mene finansijski). Imacu opciju da idem ja tamo povremeno za dzabe. Takav neki dogovor ugovaram... 

 

 

ps. Znam ja dobro da sam ja malo specificnija osoba 🙂 Ako nista vise ja sam vec u 20tim se spremao da negde posle 35te godine idem u penziju tj da ne moram da radim ako necu... I malo srecom, malo svojim radom - to sam obezvedio 😄 samo to moze da prodje kao da sam malo lud 😄 Ali ako je cena da budem malo lud ,a da ne moram da radim..upisite me 😄 

REcimo kad me je Milance upoznao da prodajem hardver(a tada sam imao ozbiljno razradjen sistem prodaje hardvera)... ja sam tada radio kao senior .net programer sa pristojom platom(sto niko nije znao uglavnom)..... A ziveo sam samo od preprodaje hardera . Programerska plata mi je bila samo visak 🙂 I to je dugo trajalao tako. Ali jesam radio kao "pas" tih godina 🙂 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ma sve ok forumski drugari 😄 

 

Da nije Kali ono napisao ne bih ni odgovorio ista. Jer sta ima da se pravdam 😄 A svaki specificni oglas ima neku pricu, ukljucuji rupicaste naocera koje prodajem za drugara koji je vrlo slab sa parama 🙂 Da ne kazem da mi je prodaju knjiga uvalila verenica iako sam rekao da nece niko da kupi, plus izgleda cudno kad stavljam knjige od 200-300 din na prodaju 😄 ali lakse mi bilo da stavim oglas nego da se sa njom objasnjavam 😄 

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...