Jump to content

Košarkaška reprezentacija 2023


Lucky

Recommended Posts

1 hour ago, DJAPEH8 said:

Jebo te mi ako pobedimo Dominikanu otvara nam se put do finala 😄 😄 😄

Pa ako nije do sad, lozenje zvanicno moze da pocne 😄

nemoj brate, tako samo i prošle godine evropsko i onda su nas odma' oprali u drugoj fazi 🙂

Link to comment
Share on other sites

kakva glupost 😞

Репрезентативац Србије Бориша Симанић завршио је учешће на Мундобаскету у Манили. Симанић је током ноћи оперисан и осећа се добро, саопштио је Кошаркашки савез Србије.

Након утакмице са Јужним Суданом, репрезентативац Србије Бориша Симанић је због повреде завршио такмичење, навели су из Кошаркашког савеза Србије.

"У дуелу испод коша Србије, пред крај јучерашњег меча, Симанић је добио јак ударац лактом у пределу бубрега. Процена судија, чак и након гледања поновног снимка је да приликом ударца није било намере, али Симанић због болова није могао да настави меч", наводи се у саопштењу.

Из КСС-а наводе да се Симанић осећа добро, бубрег и све функције су сачуване, али је након операције завршио своје учешће на Светском првенству.

ajd' srećom pa se oseća dobro.

Link to comment
Share on other sites

jedino nadjoh ovde snimka na brzinu https://www.danas.rs/sport/mundobasket-2023/video-udarac-zbog-koga-ce-borisa-simanic-propustiti-ostatak-mundobasketa/

ocigledan je faul jebg, ali je i situacija takva da je taj lakat pogodio ono sto ne treba 

 

steta, delovao je borisa da moze da da dovoljno dobrog, nek mu je sa srecom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"То је пре свега важно за њега, његову фамилију и нас. Не само да је наш играч, он је омиљен у нашем тиму и желим да му пошаљем пољупце и загрљаје да издржи. Операција је успела од стране доктора које је организовао наш професор Радовановић. Добро је да је професор био са њим и да се тако десило. То је шок за све нас. Нисмо могли да верујемо да је такав један ударац могао да буде болан и трагичан. Екипа је била ту читаву ноћ. Скупљала се крв, јер је крварио доста. Све се добро завршило и желимо да се брзо опорави", рекао је селектор Србије.

@Dule_smor može pojašnjenje šta se ovde zapravo dogodilo pa je bilo toliko dramatično?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Nisam video detalje, verovatno je imao neko krvarenje u trbusnoj duplji, mozda i u bubrezima pa su morali to da saniraju.

al' stvarno na snimku ne deluje toliko dramatično, čak i ovaj je kao "ok, preživeću" ... ali evidentno nešto tako je bilo, čim se nije odmah provalilo.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna utakmica u radno vreme! 🙂

"Орлови" узвраћају ударац - Србија против Италије за четвртфинале Светског првенства (РТС1, 10.00)
Кошаркашка репрезентација Србије играће против селекције Италије први меч друге фазе Светског првенства. Дуел можете пратити у директном преносу на Првом програму РТС-а од 10.00, а ток меча можете пратити и на нашем порталу.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nas je bas poremetila ova teska povreda, vecina igraca van fokusa skroz.  Plus prljavci su igrali ocekivano samo sto jos moraju da se potrude da dostignu polu reptile iz Spanije. Nadam se da ce biti spremni za Dominikanu tesko mogu da nas dobiju reprezentacije koje ne mogu da iskoriste ovu nasu vec legendarno losu odbranu suta za 3 poena.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

da, cetvrti put uzastopno

pesic izgleda vise nema reflekse niti intuiciju (kako je koristio jokica prosli put sve je smrdelo na to)

ono izvlacenje 3 igraca, i totalna promena igre koja nam je donela +16 je neverovatan potez, i njegovo vec legendarno ne uzimanje tajmauta, dok pusta bogdana da puca 5 uzastopnih promasaja za 3

za nepoverovati

covek da gleda, rekao bi da smo prodali utkamicu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, Bogdan nije i ne moze gore od ovoga. Da je samo jedna usla eto nam pobede. Jos ona promasena bacanja Davidovca. Nije Pesic trebao dati toliko vremena Jovicu, trebao je Davidovac umesto njega jer ovo su ipak ozbiljnije utakmice. No dobro, trebao nam je ovaj poraz da se malo osvestimo. Doktorska partija Fontekija, alal mu vera. Ali eto opet se svelo sve na jednu loptu. Ne razumem Pesica koji izvede Bogdana pred zadnji napad, a svo vreme pre toga igrao... Tacno sam vec video "Nemanja Nedovic" scenario..

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

hahah, šta se događa u ovom basketu :))

znači jel mi sad idemo na Litvaniju ili ima tu još neka kalkulacija u igri pa možda ipak idemo na amere?

a i da smo dobili italiju i danas ove, na koga bismo onda išli u tom slučaju imajući u vidu današnji rezultat? na amere? 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Uplasili se Ameri Pesica 😄

Spanci ispali, mada Kanadjani jaki ko zemlja.

Bogami, bice zanimljivo. Steta sto nismo u najjacem sastavu.

mislim da sam skapirao, mi smo hteli da dobijemo italiju da bismo izbegli amere, a ono smo ih izbegli svakako i idemo na one koje smo "hteli" originalno 🙂

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dule_smor said:

baš bedak, videh i ja jutros 😞

neverovatno tako to kad se desi slučajno tako ... ono i kad gledaš snimak ne deluje da je bio neki baš udarac, ali očigledno je pogodio baš neku tačku koju nije trebalo da pogodi :((

ajd valjda će se oporaviti uspešno i brzo. ne znam sad implikacije po dalju karijeru, kapiram igraju ljudi sport i sa jednim bubregom, ali baš bedak 😞

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, absolute said:

Mihajlo moj je rođen sa jednim bubregom.

Rekli su nam nikakvi kontaktni sportovi (fudbal, košarka, rukomet...) za njega :c

 

 

 

51 minutes ago, Dule_smor said:

Pa da, upravo da se ne bi desila neka ovakva glupa povreda i onda ako ostane bez i tog jednog bubrega mora dijaliza:(

pa da, predpostavio sam, jer kao jbg ako i drugi nastrada nema backup.

mislim, završi čovek karijeru bezveze.

bedak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...