Jump to content

Da li hordujete municiju i hiling?


Neptune

Da li hordujete municiju i hiling?  

9 members have voted

  1. 1. Kad igrate pucačinu / akcionu igru, kako raspolažete municijom i healing kitovima?

    • Trošim sve odma aaaaa a sutra šta bude
      0
    • Ono, uvek imam neki minimum na rezervi za ne daj bože
    • Idem sa štoljpijem na 20% healtha a u inventaru čega hoćeš


Recommended Posts

1 hour ago, mladenq said:

pogresno glasah za minimum na rezervi, zapravo je uglavnom bilo apsurdno hoardovanje gde zavrsim igricu sa 95% neiskoristenih resursa

 

čudna je anketa realno, ima pola odgovora a pola ne 🙂

23 hours ago, Neptune said:

Da li hordujete municiju i hiling?

doradi anketu!

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

čudna je anketa realno, ima pola odgovora a pola ne 🙂

Kako misliš?

Ja sam inače teški horder i nedavno sam igrao Resident Evil Nemesis remake i skontam pred kraj igrice da idem kao debil sa pištoljem pored tipa 50 rundi grenade launchera, 40 metkova (metaka?) za sačmaru itd, i kao zašto to radim, i krenem da trošim nemilice, i naravno ostvarila mi se najgora noćna mora, falilo mi je dva metka za finalnog bossa i onda sam jedno trideset puta pokušavao da ga dokusurim s nožem, ali sam na kraju vratio na neki old save i čuvao municiju.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Neptune said:

Kako misliš?

Ja sam inače teški horder i nedavno sam igrao Resident Evil Nemesis remake i skontam pred kraj igrice da idem kao debil sa pištoljem pored tipa 50 rundi grenade launchera, 40 metkova (metaka?) za sačmaru itd, i kao zašto to radim, i krenem da trošim nemilice, i naravno ostvarila mi se najgora noćna mora, falilo mi je dva metka za finalnog bossa i onda sam jedno trideset puta pokušavao da ga dokusurim s nožem, ali sam na kraju vratio na neki old save i čuvao municiju.

pa ono treba ti i odvojeno helt i municija 🙂

jer recimo ja helt štekam i uvek koristim samo najmanji helt kit osim kad nije baš frka i najčešće završim sa gomilom pre kraja igre 🙂

ali kao što napisah gore sa municijom sam malo tolerantniji izuzev za neko baš mega oružje gde i to kao čuvam jer "nikad ne znaš" 🙂

pa osim ako igra nema takvu mehaniku da te forsira da koristiš sve (npr, Doom to da kažemo radi na jedan suptilan način) ili prosto stavlja do znanja da ćeš uvek negde moći da se nafiluješ, uvek imam štek za "moćno" oružje 🙂

11 hours ago, Neptune said:

Resident Evil Nemesis remake i skontam pred kraj igrice da idem kao debil sa pištoljem pored tipa 50 rundi grenade launchera, 40 metkova (metaka?) za sačmaru itd, i kao zašto to radim, i krenem da trošim nemilice, i naravno ostvarila mi se najgora noćna mora, falilo mi je dva metka za finalnog bossa i onda sam jedno trideset puta pokušavao da ga dokusurim s nožem, ali sam na kraju vratio na neki old save i čuvao municiju.

Resident Evil je baš u kontra smeru u "mojoj knjizi" primer te igre u kojoj treba uvek da čuvaš municiju 🙂 Tj. što manja potrošnja i što više na nož i pištolj bez obzira šta imaš u inventaru. Pri čemu doduše mislim da nikad nisam imao toliko stvari u inventaru u RE :))

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2022 at 4:47 PM, Neptune said:

Pa nakupi se u onom sanduku, one razlicite vrsta granata, ali da, generalno u RE je municija oskudna, pogotovo kad se igra na Hard.

još se sećam keca, kao juče. 

ono do tad igrao kojekakve akcije, pucačine šta god da su, stiže RE1, kao, šta je bre ovo, imam tri metka 

:))

i naravno scena sa zombi dobermanom kad hoćeš da izađeš napolje :))

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Neptune said:

Ili Nemesisom što uskoči u hodnik kroz prozor, još uvek ga sanjam, pas mater 😅

Ali zato olakšanje kad uđeš u save sobu pa krene ona muzika, blaženstvo živo haha

pa pre toga ja mislim da ti opet dobermani upadnu kroz prozoru onom hodniku, izlome staklo, pa te prepadnu.

i naravno onaj zombi kad jede lika na podu, što su ovi sad rekreirali za film vrhunski 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...