Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

2 hours ago, manson said:

105k RSD kod ovih https://www.gamecentar.rs/konzola-sony-playstation-5-pro-ps5-pro.html

ili samo možda stavili, da imaju stranu 🙂 verovatno od ps5 preordera, komentari su iz 2023 🙂 

nije nemogueć da će to biti cena, imaju oni svakako otpr info koliko će koštati njih u nabavci pa dodaju maržu itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 hours ago, manson said:

ha, odložili 🙂

 

nas zvali na neki event pre bukvalno nedelju dana da bi pre četiri dana javili da je odloženo, tako da je očigledno bila neka frka panika varijanta.

a na temu japana i igara, kreće i hejt oko Ghost of Yotei :))

 

A glas pozajmljuje transgender aktivistkinja 🙂

mqj9hp4m0vqd1.png

A ova je nešto prozivala i pandure, videćemo već kako to ide 🙂

Link to comment
Share on other sites

Bogami, bliže je 15 godina 😄 meni je samo čudno da ga izbacuju tek tako, aj bilo bi mi ok da je neki remaster ili nešto, ipak je ovo igra iz PS3/X360 generacije. Mislim suludo je da Sony remasteruje igre koje su 4-5 godina stare, ali ovo bi realno moglo malo da se tvikuje. Plus što je još luđe gde već imaš nastavak koji izgleda značajno bolje... 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kažu ovo

Quote

In collaboration with Double Eleven, this new version adds PC-specific enhancements including native 4K resolution at up to 144hz on compatible hardware, monitor support for both Ultrawide (21:9) and Super Ultrawide (32:9), HDR10 support, and full keyboard and mouse functionality.

There’s also support for NVIDIA DLSS 3.7 and AMD FSR 3.0 upscaling technologies, NVIDIA DLSS Frame Generation, adjustable draw distances, shadow quality settings, and more.

to mu valjda dodje neki PC remaster? 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Remaster mislim da malo srede grafiku, animacije da ne izgledaju kao iz 2010. što i jesu i slično 🙂 Ovo sve što se navodi ovde je bukvalno default za PC port bilo koje igre, aj ne daju svi podršku za ultra wide monitore, ali osim toga nije baš da možeš da izbaciš igru a da nema podršku za tastaturu i miša 😄 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2024 at 3:03 PM, cali said:

Super im je i ekipa, i narativ - igra ne treba da bude skuplja od $50, nema pay-to-win, nema gated sadržaja.

Voleo bih da uspeju, kako bi to bio signal drugima da industrija igara ne mora da prati postojeće šablone da bi igra bila uspešna.

Jesi li probao možda? Valja li? Gledao sam tu i tamo YT klipove, lore deluje zanimljivo, kao i sama igra.

Link to comment
Share on other sites

Kupio, ali mi je mašina preslaba. Čekam upgrade seldeće godine, taman će EA biti u mnogo boljem stanju - vidim da su utisci pozitivni, ali je jako bagovita (što je i očekivano za ovako kompleksnu igru u Early Accessu).

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, cali said:

Odigrao Intravenous

Zabavna igra, kombinacija Hotline Miami i Splinter Cell. Dobra stealth mehanika, dobra borba. Ako skupljate besplatne Steam i Epic igre, možda je imate u biblioteci.

mislim da se pojavila bukvalno na tri mesta kao free igra u proteklih mesec dva 🙂

Link to comment
Share on other sites

https://www.techspot.com/news/105108-steam-now-explicitly-states-youre-not-buying-game.html

Quote

Steam has become one of the first companies to admit that you do not own the games you buy. This acknowledgment comes as new regulations take effect. We've long known that digital game purchases are nothing more than long-term rentals, and there's little we can do to change that. However, more transparency around this arrangement is welcome nonetheless.

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, manson said:

ali baš ovo što kaže članak - em smo znali, em ništa ne možeš da promeniš ... super je što su izglasali zakon koji kaže "e morate da napišete da je to rental a ne ownership" i to su sad uradili i sve se i dalje nastavlja isto 🙂 dok zakon ne kaže da imaš vlasništvo ili isforsira neke promene drugog tipa, ovo je bukvalno kozmetika.

doduše GOG se nešto odmah javio da kaže kako kod njih imaš vlasništvo mada ne znam kako to rilejtuje kad tvorac igre ako je "serverska" ubije servere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...