Jump to content

Homeworld 3


Dule_smor

Recommended Posts

pa po trejleru Karan  je otisla da zavrsi misiju sa petom flotom o istrazivanju neke anomalije, ocigledno se nesto izdesavalo pa sad salju imodzen sdzet sa drugom flotom da zavrsi ono sto je zapoceto  
Koja sad peta flota, nicega se ne secam:D...i kakvo je to jebeno ime imodzen :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:
20 hours ago, G!!! said:
pa po trejleru Karan  je otisla da zavrsi misiju sa petom flotom o istrazivanju neke anomalije, ocigledno se nesto izdesavalo pa sad salju imodzen sdzet sa drugom flotom da zavrsi ono sto je zapoceto  emoji846.png

Koja sad peta flota, nicega se ne secam:D...i kakvo je to jebeno ime imodzen 😄

Ima i ona pevačica imodzen hip!

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dule_smor said:
22 hours ago, G!!! said:
pa po trejleru Karan  je otisla da zavrsi misiju sa petom flotom o istrazivanju neke anomalije, ocigledno se nesto izdesavalo pa sad salju imodzen sdzet sa drugom flotom da zavrsi ono sto je zapoceto  emoji846.png

Koja sad peta flota, nicega se ne secam:D...i kakvo je to jebeno ime imodzen 😄

brate ne znam, to sam razumeo iz trejlera :] 

zaplet otprilike ide ovako, nakon otvaranja kapija za medjugalakticka putovanja (kraj drugog dela), usledio je period mira, i treci deo igre krece 100 godina nakon drugog dela, uocena je svemirska anomalija koja ima potencijal da hm "guta" spacegates/planete/galaksije/statijaznam, ili tako nesto, i onda je karan s'jet poslata da to ispita, njoj se gubi trag i onda se salje nova flota sa imodzen da to ispita pod silnom urgencijom.... mislim da vise detalja od ovoga nema (i ovo je previse ako mene pitas)

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eh, Blackbird je otpustio preko 40 zaposlenih, od 300 koliko su imali  - zapanjujuca brojka zapravo, ja sam sve mislio oni su na nivou manjeg indie developera, a onda shvatim da su se oni skupili pre 16 godina lol

utoliko jos veca cudnost da su Deserts of Kharak tako olako napustili 

https://gameworldobserver.com/2023/08/30/blackbird-interactive-layoffs-40-employees-homeworld-3

ovo bas nije ohrabrujuce

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 12/22/2023 at 9:34 AM, Lucky said:

nemoj fato brate, tu je saobraćaj u tri dimenzije, daj prvo ovaj u dve savladaj valjano!

Neshvacen sam laki! Kao dete koje ne moze sa vrsnjacima pa ga guraju sa starijima tako i ja. Preskilovao sam 2 dimenzije pa mi treba izazov u trecoj ili cu da stagniram!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...