Jump to content

Recommended Posts

ne koriste se na sledecem tenku, te kartice ti jedino omogucavaju da ne igras sve tipove tenkova, tj. ja ne igram sa tank destroyer-ima pa ne mogu da zavrsim misije za njih, a dovoljno mi je da zavrsim zadnju misiju sa ostalim tenkovima ali moram sa pocastima da bi uzeo sledeci tenk

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

i opet sam poceo da igram 10 tenkova paralelno i fejlujem umesto da pikam samo par

 

 

Ne uspevas da se naviknes na jedan tip vozila kad ih stalno menjas, ili sta? 

 

Ja sam inace kao poceo da se igram opet, zbudzio sam t-45-85 i kao skupljam poene da idem u pravcu IS-3. Inace sam ranije igrao nesto malo, nemam pojma nista o igrackim strategijama, na koji tier i koji tip tenka je najbolje ici, ako ne kupujes tozla, ne znam sta su bafovali ili nerfovali pecevima. Jel valja ici na taj IS-3 ili? Jel se dobija neko zlato u igri jos osim onog na pocetku sto dobijemo? Smeta mi ovo malo mesta u garazi, svako malo zavaljam neki tenak da bi napravio mesta novom tipu..

Link to comment
Share on other sites

pa to, stalno menjam i ne mkogu da se naviknem, sad sam opet krenuo samo 2-3 da pikam...a tozla jebiga, moras da kupis kao i premium akaunt:)...is3 nemam, ali idem prema is i is3, koliko vidim odlican je tenk, a i is8 posle njega sabija

 

btw, danas bonus za st. patrick day, jedan dan premiuma, samo treba da se ulogujete u igru:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

IS-3 je odlican tenk, kako za novajlije tako i za iskusne igrace, mada ako bi moglo da se bira je preporucujem dolazak na njega preko KV-85/IS grane jer se bolje naviknes na stil ruskih teskih tenkova. Ali ako kreces od T-34-85 onda moras da ides na KV-13 pa na IS, KV-13 je po meni malo smor, mada nije toliko los tenk. 

 

IS-8 je meni u startu bio nevidjeni smor, jer sam poceo da ga igram isto kao IS-3, a to prosto nije takav tenk. Kad prilagodis stil igre kida, ali onda opet dodjes na IS-7 koji je mnogo slicniji IS-3, tako da je to malo zez u toj grani. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne koriste se na sledecem tenku, te kartice ti jedino omogucavaju da ne igras sve tipove tenkova, tj. ja ne igram sa tank destroyer-ima pa ne mogu da zavrsim misije za njih, a dovoljno mi je da zavrsim zadnju misiju sa ostalim tenkovima ali moram sa pocastima da bi uzeo sledeci tenk

hvala na informaciji

 

A cek, dovoljno je da zavrsis samo poslednju misiju s pocastima da bi dobio karticu? Ne moras sve misije iz te grane da zavrsis s pocastima?

jeste dovoljno je samo poslednju ,ne moras sve da završiš sa počastima ,doduše ne moras ni poslednju sa počastima razlika je samo u broju kartica 5 sa počastima, 4 bez počasti...mada sam ja gledao da završim sve sa počastima ,ono što je lakše naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ogranicenje mi je to sto ne placam igru pa se snalazim uz to malo mesta u garazi, sto me ogranicava i u rrazvijanju svih grana koje bih ja hteo, pa to sve ide sporije, jbga. Tipa, pikam samo ruski tech tree tenkove, jedan slot mi je za artija, koji menjam svako malo, prodam staru kantu cim istrazim sledecu u nizu, pa onda nju igram da stignem do sledece i tako. 

 

Sve je ok, sad jedino da se naviknem na mape, na stil igre za odredjeni tip vozila za svaku mapu i tako te sitnice.. :)

Link to comment
Share on other sites

Zverko da bi dobio kartice, moraš da završiš poslednju misiju, a da bi nju otključao moraš da završiš prethodnih 14. I jedino se na 15.misiji dobihaju katice. Ako je završiš bez počasti, dobiješ 4, a ako je u fulu završiš dobiješ 5 kartica. Ako imaš po 5 kartica iz 4 grane onda možeš da preskočiš celu jednu granu, kao mrhe sa td, a ja sa SPG :)

Rami definitivno se isplati ići ka IS-3, ali nemoj nikako prodavati 34-85 dok ne otključaš i T-43 koji vodi ka T-54 koji je najbolji tier 9 medim i koji moraš imati :D

Link to comment
Share on other sites

Zverko da bi dobio kartice, moraš da završiš poslednju misiju, a da bi nju otključao moraš da završiš prethodnih 14. I jedino se na 15.misiji dobihaju katice. Ako je završiš bez počasti, dobiješ 4, a ako je u fulu završiš dobiješ 5 kartica. Ako imaš po 5 kartica iz 4 grane onda možeš da preskočiš celu jednu granu, kao mrhe sa td, a ja sa SPG :)

 

Sve sam ja to kontao, nego sam iz nekog razloga kontao da svih 15 misija u jednoj grani moras zavrsiti s pocastima da bi dobio dodatnu karticu, a ne samo poslednju, sad mi je lakse :)

 

Ogranicenje mi je to sto ne placam igru pa se snalazim uz to malo mesta u garazi, sto me ogranicava i u rrazvijanju svih grana koje bih ja hteo, pa to sve ide sporije, jbga. Tipa, pikam samo ruski tech tree tenkove, jedan slot mi je za artija, koji menjam svako malo, prodam staru kantu cim istrazim sledecu u nizu, pa onda nju igram da stignem do sledece i tako. 

 

Gledaj onda da lovis ove vikend/mesecne misije sto cesce, nekada se moze zaraditi i premium tenk (donosi vise srebra), a bilo je situacija da se dobija cak i nesto golda. U svakom slucaju gledaj da u garazi ostavljas tenkove samo tier 5+ i to one koji ti se bas dopadnu. Ovi manjeg nivoa se lako kupe ponovo, a realno nije jednako zabavno igrati s svakim tenkom u odredjenoj grani. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

opet me malo smorila igra, pa sam resio da promenim malo nacije...engleze i kineze nisam pikao, a posto imam UK premium td i kineski premium lt krenucu da grindam englesku td i kinesku lt/mt liniju...samo me bas smaraju low tier partije, pa cu verovatno spucati ovaj free exp i preskociti prva 3-4 tiera:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam krenuo da grindam kinesku LT/MT liniju i ovaj 59-16 mi je vrlo interesantan, s obzirom da mi LT tenkovi uglavnom bas i ne prijaju. S druge strane sam na MT trenutno na T-34-1 i on mi je onako, nisam bas odusevljen. Koliko na primer gotivim da igram s Chi-Ri, ovaj mi je vise nekako muka da me tera samo da bih napredovao dalje. 

 

A i zar se nisi skoro bunio da se rasplines na vise grana pa da onda ne mozes da uklopis stil igre, a sad oces da ubacis jos dve-tri? :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja sam se zeznuo i kinesku medium liniju igrao preko type58 jer sam hteo da izbegnem LT koje ne volim, ali kad sam dosao do wz120 skontao sam da cu igrati tier10 borbe sa topom od ~185mm penetracije koji je na t 34-2 dok ne izgrindam sledeci top (215mm pen) koji se otkljucava sa wz132 :)

 

i pozeljno je imati 113 istrazen prvo jer wz120 koristi njegov top tako da odmah bude full opremljen

Link to comment
Share on other sites

 

A i zar se nisi skoro bunio da se rasplines na vise grana pa da onda ne mozes da uklopis stil igre, a sad oces da ubacis jos dve-tri? :)

 

pa jesam, al sam zavrsio neke linije, stb1 je tu, rhm borsig i t32 izgrindovani, kao i lorrain, do batchata ima mnogo pa me mrzi sad:)...ostaju mi IS i englezi i kinezi:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

тако је, ако питаш због кинеза, моја препорука ти је да идеш преко WZ-132 одушевиће те тенк, а и скоро су бафовани и он и 131 и таман ћеш моћи да искористиш посаду из тајпа

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

EEE ljudi, morao sam da napisem ovo ovde ! :)

Ako date SAMO 200 evra za ovu jaknu , i kupite neki od ovih dodataka tipa: ranac od 65e, kais od 19e, mega kull kapu od 44e, koja mi se stvarno svidja, mozete da dobijete besplatno od WG-a ovo:
 

  • Panther mit 8,8cm L/71, Tier VIII, German Premium Medium Tank.
  • 1 Garage Slot.
  • Premium Account: 30 days
  • 100% trained crew
     

Pa, kazite da li je odlicna ponuda ili sta? :D

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/musterbrand-jacket-offer/

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si da napomenes da dobijas i 3 invite koda :) Jebiga, ja kapiram da se po zapadnim zemljama na tom merchandise zaradjuju bas masne pare. Mislim i meni je palo na pamet da kupim neku od onih Italieri maketa (sklapao sam ih kad sam bio mali) ali sam ipak odustao :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...