Jump to content

Recommended Posts

Ни мени не смета голд и често га и сам користим.

Ако неко има паре за бацање, нека баца, шта се то мене тиче. Играм своју игру и то је то :)

 

da, ali mnogo bolje da baca pare na stvari koje ne uticu na igru. npr, neka kupuje camo, neka kupuje premium tenkove, itd. ovako svakih par meseci bude neki "free credits" event, svako skupi po 4-5mil, pa raspali po gold municiji. u sustini, ni meni ne smeta toliko, ali je sranje taj "e, ovog ne mogu da probijem nikako, cekaj da ukljucim 'god mode', problem resen!" trip. redovno se smorim kad gledam strimove pro likova na twitch-u, uvek kad malo prigusti i osete da bi mogli da izgube, eto ga gold. u CW se samo goldom puca, pa se sve svodi na to da navatas nekoga na otvorenom i ubijes ga. jeste, gold municija nije autopen, ali u 95% slucajeva jeste. cemu onda debljina armora, slabe tacke, side-scraping i nadigravanje protivnika? =/

 

ali ono, wargaming zaradjuje dosta na tome, sumnjam da ce je ikad u potpunosti izbaciti.

Link to comment
Share on other sites

Mene jako zivcira sto skoro svi tenkovi koji se igraju na 'armor' su u glavnom ravni i imaju ravne povrsine na frontu tipa KV4, VK4005B, Maus, 100ka itd. i kada dodje neki boban i sa svojom IS-8 ili bilo kojim tier9 tenkom koji ima T10 gun (ili nekim od ovih novih prenardrkanih TDova) stavi gold i ne samo da moze da busi tenk po weak spotovima, nego moze da ga busi gde god pozeli. Prakticno nema poente da igram KV-4 jer ce svaka budala da me probije kako god se namestim, inferioran sam u svakom pogledu u odnosu na IS-3 koji ima bolji gun, veci DPM i brzi je,IS-3 armor naravno nema al isti kurac kad zbog golda ni KV-4 nema... govorim o podjednakim tierovima, ne o situacijama kad sa kv-4 udjem u tier6 partiju pa ne moze niko da me probije kako god okrenuo. Potrebno je neko elegantno resenje naravno, NE ono sto su uradili sa HEAT-OM gde na E5ici stavim heat i gadjam tigra2 u prednji tocak sa boka i ne uradim mu nista.

Link to comment
Share on other sites

Kad kupujes municiju u service prozoru imas da ti (recimo na primeru M103) gold municija kosta 11 golda. Tu imas i drop-down meni gde mozes da izaberes da umesto golda platis silverom, na konkretnom primeru kosta granata 4.400 silvera, dok tipa obicna AP granata kosta 1.060.

 

Edit: evo i slika

 

gold_ammo.jpg

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Šta je kome zanimljivo je diskutabilno :P
Ne, shvatam ja to da će da smori, i da je glupavo. Stvar je u tome što nas ima trojca koji planiramo da platunišemo sa 3 KV-2(ili 2xKV-2 + nešto) između ostalog :D

A inače mi svi tenkovi mnogo louduju, tako da sam u tom fazonu igre uhodan u principu :)


btw kunem onog ko je mislio da je kul da na rusku tier 7 artiljeriju stavi nepreciznu pušku koja puni 47 sekundi sa rammerom... Koliko god jako udarala...

Link to comment
Share on other sites

Ima li ko M12 americku artiljeriju imam jos malo do nje pa me zanima kakva je

 

Imao ja pre nerfa, milina igrati sa njom tad bila. Dobar AOE, precizna, brza. Golema si meta i mali je arc za gun pa moras da se pomeras malo vise ali aim time je bio, naglasak na bio, brz tad. Posle nerfa sam prodao. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...