Jump to content

Recommended Posts

нисам играо пар недеља и сад узмем да одиграм једну са ИС-8 и опет тврдим да је сјајан тенк!

 

5200дмг и 4 убиства. Остао сам само ја са 350 хп и две артиљерије 7 тир и решили партију против њих 6

Link to comment
Share on other sites

нисам играо пар недеља и сад узмем да одиграм једну са ИС-8 и опет тврдим да је сјајан тенк!

 

5200дмг и 4 убиства. Остао сам само ја са 350 хп и две артиљерије 7 тир и решили партију против њих 6

gde bre sjajan si lood :D ja sam jedva cekao da ga prodam, pazi kad bi radije igrao sa is3 protiv desetki nego sa is8 xD

al ono ako tebi lezi ok, treba ga igrati kao medium

Ja sam poceo polako da skupljam :) Ne igram stalno, igram samo Nemce, pa polako idem napred. Imam jedan tier 4 i kupio sam tier 5 premijum, uskoro cu kupiti Luchs.

 

Da igram drugacije, smorila bi me igra. Najvise partija imam sa Leichttraktorom.

Druze kupi Locust :) Ja sam juce sa njim bio prvi po dmg u bitci protiv 5 tir tenkova :D i zapalio kv1  evo reply pa pogledaj, zovu ga fun tank xD

evo reply ako te zanima :) http://wotreplays.com/site/521686#siegfried_line-gandra01-m22

Link to comment
Share on other sites

Druze kupi Locust :) Ja sam juce sa njim bio prvi po dmg u bitci protiv 5 tir tenkova :D i zapalio kv1  evo reply pa pogledaj, zovu ga fun tank xD

evo reply ako te zanima :) http://wotreplays.com/site/521686#siegfried_line-gandra01-m22

 

Kupicu ga, pre ili kasnije.. cim zavrsim sa Nemcima i Rusima, pa predjem na Amere.. ako mi se ne zaigraju Japanci pre toga :)

Link to comment
Share on other sites

Ako mene pitas, cuvaj free XP za kasnije tiereve. Naici ces na neki tenk sa kojim ces biti apsolutni duduk, i neces moci nikako lako da ga predjes da bi nastavio dalje sa napredovanjem. Ili, naici ces na tier 7 tenk koji ulazi u tier 9 partije, a pocinje sa tier 5 topom koji ce u takvim partijama biti beskoristan, i prosto ces sporo sakupljati XP. Za takve stvari cuvaj free XP, kad vidis da ti ne ide ili kad ne zelis da budes mazohista :)

Link to comment
Share on other sites

lepo ti je rekao arandjel Dule - cuvaj tej xp, znacice mnogo kada naletis na potpunu katastrofu od stock tenka :)

 

inace - davali su oko nove godine par tih dobrih dana (bonusevi itd.), medjutim prestali su (nagadjam) zbog is6 akcije :)

 

verovatno ce nastaviti vec od sledeceg vikenda, pa ces moci brze da unapredjujes tenkic (btw i ovo sada je super akcija ako imas vremena da igras, da razvijes posadu - milina..) :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...