Jump to content

Uefa Championes League 16/17


SHMEKER

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iako svuda pisu "konacno arsenal laku grupu" itd, mislim da je i ova grupa ista kao i prethodnih godina. PSG je jaci realno, Basel standardno opasan, a zna se da Arsenal moze da kiksne lako i sa autsajderima. Kako god, verovatno ce da bude isto kao i do sada, Arsenal drugi, izvuce Bayern ili Barsu, i ajde kuci u februaru.

B grupa no comment.

Ostalo, Barca, City, Bayern, Atletiko, Leverkusen, Real, Dortmund, Porto, Juve i Sevilja sigurni, a vrlo moguce i Lester(usralo ih zestoko), Totenhem(ako se ne izglupiraju, realno svi protivnici podjednako jaki, mozda CSKA i Leverkusen za nijansu jaci zbog velikog iskustva u LS, plus CSKA ima veliku prednost domaci teren na kojem retko ko lako pobedi).

Mora svake godine da bude i neko ko ce da iznenadi i prodje grupu, iz ove perspektive to jedino moze da bude neko iz grupa B(da napoli usere, i prodje dalje Kijev npr) i G(posto su svi sem porta realno losi/neiskusni), i eventualno Lion umesto Sevilje u grupi H. 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imao sam timbilding u utorak/sredu, i kolega me odveo u Dortmund da gledamo tekmu :-D

Imam i neke klipove, ali su svi preko 150mb, a mrzi me sad da ih kacim negde.

Uglavnom, nije bila losa tekma, ali moram da priznam da sam ocekivao vise od te "fenomenalne atmosfere" u Dortmundu.

95% ljudi je sedelo, ustali su samo kada je Borusija davala golove, i to je to.

Najvece razocarenje mi je bilo kad ti dopustis Realovim navijacima (par hiljada) da se cuju dobar deo tekme, a na stadionu imas 60k+ tvojih navijaca.

Zvezda je za ove mama. Pa cak i moj Partizan(doduse samo u Evropi i na derbiju :) )

 

DSC_0579.JPG

DSC_0590.JPG

DSC_0591.JPG

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

CL  ne ulazi u sezonske karte i značajno su skuplje ulaznice, pa "žuti zid" nije u punom sastavu.
Sezonska za stajanje za Bundesligu je oko 250e za članove (Ajntraht je npr samo 150e sezonska) i ne dolazi ista ekipa. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

plus ste nabavili karte, za Bundesligu se planira nedeljama unapred, ako uopšte i može da se kupi (protiv Šalkea i Bajerna je skoro pa nemoguće)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...