Jump to content

Star Trek - The Final Frontier Topic


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
3 hours ago, manson said:

haha, ladno sklonili Discovery sa Netflixa, sada je samo na Paramount+, ne može iz Srbije naravno, ne da bih im plaćao.. to the torrent mobile. Pretpostavljam da će slično biti i za Pikarda drugu sezonu i Amazon 🙂 

da, da, baš čitah o ovome ... potpuno sami sebe ubijaju sa ovim, bukvalno će se opet svi vratiti na torente.

samo čekam istu priču na ovim muzičkim servisima pa onda da moraš da imaš i apple i spotify i tidal da bi slušao sve šta hoćeš, ima winamp da vaskrsne.

Link to comment
Share on other sites

Meni su Discovery i Pickard ok. Sta god da je, gledacu svakako, samo nek je Star Trek. Omiljeni su mi TNG i DS9.  TNG sam gledao kao klinac, snimim na video kasetu od 8 sati , po 4h sa obe strane.  Isli su  trecem kanalu - Madö King Granzört,  Voltron i  Star Trek The Next Generation, ako se dobro secam. Video recorder je bio tezak kao crna zemlja, sistem betamax. 
 

Edited by drndara
  • Upvote (+1) 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2021 at 6:03 PM, drndara said:

Meni su Discovery i Pickard ok. Sta god da je, gledacu svakako, samo nek je Star Trek. Omiljeni su mi TNG i DS9.  TNG sam gledao kao klinac, snimim na video kasetu od 8 sati , po 4h sa obe strane.  Isli su  trecem kanalu - Madö King Granzört,  Voltron i  Star Trek The Next Generation, ako se dobro secam. Video recorder je bio tezak kao crna zemlja, sistem betamax. 
 

al si me zbunio sa ovim kaseta na dve strane :)) ali onda videh betamax pa mi je jasnije 🙂

Saber Rider ti fali na ovom spisku sa 3K 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

al si me zbunio sa ovim kaseta na dve strane :)) ali onda videh betamax pa mi je jasnije 🙂

Saber Rider ti fali na ovom spisku sa 3K 🙂

Da, to je bio taj trio Saber Rider, Voltron i Granzort a TNG je bio moguce posle. 
Grundig-ov video rekorder i kasete sa dve strane. Imam to jos uvek negde, moram probati da sve spasem sto se moze od snimaka. I sa obicnih VHS kaseta, pokojni cale je voleo da snima sa kamerom. Dvd-ove i cd-ove sam sve pobacao jedan dan kada mi je pukao film, jedno 500+ komada.   Ovako je izgledala kaseta, gornji deo se otvori, i vidi se traka,
Betamax vs VHS was only the tip of the iceberg for the format wars of the  80's

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drndara said:

Da, to je bio taj trio Saber Rider, Voltron i Granzort a TNG je bio moguce posle. 
Grundig-ov video rekorder i kasete sa dve strane. Imam to jos uvek negde, moram probati da sve spasem sto se moze od snimaka. I sa obicnih VHS kaseta, pokojni cale je voleo da snima sa kamerom. Dvd-ove i cd-ove sam sve pobacao jedan dan kada mi je pukao film, jedno 500+ komada.   Ovako je izgledala kaseta, gornji deo se otvori, i vidi se traka,
Betamax vs VHS was only the tip of the iceberg for the format wars of the  80's

ma jasno, beta 🙂 i kod VHS se otvara gore pa se vidi traka, jedino što su betu imali baš tek poneki, mahom se VHS zapatio 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2021 at 2:20 PM, manson said:

haha, ladno sklonili Discovery sa Netflixa, sada je samo na Paramount+, ne može iz Srbije naravno, ne da bih im plaćao.. to the torrent mobile. Pretpostavljam da će slično biti i za Pikarda drugu sezonu i Amazon 🙂 

pa ja se bas pre neko vece setih da sam cekao diskaveri na netflixu da krene i nikako da mi klikne sto nema 😞

meh, da odgledam onda witchera pa da gasim ovo sranje, i sedam u torentmobil 🙂

p.s. bacih pogled na imdb za ocene epizoda, i bas se srozalo u 4. sezoni (nije da mi nesto znaci spec al eto)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, G!!! said:

pa ja se bas pre neko vece setih da sam cekao diskaveri na netflixu da krene i nikako da mi klikne sto nema 😞

meh, da odgledam onda witchera pa da gasim ovo sranje, i sedam u torentmobil 🙂

p.s. bacih pogled na imdb za ocene epizoda, i bas se srozalo u 4. sezoni (nije da mi nesto znaci spec al eto)

Da, dosta su iavi koji su gledali, ispljuvali poslednju sezonu a ja nikako da je pogledam

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
3 hours ago, Jose Jimenez said:

Da li je neko pogledao Strange New Worlds što je krenuo?

Nije lose - u smislu da nema preteranog forsiranja woke new ag* sranjam, mada nisu mogli totalno bez: kormilarX je spolnotecnog opredeljenja, koliko sam shvatio. Najbliza TNG duhu od svih novih serija. Sto ne znaci da je bliska. Vizuelno je previse moderna i svetleca. Ne ide da posle nastupa Kirk ekipa iz 1960ih.

Sta znam, nije mi bilo nelagodno da gledam i nisam preskakao, kao sto sam Pikarda. Solidna pilot epizoda. Hajd' da vidimo nadalje.

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...