Jump to content

Nanokeramika


Neptune

Recommended Posts

da, i trebalo bi da se sija kao u salonu kad se premaze, i unutra je valjda premaz da ti se ne kupi prasina.. ja sam video poster u praonici u merkatoru , dobio sam brosuru, ali nije bila narocito korisna, puna promo materijala, al bez konkretnih rl pre-posle slika, i slicno. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi koja su ti ochekivanje od keramichkog premaza.

Takodje jako je bitno dali ti je glanc nov auto. U svakom sluchaju prvo bi trebao da odradish jednoslojno poliranje pa onda premaz.

Morash da budesh svestan, da auto nikako posle toga, ne bi smeo agresivno da se pere(perionice i sredstva koja su masna) da bi ti se taj premaz shto duze zadrzao na karoseriji.

On donekle shtiti od blagih povrshinski ogrebotina, ali recimo od ptichijeg izmeta ili smole sa drveta probija ga kao dobar dan. Takodje Toyota je prva kod nas pochela da ga aplicira, i oni se ogradjuju od garancije u sluchaju da nadju mrlje od ptichijeg izmeta.

U svakom sluchaju jedan sloj premaza  moze najduze da ti izdrzi godinu dana.

Ako si se odluchio odradi 3-5 sloja pa koliko da traje neka traje, zashtitiesh lak i lakshe se skidaju usrani insekti.

Overi ove likove, bili su na sajmu i cena im je bila oko 350e za 3-5 slojeva.

http://www.nanoceramic.rs/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...