Jump to content

Eurosong 2016


Recommended Posts

Zaboravih da pomenem ovaj act sa polufinala, vrlo interesantno :) Pre nego što krenemo u prenos finala Eurosonga!

 

Bogami biće ovo napeto finale, već se sad vidi! Kapiram da Rujama neće dati da pobede čak i da su favoriti, zato se tripujem da će Ukrajina dosta solidno da prođe, al možda ipak ne bi rizikovali da tamo bude finale naredne godine :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ovde samo neku dečurliju vidim, sve školarci...da nije ovo dečiji Eurosong?

 

 

EDESTE btw :) :*

DESI BRE ALE!

Kipar kida, tipični KST bend :))

A ova iz Australije ima baš baš dobar glas, svaka joj čast.

Link to comment
Share on other sites

Ja ovde samo neku dečurliju vidim, sve školarci...da nije ovo dečiji Eurosong?

 

 

EDESTE btw :) :*

DESI BRE ALE!

Kipar kida, tipični KST bend :))

A ova iz Australije ima baš baš dobar glas, svaka joj čast.

DESI LALE KRALJE!

 

Svaka čast Vučiću....no, wait...

Link to comment
Share on other sites

Hahah, ovi gruzijci :))

I ovi britanci su gotivni što dođu da otpevaju nešto, znaju da nikakve šanse nemaju :)

šta sve može ova šminka da sredi, nevera, ova jermenka izgleda totalno drugačije na sceni nego na ovim uvodnim snimcima, sve su joj nedostatke sredili :)

Link to comment
Share on other sites

helou =o)

mislim da smo sve utiske pomenuli tokom dva polufinala al da rezimiramo
meni se i dalje Belgija najvise svidja kao opustena vesela pesma, zatim Rusija kao dinamicna pesma sa sumanutom produkcijom i nastupom
samim tim navijam za te 2 pa sta bude =o)
 
od ostalih koji su dobri - Australija, Azerka, Fracuz, Spanija, Bugarska... Litvanski Bieber-ficfiricem koji zapravo ima dobru pesmu me iznenadio totalno
 
zhene i gejevi koji glasaju hormonima ce glasati za Madjare (odrasli) i Svedjane (pedo) mada meni su oni blah..slicno ova Jermenska kardashijan-lajt varijanta za hetero populaciju...Holandski kantri nadam se da nece daleko, ali opet...iz godine u godinu te pesme dobro prolaze ja ne kapiramo
 
od pesama koje se meni dopadaju al sumnjam da ce bilo gde - Austrijanka na fancuskom =o)
na dnu tabele navijamo da englezi budu ispod nemaca ofc =oP
nasha ako bude na potezu 10-15 puna kapa
 
ajd sad kad je tenis gotov da pogledamo djaaastina (mozda dodje hakala ;oP)
 
edit
ja nista nisam radio ovom tekstu, zasto ga dark tema prikazuje sivo/jedva vidljivo nemam ideju
Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

helou =o)

mislim da smo sve utiske pomenuli tokom dva polufinala al da rezimiramo
meni se i dalje Belgija najvise svidja kao opustena vesela pesma, zatim Rusija kao dinamicna pesma sa sumanutom produkcijom i nastupom
samim tim navijam za te 2 pa sta bude =o)
 
od ostalih koji su dobri - Australija, Azerka, Fracuz, Spanija, Bugarska... Litvanski Bieber-ficfiricem koji zapravo ima dobru pesmu me iznenadio totalno
 
zhene i gejevi koji glasaju hormonima ce glasati za Madjare (odrasli) i Svedjane (pedo) mada meni su oni blah..slicno ova Jermenska kardashijan-lajt varijanta za hetero populaciju...Holandski kantri nadam se da nece daleko, ali opet...iz godine u godinu te pesme dobro prolaze ja ne kapiramo
 
od pesama koje se meni dopadaju al sumnjam da ce bilo gde - Austrijanka na fancuskom =o)
na dnu tabele navijamo da englezi budu ispod nemaca ofc =oP
nasha ako bude na potezu 10-15 puna kapa
 
ajd sad kad je tenis gotov da pogledamo djaaastina (mozda dodje hakala ;oP)
 
edit
ja nista nisam radio ovom tekstu, zasto ga dark tema prikazuje sivo/jedva vidljivo nemam ideju

e da, i ja to primetih, uopšte ne znam u čemu je štos.

inače, ovaj međuprogram im je stvarno odličan, ne sećam se da je neko napravio ovako zabavan program, što snimljeni skečevi, što ovo live.

Link to comment
Share on other sites

kako nula, dali bosanci taman da mozes da rimujes nosanje ;oD

inace, jedno je glasanje za retardirani kantri ili random hejshtinu, ali svaki put kada hevi zapadnjacka zemlja da 12 poena ukrajini, aka zheni bez glasa koja peva losu pesmu sa lose prikrivenom antiruskom porukom, meni se povraca...ne sto sam neki rusofil, nego brate rusi daju pare svake godine i naprave vrh dobru pesmu, a ovi koriste dno od kompozicije za politicki stejtment...fak det

milo mi je sto daju mnogo poena australiji, razocaran sam polozhajem belgije (prenisko) i holandije (giga previsoko)

 

Link to comment
Share on other sites

kako nula, dali bosanci taman da mozes da rimujes nosanje ;oD

inace, jedno je glasanje za retardirani kantri ili random hejshtinu, ali svaki put kada hevi zapadnjacka zemlja da 12 poena ukrajini, aka zheni bez glasa koja peva losu pesmu sa lose prikrivenom antiruskom porukom, meni se povraca...ne sto sam neki rusofil, nego brate rusi daju pare svake godine i naprave vrh dobru pesmu, a ovi koriste dno od kompozicije za politicki stejtment...fak det

milo mi je sto daju mnogo poena australiji, razocaran sam polozhajem belgije (prenisko) i holandije (giga previsoko)

 

pa čim su pustili jednu jedinu političku pesmu jasno je bilo da će njoj ići glasovi :)

A ovo za australiju mi je isto lol - jel to znači da će ako pobede sledeće godine biti u australiji eurosong i da će se održavati u pet ujutru po njihovom vremenu da bi bio prenos uveče kod nas? :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...