Jump to content

Koliko uloga Nolan North može da izvede u 60 sec?


SolidChief

Recommended Posts

U slučaju da ne znate, Nolan North je jedan od nekoliko glumaca koji su podarili glas najvećem broju likova u video igrama na tržištu, trenutno.  God of War, Uncharted, The Last of Us, Destiny … samo su neke od najnovijih igara u kojima Nolan glumi, a ukoliko vas zanima podugačka lista svih igara, pogledajte na Wikipediji. Eurogamer je popričao sa Nolanom i iskoristio jedan deo intervjua da u 60 sekundi proveri koliko glasova Nolan može da odglumi. Interesantno je (a i logično kada razmislite) da se nekih igara ne može ni setiti.

[url={url}]Pročitajte vest na PLAY! sajtu[/url]

Link to comment
Share on other sites

neverovatno mi je da postoje ukupno 3 glumca za video igre. Nolan North, Mark Hamil i onaj treći što je iz Far Cry-ja ... da ne guglam sad, ne znam kako se zove.

Kao da drže monopol ... naravno, nema ih samo trojica ali kad se pogleda u koliko glume igara, ispada da samo oni glume. Ne znam jel su toliko iskusni pa su "safe bet" ili su jednostavno ovi što određuju taj deo u igrama lenji da isprobaju neke nove nego idu na "siguricu".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...