Jump to content

SD Partizan 15/16


leisure

Recommended Posts

  • 1 month later...

Moju podrsku imate, ne trolujem, nek puse kurac FIBA, ULEB i svi ostali lihvari

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

realno, mohr zna, on je trenirao fudbal :tf: 

očekujem maksimalno ciganisanje sa obe strane, ipak je finale, mada mislim da bi trebalo i lagano da dobijemo, nekih 3-1. Ovaj tim partizana je raspad i jedino mogu nešto ako Džile odradi neku magiju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zvezda ko sns

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Highl1 said:

realno, mohr zna, on je trenirao fudbal  

očekujem maksimalno ciganisanje sa obe strane, ipak je finale, mada mislim da bi trebalo i lagano da dobijemo, nekih 3-1. Ovaj tim partizana je raspad i jedino mogu nešto ako Džile odradi neku magiju

mohr izgubio zub tako pre nekih 10-tak godina :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mohr said:

kakva jebena pristrasnost,udarac laktom u bradu gde je moguc lom vilice i guranje od pozadi vise da se iznervira protivnik nego povredi,alo ?

Prvo, fokus je na nameri, ne na udarcu. Namera je identicna, smrdljivo udariti protivnika. Isto kao Pavlovic dva puta na toj istoj utakmici, isto kao i neki Zvezdini igraci u nekim ranijim primerima.
A ako bas hoces da se fokusiras na udarac, onda tako moze da ga udari u kicmu, prsljen, pa da mu ozbiljnije povredi ledja, nemoj jebeno lupetati.

 

37 minutes ago, bad1 said:

Velickovic prljav igrac ? Hahahaha koji si ti meni kralj !!!

Sent from my HTC Desire 510 using Tapatalk

O da. Lik je besni Zemunac, batica, koji je usput namzan, ali vec i iskusan... plus voli da bije. (sto je inace sve plus sto se basketa tice, ali cesto to ispliva i na drugu stranu)

2 hours ago, alfa said:

realno, 80-20 za zvezdu

 

60-40, leško pls :D

Evo ja ti kazem da ljudi koji znaju mnogo vise kosarku od mene i tebe blagu prednost cak daju Partizanu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da. Kazu da je Zvezdinim crncima i Cirbesu basketa preko glave, bukvalno se raspadaju, izlaze, cirkaju... generalno da je Zvezda u losoj formi, jedino da Jovic igra bas dobro, dok su Stimac i Lazic standardno konstantni. Plus Dzile > Radonja.

Kazu da je slicna situacija bila i prosle godine, ali da su jednostavno Vilijams i Dzenkins izdivljali ni iz cega i prelomili u korist Zvezde, sto zaista jeste tacno. 

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Osim sto je Partizan prosle sezone imao 10 puta bolju ekipu?

 

Ja vidim da igraju koliko im treba, sumnjam da ce ih boleti uvo da igraju u finalu sa pola snage, a i Miler je igrao skroz ok u klsu, jedino je Kinzi zabusavao bas bas :D

Link to comment
Share on other sites

taj rad, sramotno je da mi sa onakvim timom, u kakvom god stanju da je, nismo favoriti protiv ovako slabog Partizana. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...