Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

Realno da je platio plocu za koju nema procesor ni da je proba bi bio vrh vrhova :)

Mada iskren da budem taj Biostar bas i nisam vidjao kod nas, uglavnom ima samo neki najosnovniji modeli i to bas siromasna ponuda, tako da je mozda stigla direktno iz Ameriku ili Kinu :)

Da ne ostavljam link ka drugom forumu,idite na bench,sekcija za maticne,topic za biostar plocu.Mada moguce je da su ovi iz Biostara vidoviti,pa su mu poslali plocu pre nego sto se otvorio za kes za kupovinu iste.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ni dans nije bilo CS:GO Epizoda...toliko sam odusevljan da ne mogu da snimam :) Danas sam posebno odusevljen jer sam dobio dve racunarske komponente 16GB Kingston HyperX Savage Red 2400 MHz i Intel Core i7-4790K (8M Cache, up to 4.40 GHz) Zelim da se zahvalim svima koji ste me podrzali i naravno dobrim ljudima iz Intela i Kingstona.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Danas je poseban dan...dobio sam 5 komponenti COOLERMASTER Hyper 212 EVO ,AEROCOOL XPredator X1 Devil red ,THERMALTAKE Smart SE 630W ,Western Digital Red WD40EFRX 4TB ,Gigabyte GTX980 4GB GDDR5 Gaming G1. Zahvalio bih se od sveg srca svim dobrim ljudima koji su mi pomogli.

https://www.youtube.com/watch?v=7y367ncE0x4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ajd ako je neko moderator na SK, neka ga odbanuju. Stvarno nije fer.

 

Bili ste u pravu,dakle USB 3.0 prikljucak za front panel nije bio prikljucen, i bez njega ne moze da radi ploca.Sad radi sve...samo nemam Monitor sa HDMI ili DVI da isprobam.

Dakle na tom plavom kablu koji ide iz kucista ima jos jedan mali kabal za USB standardni i ja sam njega prikljucio zato sto nemam USB 3.0 a i kada sam bio ubacio tj prisarafio plocu za kuciste povezivao sam kablove pokusao sam i taj USB 3.0 medutim ploca je bila uronila u izbaceni deo iz kucista,a portovi se nalaze bas na samoj granici izmedu uronjenog udublienog dela kucista i uzvisenog tako da nisam mogao da povezem.pa sam spoio tamo gde se spaja USB standardni...I eto sad konacno radi.

Inace ovaj isti problem sam postavio u temu na svet kompijutera i banovali su me parmanent i kazu da reklamiram svoj YT kanal,a u stvari imao sam veoma velik problem...i svi se tamo angazovali da mi pomognu dobio sam savet kao i ovde dasve otpakujem i van kucista da sklopim i rekao ok evo sad cu to da uradim i kada sam sve zavrsio....Odem da vidim sta su pisali i da javim da je sve ok kada on barmanent bank.Zahvalio bi se ljudima sa ovok i sa SK foruma koji su mi pomogli,a onome ko me je banovao sa SK foruma njemu se ne zahvaljujem.Zato sto on ocigledno nije osoba koja je spremna da pomogne.

Izvinite na losem pravopisu,ali evo kasno je pa sam na brzinu otkucao.

 

 

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

E... nigde DVI u VGA konaktora... ne mogu da isprobam ...obisao sve prodavnice i nigde nema (zenski) DVI konvertor u (muski) VGA ima obrnoto Muski DVI u zenski VGA za 400 din... ,ali to ne moze...na kraju nazovem winwin prodavnicu i kazu mozemo da narucimo sutra stize cena 850 din.....a meni treba danas stavio sam da se windows 10 instalira....ubacio disk i sad mi samo jos treba monitor da ispratim taj proces...ali da ni jedna prodavnica nema (zenski) DVI konvertor u (muski) VGA ,a ona sto moze da naruci hoce da u vali za 850 din to je stvarno dno dna...

 

Ako neko od vas ima to moze da mi proda za 300-400 din posalje post expresom.

dvi-to-analog-vga-adapter-36725.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...