Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

Pogresno sam bio rekao....Narucio sam preko kupujemprodajem https://www.kupujemprodajem.com/ADAPTER-DVI-muski-VGA-zenski-No-9-25103093-oglas.htm Stize mi sutra 200 din ne dobija se uz onu graficku kablovi dobijaju se samo dva kabla za napajanje graficke.Nisam bas sve ispravno rekao na internetu zato sto sam bas dosta zauzet oko kompa.

 

Inace narezaosam Windows 10 na srpskom i ubacio i ono odma ga cilalo malo sam naslepo na tastaturi surfovao interjejsom ,ali dalje nebih da se mucim.

 

Danas sam utvrdio zato nije bio radio znaci nije zbog USB 3.0 vec zbog SATA prikljucka.Ja sam bio u SATA1 sa slike ukljucio zato sto sam mislio bolji je intel od ovog drugog kad ono neradi...Zatim sam priklucio DVD i HDD u ovaj sto je crveno oznaceno na slici i radilo je.Tu se javio jos jedan problem koji je bio u toime kada pritegnem sraf za pricrascivanje maticne ploce za kuciste u desnom gornjem uglu do kraja desava se da se isto gasi ali cuje se sistemski saund,pa sam se i tu isto malo pomucio...i krenuo da opet sve vadim iz kucista kad ono poceo da osarafljujem taj sraf i upalio se racunar dakle tu verovatno dodje do nekog kontakta pinova sa zadnje strane maticne i lima kucista i opet nesto nije ispravno.

E sad za ove ostale Sata portove to se u BIOSU verovatno podesava.

 

 

767676.jpg

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Sve sam sad resio trebao sam podloske da stavim za plocu sad sve radi..to je napravljeno slicno kao nesto plug and play sistem.

 

Ti si rekao da ces i ti da snimas kada si video da sam dobio plocu ram i memoriju....kada si video kako ja to radim...pa si posle izmenio post kao i dalje mi nije nista jasno....Sve sam video.

Link to comment
Share on other sites

Sve sam sad resio trebao sam podloske da stavim za plocu sad sve radi..to je napravljeno slicno kao nesto plug and play sistem.

 

Ti si rekao da ces i ti da snimas kada si video da sam dobio plocu ram i memoriju....kada si video kako ja to radim...pa si posle izmenio post kao i dalje mi nije nista jasno....Sve sam video.

Jel me zajebavas da nisi stavio podloske izmedju side panela od kucista i maticne ploce :O

Neko ti lepo rekao da si trebao da odneses kod nekog da ti to sklopi i resi sve za 1000 din. Ovako si mogo da sjebes opremu od 600+ evra...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mada cudno mi je to sto kada pritegnem srafove pisti ,a kada malo popustim radi ok...

Onaj covek sto mi je poslao Sharkoon X-Tatic SP Plus slusalice,sad mi je rekao da ce mi poslati i RAZER ANANSI tastaturu nudio mi je i Zbord PW1USE1-B3ZBD01 Steelseries Ultimate ,ali to je stari model iz 2006 tako da mi je RAZER ANANSI mnogo bolji izbor iako me je on ubedjivao da uzmem Zbord PW1USE1-B3ZBD01 Steelseries Ultimate

Link to comment
Share on other sites

Iz Creative dobio sam zvunu kartu Creative Sound Blaster Z jedna od naj boljih karti.Do sad sam uvek koristio interne zvucne karte na maticnim plocama ,.ali ovo je potpuno novo iskustco sto se tice zvuka na racunaru.Inace ovakva zvuna karta kosta 100 eura i nema kod nas nigde da se kupi.

Od Razera dobio sam tastaturu RAZER BLACKWIDOW ULTIMATE STEALTH .Malo ce mi trebati vremena da se priviknem na novu tastaturu.

 

Link to comment
Share on other sites

Samsung me je obradovao sa SSD diskom Samsung 850 EVO 500 GB:

Evo i rezultata:

IhaGXZT.png

Ovi rezultati nebi bili toliko visoki da me nije Biostar nije obradovao sa njihovom plocom koja ima Intel Z97 cip.

A jel mozes da mi objasnis samo,zasto ti to dobijas? I na kont cega ti sve te razlicite firme salju opremu ili delove? 

  • Upvote (+1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...