Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jbt ovaj BBC leglo kojekakvih devijanata https://www.bbc.com/news/world-australia-66920778

Quote

A renowned British crocodile expert has admitted to 60 charges relating to bestiality and child abuse material.

An Australian court heard Adam Britton filmed himself torturing dozens of dogs until almost all died.

He would then post videos of the incidents online, where he also accessed child abuse material.

A leading zoologist who has worked on BBC and National Geographic productions, Britton will be sentenced at a later date.

 

Link to comment
Share on other sites

wtf

Much of the details of Britton's crimes are too graphic to publish, and so "grotesque" the judge warned people to leave the courtroom.

Chief Justice Michael Grant said he was concerned hearing the facts of the case could cause "nervous shock", before taking the rare step of excusing security officers and junior court officials, local media reported.

nije mi samo jasno ako je uzimao kučiće od ovih što mu ostave kad idu na putovanje itd, kako nije ranije taj balon pukao.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

dal' veruješ da sam video ovo juče i zaboravih da prokomentarišem, jer stvarno mi ne deluje da je ovo zdravo 🙂

ali pazi i oni su im valjda promenili pravila ove godine pa mogu tri obroka da jedu "za stolom" i valjda mogu u wc x puta dnevno ili tako nešto, što realno olakšava stvari!

a i sad su ih prebacili u neku kolibu, mislim, treba da budu true pa pod drvetom dok izdrže!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexG said:

U mom Lindetu su odavno stavili zujalice na mesište, tipa sigurno pre godinu dana...

e sačuvaj te ... što je najcrnje deluje mi da sa ovoga može lako da se skine jer je prosto meso "mekano" pa možeš da se zezaš sa ovom kesom, ali da neko krade živo meso pa stavljaju zujalice... ludo. plus šta posle sa njim, nije da možeš da ga staviš na tezgu na pijaci kao što mogu Neskafu i tako to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

e sačuvaj te ... što je najcrnje deluje mi da sa ovoga može lako da se skine jer je prosto meso "mekano" pa možeš da se zezaš sa ovom kesom, ali da neko krade živo meso pa stavljaju zujalice... ludo. plus šta posle sa njim, nije da možeš da ga staviš na tezgu na pijaci kao što mogu Neskafu i tako to.

Pa skidaju na kasi jebogati....ne nosiš sa sve ovom crnom skalamerijom....

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, AlexG said:

Glup sam, skapirao sam da mi Laki kaže da sačuvam te (zujalice) [roflmao]

hahahaha, pa ne, mislim na onog što hoće da ukrade 🙂

1 hour ago, reki said:

wat

a wat i za lakija koji se pita sta ljudi koji su spali na nivo da kradu rade sa mesom... JEDU GA LAKI

haha, u pravu si, ali koncept krađe iz prodavnica je zapravo u dominantnoj meri za dalju preprodaju - retko kad kradu baš za sopstvene potrebe, nego gledaju što sitnije a vrednije, da tako kažemo - tipa pomenute nes kafe, cele kutije čokolada itd - to sve ide posle na pijacu ili na gajbicu na ulici. 

drugo, ako je cilj da ukrade meso da bi ga jeo, ne mora da se zaleće odmah na juneći but, ima još 80% drugih proizvoda od mesa u istoj radnji koje nemaju zujalice. 

znači nešto je trigerovalo da baš taj but bude u zujalici, možda je skuplji i možda je postojalo jače tržište za to zbog ne znam, povećanog jedenja burgera u srbiji pa ovi što ukradu prodaju upola cene burgerdžinicama.

Link to comment
Share on other sites

Burgerdžinice kupuje tako par pakovanja mesa od random likova? 🙂

 

eventualno možda za one samouslužne kase gde možeš i da ukucaš šifru proizvoda kada neće da pročita bar kod, pa neko uzme 2 kile buta, a ukuca 2 kile nekog jeftinog mesa ili parizera 🙂 

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manson said:

Burgerdžinice kupuje tako par pakovanja mesa od random likova? 🙂

 

eventualno možda za one samouslužne kase gde možeš i da ukucaš šifru proizvoda kada neće da pročita bar kod, pa neko uzme 2 kile buta, a ukuca 2 kile nekog jeftinog mesa ili parizera 🙂 

pa neće da kupi mcdonalds, što ne bi lokalni fast food u mirjevu? ako je zatvoreno pakovanje i ima datum nije mu frka.

kad bi samo znao koliko čak i fensi restorana uzima sumnjivu robu ne bi verovao.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky said:

e sačuvaj te ... što je najcrnje deluje mi da sa ovoga može lako da se skine jer je prosto meso "mekano" pa možeš da se zezaš sa ovom kesom, ali da neko krade živo meso pa stavljaju zujalice... ludo. plus šta posle sa njim, nije da možeš da ga staviš na tezgu na pijaci kao što mogu Neskafu i tako to.

Ja imam neku sličnu priču iz Idea marketa u Bloku 62, dakle krenuli su da stavljaju zujalice na sve živo, ali one male stikere, ne ovo crno. Tipa Zdenka sir stave zujalicu i onda obmotaju pet puta providnim selotejpom taj rad. Ili ne znam maslac u one kutije plastične što samo na kasi može da ti otvori. I kapiram da to nisu slučajno uradili, verovatno im se zaista krade. Međutim plot tvist je što na samouslužnim kasama ne postoji ono za deaktivaciju zujalice i kad ih pitaš oni samo kažu "ma prođi, nema veze što pišti" 😄 

  • Downvote (-1) 3

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...