Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

aj cisto da razbijemo monotoniju ovde...

zanima me jedna stvar, vase misljenje o onoj mucenoj fotografiji utopljenog deteta migranta sa plaze...

da li odobravate postavljanje te fotografije na naslovne strane novina i internet portala sirom sveta?

 

moje licno misljenje je da je to morbidno i da jednostano nije na mestu.. ok je da se objavi ta vest, ali bez jebene slike deteta od 3. godine koje lezi bezivotno na pesku...

Link to comment
Share on other sites

Boli me kurac za tu sliku pravo da ti kažem, mainstream novinarstvo je ionako sviranje kurcu, nego je l si ti svestan da u Srbiji trenutno idu tri reality showa na četiri televizije sa nacionalnom pokrivenošću, da su doveli najveći ljudski šoder, i da će to da traje sledećih šest meseci?

a vidis, mene boli kurac za te rijalitije :)

mislim, to ljude zanima, sto me veoma tisti, cak i moje roditelje iako se toga stidim, ali tako je... to im je zanimljivo.. zabava za malogradjanstvo :( tuzno mi je to da i izgovorim :(((((
iako se trudim iz petnih zila da im stavim do znanja da je to dno jebenog dna.. ali im ne ulazi u glavu :(

Link to comment
Share on other sites

poenta tih rijaliti sranja i njihove tolike gledanosti je sto namerno dovlace najveci sljam u te emisije da bi narod mislio kako je on eto bolji i moralniji od tih govana po tvu i tako hranio svoj ego...hleba i igara, tuzno

Mesčini da iz sezone u sezonu dovode sve veći šljam kako bi spuštali prag na osnovu koga se narod ravna, odnosno "jes mi život kurac u više aspekata ali sam i dalje bolji od ove spodobe", sve dok narod na kraju ne izgubi i ono malo moralnih kočnica i onda možeš s njim da radiš apsolutno šta oćeš

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nisi sasvim, narod je narod, to hranjenje ega je iskonska potreba ali može da funkcioniše kao status kvo, međutim ovde se progresivno spušta prag, prva sezona Velikog brata je mala maca u osnosu na ovo sad, što govori da to nije samo socijalni eksperiment koji kao korisni bočni efekat ima zamajavanje mase, nego aktivan proces sa poznatim rezultatom i ciljem trajnog oštećenja publikuma u ko zna čiju korist.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam svestan jer to ne postoji za mene a ne bi trebalo ni za tebe, pozdrav ivane t.

Jednog dana bože zdravlja nećeš biti sam i moraćeš da radiš van kuće i interaguješ sa drugim ljudima, pa nećeš moći tako da ignorišeš okruženje u kom živiš :(

valjda je poenta da napravis svoje okruzenje takvim da si okruzen ljudima koji ne gledaju rijalitije :D

Link to comment
Share on other sites

Bili jehovini svedoci malopre na vratima...

Dobar dan jel verujete...

Ne verujem, ja sam ateista, sve vere su mi jednako strane...

Jel su vam roditelji bili komunisti...

Kakve veze ima ideologija sa verom....

Do vidjenja, vidim da smetamo :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jedna od stvari koju moraš da uradiš kad im pristupiš je da im prepišeš svu svoju imovinu. Fantastičan retard detektor

Edited by voodoo_
edit: Ne mogu da nađem potvrdu na netu da baš moraš, al imamo ovde blizu jednu od njihovih ispostava, pa kruži čujpra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...